چرا هزینه باغ عکاسی شما را غافلگیر می کند؟

توسط راهنمای تور سفید ۱ یک سوال بپرسید
چرا هزینه باغ عکاسی شما را غافلگیر می کند؟

چرا هزینه باغ عکاسی شما را غافلگیر می کند؟

اگر این ۵ نکته را ندانید، هزینه باغ عکاسی عروسی شما را غافلگیر میکند

باغ عکاسی عروسی هم مثل هر خرید دیگری نکاتی دارد که فقط حرفه ای ها می دانند و شما برای بار اول اگر نحوه سفارش و پرداخت این خدمات را ندانید ممکن است، مرحله ب مرحله با مواردی روبرو شوید که شما را غافلگیر کند و یا بعدا بفهمید که در محاسبات خود اشتباه کرده اید.

نکته ۱ از ۵ در باغ آتلیه عکاسی عروس

ورودیه باغ آتلیه عکاسی به عهده ی شماست

هزینه اجاره باغ آتلیه عکاسی عروس یا به قولی ورودی باغ آتلیه عکاسی عروس عمارت یا آتلیه یا هر فضایی که شما را برای عکاسی می برند در پکیج های هزینه آتلیه عروسی قید نمی شود.!
یعنی بصورت عمومی شما باید روز عروسی دست بجیب شده و هزینه ای اضافه بر هزینه ای که به آتلیه عکاسی خود پرداخته اید، بصورت جدا برای هزینه ورودی باغ آتلیه عکاسی بپردازید.

نکته ۲ از ۵ در باغ آتلیه عکاسی عروس

هزینه ورودی باغ آتلیه عکاسی نفری است

شاید وقتی افرادی را به عنوان ساقدوش خود تعیین می کنید ندانید که برای تک تک این افراد در باغ آتلیه عکاسی باید هزینه ورودی بپردازید. ولی اغلب باغ آتلیه های عکاسی عدد کمتری نسبت به خود عروس و داماد بابت همراهان شان دریافت می کنند.

یعنی مثلا اگر باغ عکاسی برای عروس و داماد ۵۰۰ تومن حساب کند برای هر نفر ساقدوش ۲۰۰ تومن محاسبه می کند.

هزینه باغ عکاسی

ورودی تک تک عوامل فیلم عکس را هم شما باید حساب کنید

توصیه اول راهنمای تورِسفید :

هزینه ورودی باغ آتلیه عکاسی را به آتلیه عکاسی خود بسپارید. هزینه ورودی برای همکاران و عکاسانی که مرتب با آن باغ عکاسی خاص کار می کنند، همیشه پایین تر است، توصیه میشود حساب کتاب و چک و چونه اجاره باغ آتلیه عکاسی را به آتلیه عکاسی خود بسپارید تا در روز جشن عروسی تان با لباس عروسی با هرکسی چک و چونه نزنید.

نکته ۳ از ۵ در اجاره باغ آتلیه عکاسی عروسی

باغ آتلیه عکاسی یک فضای عمومی است!

به این معنی که گروه های دیگر و آتلیه های دیگر و عروس و داماد های دیگری هم داخل باغ عمارت عکاسی شما مشغول به عکاسی هستند. بخصوص اگر آخر هفته یا روز عید باشد که ترافیک برای جایگاه های خاص مثل پل ها و تاب ها در باغ آتلیه عکاسی ممکن است شما را کلافه کند.

توصیه دوم راهنمای تورِسفید:

اگر باغ عمارت عکاسی یا باغ عکاسی را بصورت خصوصی می خواهید باید از قبل بصورت کامل (در بست کنید) باغ آتلیه عکاسی را رزرو کنید. بخصوص این موارد برای عروس و داماد های مذهبی تر مهم خواهد شد.

هزینه باغ عکاسی

نکته ۴ از ۵ در اجاره باغ آتلیه عکاسی عروسی

کسی به فکر ناهار شما نیست !

فکر یک وعده غذای سالم بکنید، لابد نمی خواهید روز جشن عروسی تان مسموم شوید یا از فشار گرسنگی مجبور شوید غذای ناسالمی که نمیشناسید را تلفنی در حوالی باغ آتلیه عکاسی سفارش دهید و یا هول هولی پیتزای سنگین بخورید. این راهم در نظر بگیرید نهار کل تیم عکاسی را هم شما باید بدهید.!!

توصیه سوم راهنمای تورِسفید:

یک وعده غذای خانگی با خود ببرید، چرا در روز عروسی تان دست پخت مادرتان را نخورید شاید دیگر از فردا به این راحتی گیرتان نیاید. بدن شما به این غذا عادت دارد و خوردن دست پخت خانگی استرستان را کم میکند. غذاهای بیرون بخاطر ادویه و افزودنی های نا شناخته به سیستم هاضمه شما استرس وارد می کند.

توصیه چهارم راهنمای تورِسفید:

تعارف را کنار بگذارید برای عوامل عکاسی و پرسنل هر چه می خواهند بخرید، کباب، پیتزا، جگر و… توجه داشته باشید برای آن ها روز عروسی شان نیست. نهایتا سر کار کمی معده شان ترش می کند. تعارف را کنار بگزارید و سالم بخورید.

نکته ۵ از ۵ در اجاره باغ آتلیه عکاسی عروسی

هزینه هایی که در لحظه به شما میگویند

ورود تجهیزات به باغ آتلیه عکاسی هزینه جدا دارد. مثلا اگر برای عکاسی و فیلم خود کرین داشته باشید علاوه بر هزینه ورود فرد کرین کار بابت ورود کرین اش به باغ عمارت عکاسی باید هزینه جداگانه پرداخت کنید.
همچنین معمولا رسم است که عوامل فیلم برداری با خود وسیله نقلیه نمی آورند و شما باید به هر تعداد که لازم است برایشان آژانس بگیرید. و یا به دوستان نزدیکتان بگویید راننده شام شوند.

روز عروسی برای عروس و داماد اسمش روز عروسی است آن ها معمولا فشار زیادی را تحمل میکنند تا همه چیز روبراه پیش برود. در راهنمای تورِسفید
آرزوی ما این است که هیچ عروس و دامادی غافلگیر نشود. اگر این محتوا را مفید میبینید برای دیگران بفرستید.

۱ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

۱ یک سوال بپرسید

بهار فروردین ۲۳, ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

لطفا ادرس و تلفن باغ های عکاسی شرق تهران رو قرار دهید

Reply

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.