ضعف در محاسبه قیمت منو به ضرر چه کسی تمام میشود؟؟

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
ضعف در محاسبه قیمت منو به ضرر چه کسی تمام میشود؟؟
[mpc_vc_deco_header align=”right” text=”1- هزینه جشن عروسی را بشناسید”]

هزینه جشن عروسی ۲ نوع است:

  1. هزینه هایی که مستقیما در تعداد مهمان های جشن ضرب می شوند مثل هزینه شام و پذیرایی.(منوی تشریفات عروسی در موسسات تشریفات مجالس)

  2. هزینه هایی که به تعداد مهمان جشن عروسی ارتباطی ندارند. مثل هزینه اجاره باغ عروسی و سفره عقد و موزیک مراسم.

[mpc_vc_deco_header align=”right” text=”هزینه جشن عروسی را از قیمت منو استخراج نکنید”]

خطا در محاسبه ی هزینه جشن عروسی

احتمالا شما هم فکر می کنید که هزینه جشن عروسی را می توانید از ضرب قیمت اعلام شده منوی تشریفات عروسی در تعداد مهمان جشن عروسی تان تخمین بزنید. توجه داشته باشید که “منو”  معنی هزینه به ازاء هر نفر می دهد. معمولا قیمت باغ و سفره و موزیک که به تعداد مهمان های جشن بستگی ندارد وارد هزینه ی منوی موسسات تشریفات و خدمات مجالس نمی شوند.

[mpc_vc_deco_header align=”right” text=”هزینه جشن عروسی را تلفنی نپرسید”]

بنا بر این سوال از قیمت منوی تشریفات مجالس در تماس های تلفنی بدون توجه به هزینه نهایی (سر جمع مراسم) نمی تواند راهنمایی مناسبی برای انتخاب باغ یا تشریفات جشن عروسی شما باشد.

[mpc_vc_deco_header align=”right” text=”آیا قیمت منوها با بالارفتن مهمان کمتر میشود؟”]

هزینه جشن عروسی و اشتباه در محاسبه

تعداد دقیق مهمان های جشن در قیمت منوی جشن عروسی موثر است ولی معمولا این فاکتور نادیده گرفته میشود به عنوان مثال بعضی از هزینه های جشن عروسی با بالا رفتن تعداد مهمان پایین خواهند آمد ولی این تفاوت قیمت بخاطر نبود سیستم محاسبه ی دقیق در تشریفات مجالس عروسی معمولا از شما دریافت می شود و شما معیاری برای اندازگیری دقیق هزینه های سرشکن شده ندارید. و موسسات تنها با یک عمل ضرب ساده (تعداد مهمان در قیمت منو) هزینه جشن را به شما اعلام می کنند. و اگر خیلی دل رحم و شریف باشند مبلغی را به عنوان تخفیف تعداد بالای ۳۰۰ نفر در نظر میگیرند.

[mpc_vc_deco_header type=”h2″ align=”right” text=”خطا در محاسبه هزینه ی منو به ضرر شماست.”]

این ضعف محاسبه به ضرر کیست؟

عروس و دامادی که در تصمیمات جشن عروسی مرحله به مرحله پیش می روند. به این معنی که اول باغ تالار انتخاب می کنند یا فارغ از باغ عروسی قرارداد تشریفات مجالس عقد می کنند. بعد موزیک و بعد سفره عقد و… معمولا در دام up-selling می افتند. به این معنی که با بهانه ی قیمت منوی پایین تر وارد موسسه تشریفات مجالسی می شوند که ما به تفاوت ارزان بودن قیمت منوهایش را در فروش هزینه های جانبی دیگر جبران خواهد کرد.

