۱-۲-۳ از اینجا شروع کنید

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
۱-۲-۳ از اینجا شروع کنید

یک دو سه تا جشن عروسی

برای برگزاری جشن عروسی از چطور شروع کنم؟

منوی شام عروسی

۱- دریافت کاتالوگ از طریق تلگرام

برای دریافت کاتالوگ تشریفات تورسفید شماره ۰۹۳۰۹۸۸۱۹۱۵ را در گوشی خود ذخیره کنید و از طریق برنامه تلگرام این پیغام را برای ما ارسال کنید (نام / تعداد مهمان / تاریخ مراسم) صبر کنید تا منوها برای شما ارسال شود.

همچنین از طریق دکمه زیر همین الان می توانید پیغام تان را ارسال کنید.

۲ – تعیین سبک برگزاری

منوهای برگزاری جشن عروسی در تشریفات تورسفید ۴ سبک مختلف برگزاری جشن عروسی طراحی و پیشنهاد داده می شود که شما می توانید با توجه به اولویت هایتان در برگزاری سبک مورد نظر خود را تعیین کنید. از آنجا که هر قسمت از منوها ببصورت جداگانه قیمت گزاری شده شما میتوانید مناسب ترین گزینه هایتان را از داخل چند منو انتخاب نمایید. به عنوان مثال شما می توانید منوی شام منوی دوم را با منوی شام منوی سوم جابجا کنید.

هزینه برگزاری جشن عروسی از ضرب قیمت منو در تعداد مهمان ها محاسبه می شود. محاسبه هزینه برگزاری جشن عروسی و تعیین سبک مورد انتظار شما به تشریفات تورسفید کمک می کند تا در انتخای بهترین مکان برگزاری شما را راهنمایی کند.

 

۳- انتخاب محل مناسب برگزاری جشن

با تعیین سبک دلخواه شما برای برگزاری و بررسی هزینه های تشریفات عروسی به شما کمک می کنیم تا بصورت دقیق بودجه بندی کنید. در تشریفات تورسفید بزرگترین مرکز اطلاعات باغ تالار های عروسی و سالن های قابل اجاره در شرق و غرب تهران را در یکجا جمع آوری کردیم و با در نظر گرفتن اولویت های شما در برگزاری جشن عروسی مناسب ترین گزینه ها را به شما را معرفی می کنیم تا بودجه بندی دقیق تری برای جشن عروسی تان انجام دهید.

۴- قرارداد مستقیم و بی حاشیه

برای جلوگیری از هر گونه خلف وعده و بد عهدی مالکین محل مورد اجاره با شما همراه هستیم تا بهترین شرایط برگزاری جشن عروسی شما را بدون هیچ مورد غیر منتظره ای بهترین شرایط را برای اجاره محل و امکانات مورد نیازتان کسب کنید.

۵- شما از تجربه و راهنمایی ما در سایر موارد بهره مند خواهید بود.

وندور لیست تشریفات تورسفید از گروه همکاران شناخته شده و منصف برای هماهنگی سایر موارد جشن عروسی در اختیار شما قرار می گیرد. با استفاده از وندور لیست تشریفات تورسفید نه تنها می توانید از تخفیف های ویژه و تاریخ های فروش ویژه  آف و سایر ترفیعات در هزینه ها بهره مند شوید بلکه با بکارگیری یک گروه هماهنگ شده نتیجه بهتری در کل برای مراسم رقم خواهید زد.

۶- جزئیات را با تورسفید نهایی کنید.

در تشریفات تورسفید از سری کاری های تکراری بیزاریم. همه تلاش ما اینست که شبی بی مثال و تکرار نشدنی بعنوان شب جشن عروسی شما بسازیم. هرگز بکارمان عادت نمی کنیم و در کنار شما برای هر جشن عروسی هیجان و خلاقیت ویژه بکار می بریم که شب جشن عروسی شما برای ما هم یک شب ویژه و فوق العاده باشد.

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.