پذیرایی نمایشگاه

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
پذیرایی نمایشگاه

مهماندار پذیرایی نمایشگاه

شرکت هایی که برای چند روز در نمایشگاه تجاری شرکت می کنند اغلب به مهماندار پذیرایی نیاز خواهند داشت که از پس پذیرایی از مهمان ها و مراجعین به غرفه نمایشگاه با سرعت بالا برآیند.

پذیرایی همایش و تهیه غذای سمینار

آیا می دانستید؟

پذیرایی و کترینگ تخصص ماست؟

پذیرایی مهمانداری تامین نیروی پرسنلی همایش و سمینار تخصص ماست

تهیه غذای همایش خودتان را با اطمینان انتخاب کنید

پذیرایی در نمایشگاه

پذیرایی در غرفه نمایشگاهی بسته به متراژ غرفه نمایشگاهی و پیش بینی های به عمل آمده معمولا از منوی پذیرایی ساده با چای و نسکافه و شیرینی خشک شروع شده و در مراتب بالاتر همراه با آبمیوه های طبیعی یا سن ایچ و انواع فینگر فوود کامل تر میشود.

مهماندار پذیرایی در نمایشگاه

مهمانداران پذیرایی نمایشگاهی اغلب برای کار کردن با سرعت بالا درساعت های پر ترافیک نمایشگاهی ورزیده شده اند. همچنین مهمانداران پذیرایی برای کار در فضای کم و سرویس دهی در راهروهای باریک کارآزموده اند. مهماندار پذیرایی نمایشگاهی معمولا مذکر و از آقایون جوانی هستند که در این حرفه مشغول بکارند.

مهماندار و ادبیات تجاری

مهمانداران نمایشگاهی معمولا از تحصیلات دانشگاهی بهرهمند هستند و به یک زبان خارجی ارتباط بر قرار می کنند. گاهی مراجعین به نمایشگاه افراد غیر ایرانی هستند که برای ارتباط از زبان عربی یا اینگلیسی استفاده میکنند.

 مهماندار نمایشگاه و نوع پوشش

لباس فرم یا یونی فرم جزءی از سرویس مهماندار محسوب میشود.همانطو که دستکش های سفید نمایشگر حرفه مهمانداری است مهمانداران ما همیشه با پیراهن سفید اتو خورده و کت و شلوار مشکی و کفش های واکس زده حاظر می شوند.

اعزام و درخواست مهماندار نمایشگاهی

برای درخواست مهماندار پذیرایی در نمایشگاه با شماره ۸۸۹۶۹۴۰۸ تماس بگیرید و نیاز شرایط مورد نیاز خود را در رابطه با مهمانداران پذیرایی با آقای مهندس بهره مند در میان بگذارید تا پرسنل پذیرایی مطابق با نیاز شما هماهنگ شده و در اختیار شما قرار گیرند.

کترینگ مجالس و همایش

آیا می دانید که

با تورسفید می توانید بهترین کترینگ و عذا را تهیه کنید

مشاوره برای بهترین منوی غذای برگزاری همایش و جشن های خانوادگی شما

برای تهیه غذا و سرو تشریفاتی مهمان هایتان

با ما تماس بگیرید

۸۸۹۶۹۴۰۸

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.