خانه Wedding Venue باغ تالار عروسی تهران باغ تالار عروسی شهرقدس باغ عروسی ملک
نام باغ تالار تشریفاتی*: باغ تالار عروسی ملک
نام مالک هنوز اعلام نشده:
:
نام مدیر باغ ملک: جناب آقای مالکی
شماره تلفن اعلام شده از تورِسفید: 09121243763
مکان: اتوبان مخصوص به سمت شهریار
ظرفیت نهایی: 600
ظرفیت یکپارچه داخلی: 250

ارسال لوکیشن هنوز از جانب مالک اتوماتیک نشده

برای دریافت آدرس از تلگرام دکمه زیر را بزنید و از تورِسفید بپرسید

باغ عروسی ملک

یکی از باغ تالارهای عروسی است که بخاطر ویژگی هایش باید حتما ببینید. بخصوص وقتی جشن عقد را در فضای باز خصوصی می خواهید.

قابلیت باغ تالار عروسی ملک

قابلیت باغ تالار ملک برای پذیرایی از مهمان های شما در بیرون از سالن، باغ ملک را متمایز کرده کمتر باغ تالار عروسی می تواند فضای باغ شکل بصورتی که باغ ملک در اختیارتان می گذارد را برای جشن عروسی شما محیا کند. باغ تالار عروسی ملک علاوه بر درختان قدیمی که بالای میز مهمان قرار گرفته اند از پوشش گیاهی فوق العاده ای برخوردار است. معمولا عروس و دامادی که باغ عروسی ملک را برای جشن عروسی شان انتخاب می کنند به باغ عروسی یا عمارت عروسی دیگری احتیاج نخواهند داشت.

سایر امکانات باغ تالار عروسی ملک

باغ تالار عروسی ملک ارای یک پیانوی آکوستیک شرابی رنگ در قسمت شربت خانه است. این دکوراسیون در بهترین نقطه نسبت به سالن عروسی قرار گرفته و می تواند برای انواع پذیرایی در بیرون و داخل فضاهای سرپوشیده مورد استفاده قرار بگیرد.

از هرچه بگذریم باز

جایگاه عقد منحصر به فرد باغ ملک مشابه و مانند ندارد- ی تراس که دور تا دور آن مهمان های عقد می نشینند و آلاچیق سفید رنگ در انتها که در بک گراند تصاویر شما قرار میگیرد. استفاده از رنگ سفید در بیرون باغ تالار ملک غالب است و خوشبختانه انتخاب بسیار مناسبی برای باغ تالار عروسی ملک بوده که در کنار استفاده از مجسمه های مختلف فرشته به اوج رسیده.