ورودی باغ عروسی چیست؟

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
ورودی باغ عروسی چیست؟

قیمت ورودی باغ عروسی

ورودی باغ عروسی به معنی در اختیار گرفتن یک روز کاری از تقویم باغ عروسی است. تقویم کاری باغ عروسی وابستگی زیادی به تقویم قمری مثل اعیاد مذهبی و روزهای وفات در تقویم دارد.

قیمت ورودی باغ عروسی شناور است

قیمت ورودی باغ عروسی از قوانین اقتصاد آزاد تبعیت می کند، مثلا در روز های تابستان که تعدد جشن عروسی و به الطبع خواهان تاریخ برگزاری در باغ های عروسی بیشتر است قیمت ورودی باغ عروسی افزایش می یابد.

قیمت ورودی باغ عروسی یک عدد ثابت نیست. این عدد توافقی است بین شما و مالک باغ عروسی.

برعکس آن در زمستان تاریخ های خالی مانده در تقویم مالکین باغ تالار را وادار می کند با تخفیف های ۷۰ تا ۱۰۰ درصدی در ورودی باغ عروسی عروس و داماد ها را تشویق به برگزاری جشن عروسی در باغ تالارشان کنند.

تاثیر آخر هفته و وسط هفته

علاوه بر اعیاد و تقارن تقویم قمری روزهای خاص مثل شب یلدا یا روزهای آخر هفته (جمعه و پنجشنبه) با افزایش قیمت ۱۰ تا ۱۵ درصدی(چند میلیونی) در قیمت ورودی باغ عروسی همراه است.

توجه داشته باشید که در تهران چهارشنبه را هم گاها جزء تاریخ آخر هفته محسوب می کنند.

قیمت دقیق ورودی باغ عروسی

قیمت دقیق برای هر باغ عروسی واقعا وجود ندارد. باغ عروسی لیبل قیمت ندارد و این عدد توافقی بین شما و مالک باغ عروسی است که به تناسب تعداد و تاریخ و منوی انتخابی و شرایط برگزاری جشن عروسی قابل تنظیم است.

برای دریافت بهترین قیمت ورودی از باغ عروسی بیشتر از هر چیز نیازمند مذاکره با مالک باغ عروسی هستید. پیشنهاد می کنم مطالبی که در رابطه با بهینه کردن هزینه های جشن عروسی منتشر کرده ام را مطالعه نمایید.

اگر نیازمند یک مشاوره حرفه ای برای گرفتن تاریخ با بهترین قیمت ممکن هستید با من تماس بگیرید.

برای معرفی بهترین راه تماس بگیرید

تورج بهرهمند
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.