پذیرایی آبمیوه

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
پذیرایی آبمیوه

پذیرایی آبمیوه مجالس

پذیرایی آبمیوه طبیعی در مجالس بسیار مرسوم شده است. پذیرایی آبمیوه طبیعی در مجالس همراه با نوشیدنی هایی همچون آیس کافی و موهیتو در گیلاس های شیشه ای انجام میشود. پذیرایی آبمیوه طبیعی معمولا بصورت گردشی روی سینی توسط مهمانداران صورت میگیرد. سرو آبمیوه در خدمات مجالس تهران در گیلاس های شیشه ای پایه بلندو نی پلاستیکی مرسوم شده و معمولا در پذیرایی آبمیوه طبیعی از لیوان شیشه ای استفاده نمی شود.

انواع آبمیوه طبیعی برای پذیرایی

تنوع پذیرایی آبمیوه معمولا از ۳ مدل ۵ مدل تا ۸ مدل و حتی ۱۲ مدل در انواع منوهای پذیرایی موسسات مختلف مشاهده میشوند. که این تنوع حتما شامل آب هندوانه آب طالبی در تابستان و آب پرتقال و آب انگور و آب انار در زمستان می باشد. و شیر موز , آب هویج و موهیتو  و آیس کافی در همه سال در منوی پذیرایی آبمیوه طبیعی موجود هستند.

پذیرایی آبمیوه عروسی

پذیرایی آبمیوه مجالس بصورت کلی با دو روش انجام میشود. که کدام ازین دو روش را می توان با دکور سرو (کافی شاپ) و لونج جویس بار و بدون دکور سرو و در پشت کار انجام داد.

۱- پذیرایی آبمیوه تازه تهیه شده در محل

۲- حمل آبمیوه قبلا آماده شده در بسته بندی به محل

پذیرایی آبمیوه مجالس عروسی

پذیرایی آبمیوه طبیعی در مجالس عروسی جدا از تعداد آبمیوه و کیفیت آبمیوه کلا به دو صورت اجرا می شود

۱- پذیرایی آبمیوه طبیعی با دکور جویس بار (کافی شاپ)

۲- پذیرایی با آبمیوه تهیه شده در پشت کار

پذیرایی آبمیوه

۱-پذیرایی آبمیوه با دکور جویس بار ( کافی شاپ)

اصطلاح کافی شاپ به غلط در منوی خدمات مجالس تهران وارد شده و استفاده میشود. به منظور تعبیه دکور و لونج مخصوصی برای ایستادن بارتندر و پرسنل تهیه آبمیوه طبیعی و انواع میکسر ها و دستگاه های آبمیوه گیری می باشد. در این دکور سازی آبمیوه در مقابل چشمان حاضرین تهیه و سرو میشود. و مهمان ها با مراجعه مستقیم به آن می توانند آبمیوه و میکس دلخواه خود را دریافت نمایند.

انواع دکور جویس بار (کافی شاپ)

در این شیوه پذیرایی آبمیوه بهتر است از کلمه جویس بار یا بار آبمیوه بجای کافی شاپ استفاده شود. چون در حقیقت نه قهوه ای در آن تولید می شود و نه چیزی به فروش می رود.

  1. دکور جویس بار مناسب مهمانی و پارتی استقرار بارمن و بار تندر حرفه ای
  2. دکور جویس بار مخصوص فضاهای نمایشگاهی و پذیرایی غرفه نمایشگاه
  3. دکور مخصوص مراسم در منزل و یا سالن های اجتماعات و جشن های نامزدی
  4. دکور جویس بار (کافی شاپ) همراه با لونج مبله برای پر پردن فضای سالن عروسی

پذیرایی آبمیوه

پذیرایی آبمیوه

 دکور جویس بار در انواع رنگ های سفید و مشکی و نورپردازی مختلف با جنس مبله یا صندلی های فلزی و طرح های مدرن یا سنتی برای استفاده در فضاهای کوچک خانگی و یا متناسب با دکور های نمایشگاهی برای پذیرایی در غرفه و یا انواع مناسب استقرار در باغ عروسی در تشریفات مجالس تورسفید موجود است برای انتخاب مدل متناسب با نیاز خود با آقای مهندس بهره مند با شماره ۰۹۳۰۹۸۸۱۹۱۵ تماس بگیرید. ساعت تماس ۹ صبح تا ۹ شب می باشد.

۲-پذیرایی آبمیوه به شیوه تهیه در پشت کار

پذیرایی آبمیوه طبیعی به شیوه پشته کار با همان تنوع و کیفیت, کم هزینه تر از پذیرایی آبمیوه طبیعی با دکور جویس بار تمام میشود. پذیرایی آبمیوه طبیعی در این شیوه شما بارتندر و تهیه آبمیوه را نمی بینید. مهمانداران با سینی به پشت کار مراجعه می کنند و با سینی های حاوی آبمیوه طبیعی جهت پذیرایی از مهمان های سالن مراجعه می نمایند.

نوشیدنی جشن عروسی

قیمت منوی پذیرایی آبمیوه طبیعی مجالس

قیمت پذیرایی آبمیوه به موارد زیر بستگی دارد.
۱- تهیه آبمیوه در محل و تازه بود آبمیوه یا خرید آبمیوه آماده بسته بندی
۲- وجود دکور جویس بار و یا تهیه در پشت کار
۳- حضور بار تندر حرفه ای و تولید آبمیوه طبیعی با کیفیت با منوی درخواستی مهمان
۴- نوع سرویس گیلاس های پذیرایی و شستشوی بی لکه و خشک بودن گیلاس ها هنگام سرو

قیمت منوی پذیرایی آبمیوه بیشتر از تنوع در تعداد به کیفیت آبمیوه و کیفیت مهمانداری و کلاس پذیرایی بستگی دارد. این منو برای پذیرایی از حداقل ۲۰۰ نفر مهمان بدون محدودیت در دفعات استفاده مهمان ها (سرو بدون محدودیت زمانی و تعداد سرو) برای هر نفر مبلغی ما بین ۸ تا ۲۵ هزار تومن خواهد بود.

در شیوه پذیرایی همراه با دکور (کافی شاپ) و جویس بار هزینه به تناسب نوع بار و حجم دکور از ۱.۵ میلیون تومان تا ۳ یا ۴ میلیون تومان برای حمل و نقل  و اجاره دکور متغیر است.

پذیرایی آبمیوه
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.