بایگانی

 • باغ تالار عروسی تاج ساخت و ساز در حوزه باغ تالار عروسی را تحت تاثیر قرار داد. زمانی که باغ تالار تاج ساخته شد همه دست اند کاران جشن عروسی انگشت حیرت گزیدند. شخصیتی که در معماری بیرونی نما در باغ تالارتاج ایجاد کرد باعث موفقیتش شد و بعد از چند ماه توسط باغ تالارهای دیگر بارها مورد تقلید قرار گرفت. که هیچکدام نتوانستند حتی به ویژگی ها اورجینال باغ تالار تاج حتی نزدیک شوند.

 • وقتی سخن از قدمت و سابقه در تشریفات عروسی باشد همه باغ تالار باران را میشناسند. باغ عروسی باران یکی از بزرگترین باغ تالارهای عروسی گرمدره با ظرفیت داخلی ۴۰۰ فر در حالت بهینه یکپارچه و قابلیت پذیرش نهایی ۶۰۰ نفر مهمان را دارد.

 • باغ تالار ۷۷۷

  توسط تورج بهره مند بهمن ۲, ۱۳۹۶

  ویژگی باغ تالار ۷۷۷

  باغ تالار ۷۷۷ در جشن های عروسی که تمرکز جشن در فضاهای داخلی است فوق العاده عمل می کند . اگر در جشن عروسی تان نگران این بوده اید که مهمان ها متفرق شوند و یا کسی در کنار شما در موزیک همراهیتان نکند. این باغ تالار عروسی گزینه بهتری برای شماست.

 • باغ تالار با ظرفیت مناسب جشن های ۴۰۰ تا ۶۰۰ نفره در گرمدره شرقی ( نزدیک تر به تهران) ملقب به عمارت جنسیس یا باغ تالار عروسی روما جنسیس با مدیریت آقای مهدی ابراهیمی دارای ۲ سالن با سقف بلند است و جشن عقد در فضای بیرون سالن انج

 • باغ ۲۱

  توسط راهنمای تور سفید بهمن ۲, ۱۳۹۶

  باغ عروسی ۲۱ از نظر دکوراسیون داخلی خیره کننده است. دقت در ابزار ها، نورهای مخفی، کتیبه ها و پرده ها و هماهنگی و یکپارچه گی خبر از یک طراحی حرفه ای می دهد. همچینین سقف سالن عروسی ۲۱ یکی از حرفه ای ترین سقف های حال حاضی در جشن های عروسی ایرانی است که خیلی از قابلیت های آن هنوز فاش نشده.

 • سالن باغ تالار سفید در جایگاه بهترین باغ تالار عروسی گرمدره قرار دارد. برای اجرای مراسم عروسی تا ۶۰۰ نفر هم باغ تالار سفید می تواند بدون کاهشی در کیفیت سرویس دهی فضای سرپوشیده در هر فصل سال در اختیار مهمان های جشن عروسی تان قرار دهد .