اجاره باغ ویلا تهران

توسط تورج بهره مند ۱ یک سوال بپرسید

اجاره باغ ویلا تهران

این باغ ویلا برای برگزاری جشن نامزدی و جشن عقد کنان ۵۰ تا ۷۰ نفره موقعیت  ویژه ای در منطقه اوین تهران در اختیار شما قرار می دهیم. این خانه ویلایی برای گالری ها و جشن های تجاری با مهمان های خارجی و نمایشگاه های آثار هنری اجاره داده میشود .باغ ویلای اوین محل بسیار مناسبی برای برگزاری انواع ایونت تجاری و هنری می باشد. این باغ ویلا با قیمت ۴ تا ۶ میلیون تومان قابل اجاره است. برای هماهنگی برگزاری انواع ایونت با مهندس بهره مند تماس بگیرید.

اجاره ویلای اوین تهران جهت جشن عقد و نامزدی

اجاره ویلا در تهران برای جشن عقد, عروسی و نامزدی

اگر جشن عروسی با مهمان های کم در فصل گرم سال برگزار می کنید و فضایی داخل تهران بصورت باغ و ویلا برای جشن عروسی در نظر دارید. باغ ویلای اوین برای شما مناسب است. این باغ ویلای که در کوچه ی دنج با یک سالن ۷۰ نفره به شما این امکان را می دهد هم فضای سر پوشیده برای گرد همآیی داشته باشید و هم میز شام و پذیرایی را در کنار حیاط و استخر این خانه ویلایی چیدمان نمایید.

 

برگزاری دوره های آموزشی و گالری در ویلای اوین

خانه ویلایی اوین موقعیت بسیار مناسبی برای برگزاری ورکشاپ های آموزشی برای شرکت های بین المللی و همچنین دوره های آموزشی و حراجی های هنری بوجود می آورد.  این ویلا برای برگزاری دوره های آموزشی, عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی و فشن اجاره میرود. دوره های آموزشی خود باوری و خودشناسی و …

 

جشن تولد کودکان در باغ ویلای اوین

موقعیت بسیار مناسب برای برگزاری جشن تولد کودکان با فضای باز و بازی کودکان و جای پارک ماشین، عمارت زیبای دوبلکس و حیاط فوق العاده زیبای این خانه ویلایی آن را برای برگزاری  جشن تولد کودکان ایده آل می کند .

ارتباط سریع از طریق تلگرام

باغ عروسی تورسفید
باغ عروسی تورسفید

دریافت آخرین قیمت ها در کانال تلگرام از این لینک https://telegram.me/TOORESEFID به کانال تلگرام وارد شوید.

عضویت در کانال تلگرام تورسفید و آگاهی از قیمت ها

کانال تلگرام تورسفید
۱ یک سوال بپرسید

۱ یک سوال بپرسید

مهندس بهره مند
مهندس بهره مند دی ۲۷, ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۴

سوالات خود را در رابطه با باغ ویلای اوین تهران بپرسید

Reply

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.