چرا باغ تالار والا باغ عروسی ۵ ستاره است؟

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
چرا باغ تالار والا باغ عروسی ۵ ستاره است؟

چرا باغ عروسی والا یک باغ عروسی ۵ ستاره است؟

باغ تالار والا تنها باغ تالار عروسی با درب پرسنلی مستقل است

درب پرسنلی مستقل در باغ تالارعروسی والا باعث می شود که مهمان های جشن عروسی کاملا در فضای تشریفاتی احساس آرامش نمایند. معمولا تجمع افراد آتلیع پرسنل موزیک و عوامل پشت صحنه در پارکینگ باعث سرو صداهای اضافه و جک گفتن های خودمانی می شود. در باغ تالار والا این فضا کاملا مستقل از فضای پذیرایی مهمان ها در نظر گرفته شده است. تنها فردی به جز خوده مهمان ها که در پارکینگ حضور دارد پارکبان و مامور حراست باغ تالار است.

09309881915

اطلاعات تکمیلی

سنتی خانه باغ تالار والا

باغ عروسی والا

چرا باغ عروسی والا یک باغ عروسی استاندارد است؟

باغ تالار عروسی والا یکی از بزرگترین باغ تالارهای ایران است

۲۴ هزار متر زمین مشجر در وسط اراضی زراعی زرنان به نام باغ تالار والا ۲ ویلای خصوصی قابل اجاره برای عروس و داماد. پارکینگ کافی در محل مناسب برای ۸۰۰ نفر مهمان و پارک بدون مزاحمت ۳۰۰ عدد خودرو فقط در پارکینگ اصلی. پرسنل خدمات و حراست منظم و همچنین هندسه ی منظم تشریفاتی که شما را مرحله به مرحله برای ورود به صحنه اصلی جشن عروسی آماده می کند. مسیر ویژه حرکت عروس به سمت جزیره عقد و فضای پذیرایی بیرون از سالن و فضای پذیرایی وابستگان دور تر آلاچیق با صدای آکوستیک برای نوازنده های زنده و جایگاه مخصوص پیانو و خواننده در زیر درخت بید مجنون..

پذیرایی شام در فضای آزاد باغ عروسی

باغ عروسی والا

چرا باغ عروسی والا یک باغ عروسی قابل اعتماد است؟

باغ تالار عروسی والا از روز اول باغ عروسی والا بوده است و اجاره داده نشده است

باغ تالاروالا جزء آن دسته از باغ تالارهای عروسی است که از روز ۲۴ سال پیش که توسط آقای مختاری خریداری شده به شخص غیر اجاره داده نشده است.  پروانه های بهره برداری و کلیه اسناد لازم اداری و مدارک به نام آقای مختاری بوده و حتی جواز کسب مستقیما به نام ایشان صادر شده است. هرگز تغییر نام نداده و تحت اجاره تشریفات و خدمات مجالس عروسی غیر نرفته است. و تا کنون توسط خود شخص آقای مختاری بارها مورد تجدید حیاط و بازسازی قرار گرفته است. بنابراین براحتی با اسم خاص خود والا در نقشه های بین المللی قابل سرچ و جستجوست. از طریق آپلیکیشن های گوگل مپ و ways شناسایی می شود. و در نقشه های ماهواره ای مشخص است. چون از سال اول تا کنون با همین نام مشغول به کار بوده است.

چرا باغ عروسی والا یک باغ عروسی کامل است؟

باغ تالار عروسی والا دارای کلیه امکانات هتلینگ است

جالب است بدانید باغ تالار والا مجهز به ویلا برای اسکان عروس و داماد هاست. تنها باغ عروسی با ۳ زاویه منحصر به فرد برای مراسم عقد کنان و سفره عقد در هر فصل تابستان پاییز و زمستان است. باغ تالار والا به تنهایی دارای ۱۷ سوله می باشد. انبارهای باغ تالار والا توسط همکاران تشریفات و حتی باغ تالارهای دیگر به عنوان انبار ظروف و تجهییزات مورد استفاده قرار میگیرد. شما در باغ عروسی والا یکی از وسیع ترین انتخاب ها را در انتخاب چیدمان و مبل و صندلی را در بین باغ تالارهای عروسی دارید.  انبار ویژه ای فقط به  اکسسوری و دیزاین سال ۹۷ اختصاص داده شده است که هنوز وسایل آن رونمایی نشده است. آشپزخانه نیمه صنعتی این باغ تالار عروسی دارای ۲ انبار خشک و تر مستقل و ۲ سرد خانه برای نگه داری مواد غذایی در دمای زیر صفر و بالای صفر است. سایر انبارها برای نگه داری  مواد خشک، نگه داری گل و گیاه، انبار تولید یخ باعث شده سایر باغ تالارهای نزدیک باغ تالار والا را برای انبار داری و تهیه ملزومات خود  به عنوان مرجع منطقه  مد نظر قرار دهند. مهم تر اینکه تجهییزات تصفه آب داخلی باغ تالار والا آب چاه را بی بو و بی رنگ و قابل شرب می سازد. باغ تالار والا دارای ۲ ژنراتور ۲۵۰ کاواست که ظریب احتمال قطعی برق را در حین مراسم عروسی را به صفر می رساند.

چرا باغ عروسی والا از بهترین باغ تالارهای عروسی تهران است؟

نقاط قوت باغ تالار والا آن را به بهترین باغ عروسی تهران تبدیل کرده است

به گفته ی عروس ها و مهمان های گذشته حسه خوبه باغ تالار عروسی بزرگترین نکته باغ تالارعروسی والاست. شاید هیچ باغ تالار عروسی دیگری به این خوبی در انتقال حسه باغ عروسی و برگزاری جشن عروسی در باغ عروسی توانا نباشد. انتقال این حسه روانی در متن کاری نشدنی است بنابر چه مراسم عروسی در پیش داشته باشید یا نه برای بازدید از باغ عروی والا تردید نکنید.

فضای عقد باغ تالار والا

باغ عروسی والا

چرا باغ عروسی والا دارای بهترین سالن عروسی است؟

بزرگ ترین سورپرایز باغ تالار والا تا به امروز جزیره عقد بود ولی….

در طراحی سالن از اثر طراح بزرگ هتل ورساچه در دبی الهام گرفته شد. چندین تیم برای همکاری و طراحی سالن مربع شکل والا به باغ تالار والا دعوت شدند. طرح های آماده شده همگی از جزئیات پیش ساخته ای بهره می برند که با سرعت نصب می شوند . سالن باغ عروسی والا بصورت مفید چیدمان ۴۰۰ نفر مهمان را براحتی امکان پذیر می کند. سالن باغ عروسی والا مربع شکل است و از آخرین تکنولوژی نور و صوت بهره می برد.

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.