سفره عقد

چرا قیمت ها این همه متفاوتند؟

فقدان محاسبات دقیق در کسب و کار تشریفات مجالس امروزه در قالب قیمت های غیر واقعی منوی های موسسات تشریفات عروسی به اصطلاح برند شده و یا معروف شده نمودار پیدا می کنند. متاسفانه در فضای تشریفات قیمت های بالا تر معمولا به معنی خدمات ارزنده و لوکس تر تعبییر می شوند. و عروس و داماد برای کم کردن ریسک جشن و حفظ آبروی خود هزینه های هنگفتی را در دفاتر شیک شده به اشخاص پرداخت می کنند. و متاسفانه به دلیل نبود سیستم نظارت دولتی و حتی تعرفه بندی صنفی مشخص قیمت ها به تناسب پهنای جیب داماد بالا و پایین می رود.

[mpc_vc_deco_header type=”h2″ align=”right” text=”آیا قیمت منوی تشریفات عروسی واقعی است؟”]

خیر ! این قیمت ها تقریبا هیچ اساس محاسباتی ندارند.

فقدان سیستمی برای محاسبه دقیق هزینه جشن عروسی و حتی مشخص نبودن فی هر آیتم در منو عروس و داماد را سر در گم کرده. حتی خود برگزار کننده از سود و زیان جشن عروسی تا زمان برگزاری کامل جشن عروسی بصورت کامل مطلع نیست. برای صحت این ادعا کافیست فی هر آیتم را از او بخواهید.

قیمت منوی تشریفات عروسی به حدی غیر قابل اتکاء هستند که حتی در جایی چاپ نمیشوند. و معولا مطابق با مدل ماشین داماد یا توقع شما جابجا می شوند.

[mpc_vc_deco_header type=”h2″ align=”right” text=”قیمت واقعی کجاست؟”]

متاسفانه سیستم محاسبه هزینه جشن عروسی در تشریفات عروسی وجود ندارد

اما ما در تورسفید با سیستم حسابداری مهندسی شده  آیتم های مورد نیاز جشن عروسی شما را بصورت دقیق در هر باغ عروسی برآورد می کنیم. با راهنمایی تورسفید از دریافت بهترین خدمات جشن عروسی در بهترین شرایط ممکن اطمینان خواهید داشت. برای محاسبه ی عدد دقیق جشن عروسی خود با مهندس بهره مند تماس بگیرید.  تماس در ساعات ۹ صبح تا ۹ شب و الزاما از طریق خط موبایل با ۰۹۱۲۲۹۷۴۷۲۱ یا تلگرام با شماره ۰۹۳۰۹۸۸۱۹۱۵ و برای تماس از خط ثابت با شماره ۸۸۹۶۹۴۰۸ تماس بگیرید. تا از برآورد هزینه نهایی جشن خود مطلع شوید.

عروسی تشریفاتی
[mpc_vc_deco_header type=”h2″ align=”right” text=”آگاهی از بهترین قیمت ها با تورسفید”]

قیمت های رقابتی در بسته های جشن تورسفید

تشریفات مجالس تورسفید با هدف معرفی بسته اکونومی جشن عروسی؛ پکیج کامل جشن عروسی را در ۳ سطح نقره ای طلایی و پلاتین در قیمت های کاملا  رقابتی اعلام میکند برای بازدید از کیفیت کار برای مشاهده ی دمو و تست مراسم با تورسفید تماس بگیرید.

[mpc_vc_deco_header type=”h2″ align=”center” text=”بسته های جشن عروسی با شرایط کاملا بهینه “]

شما با انتخاب یک بسته بتناسب تعداد مهمان های جشن عروسی خود از دریافت بهترین خدمات جشن عروسی در بهترین باغ عروسی ممکن اطمینان خواهید داشت. در عین حال که به مقدار زیادی در هزینه های جشن عروسی خود صرفه جویی می نمایید

غذای کیترینگ عروسی
[mpc_vc_portfolio_posts_slider number=”7″ category=”1337″ tag=”all”]
[mpc_vc_portfolio_posts_slider number=”7″ category=”1336″ tag=”all”]
[mpc_vc_portfolio_posts_slider number=”7″ category=”533″ tag=”all”]
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.