نزدیک ترین باغ عروسی شهریار

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
نزدیک ترین باغ عروسی شهریار

نزدیک ترین باغ عروسی تهران در مسیر شهریار

در اینجا چند باغ با هزینه مناسب که برای برگزاری جشن های عروسی در بسته های نقر ای مناسبند به شما معرفی میکنم. آدرس حرکت برای شما توضیح داده شده ولی توصیه میکنم قبل از حرکت به سمت باغ برای برآورد هزینه در این باغ تالارها بسته های کلاس نقره ای را مطالعه نمایید.

نزدیک ترین باغ عروسی مسیر شهریار به تهران

طبق توصیه کارشناسان راهنمای تورسفید برای بازدید از نزدیک ترین باغ عروسی تهران باید وارد جاده قدیم شهریار شوید.

 

۱- از یکی از دسترسی های غرب تهران به آزادگان جنوب وارد شوید.

۲- از آزادگان جنوب به اتوبان فتح غرب وارد شوید.

۳- وارد لاین تند روی اتوبان نشوید و از همان مسیر کند رو به سمت تهران دور بزنید.

۴- اولین خروجی دست راست شما مسیر شهریار-باغستان یا همان مسیر جاده قدیم شهریار است.

 

توجه کنید:

بعد از وارد شدن به مسیر شهریار-باغستان باید حدود ۷ کیلومتر رانندگی کنید.

این مسیر فاقد دوربین کنترل سرعت است ولی بصورت نامحسوس با پلیس اتوبان کنترل میشود.

با سرعت کمتر از ۸۰ رانندگی کنید تا در انتهای بلوار تابلوی نارنجی رنگ شهرک گلگون را مشاهده نمایید.

نزدیک ترین باغ عروسی تهران را چگونه بازدید کنیم؟

آیا می دانستید؟

ما در انتخاب باغ تالار عروسی کمک تان میکنیم؟

شاید شما از باغ تالارهای عروسی جدید بی خبر باشید یا پیدا کردن بهترین گزینه ها برایتان دشوار و زمانگیر باشد در یک جلسه با تمام باغ تالارهای عروسی مناسب زیبا آشنا شوید و برآورد هزینه کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

همین حالا با راهنمای تورسفید تماس بگیرید

۸۸۹۶۹۴۰۸

آدرس باغ عروسی یاسمین

برای رسیدن به نزدیک ترین باغ عروسی تهران به سمت شهرگ گلگون بپیچید و تا سه راهی دوم دست چپ خود رانندگی کنید این مسیر حدود ۲ کیلومتر است. در سمت چپ وارد کوچه ای به نام کوچه امام خمینی میشوید. خوشبختانه این کوچه توسط مالکین باغ تالار عروسی یاسمین و ملل نورپردازی شده است.

آدرس باغ عروسی ملل

اولین دیوار سنگ شده که میبینید متعلق به باغ عروسی ملل است. باغ عروسی ملل سابق بر این زمانیکه تحت اجاره برادران شمس قرار داشت به باغ عروسی فدک معروف بود. این باغ همچنین در بین همکاران به باغ عروسی شمس یا برادران شمس هم معروف بود.

آدرس باغ عروسی عروس ایران

دقیقا ۲ تا پلاک بعد از باغ عروسی ملل باغ عروسی یاسمن که به باغ عروسی عروس ایران معروف شده است قرار دارد. توضیحات کامل در رابطه با شرایط برگزاری در این باغ های عروسی در صفحه اختصاصی باغ عروسی در راهنمای تورسفید توضیح داده شده است.

بعد از بازدید از این باغ تالار عروسی به سمت مسیر اصلی دور بزنید و برای بازدید از باغ عروسی والا و باغ عروسی رزا به راهنمای بعدی ازدید از باغ عروسی در راهنمای تورسفید با عنوان “آدرس باغ عروسی والا” مراجعه کنید.

راهنمایی عروس و داماد

هر سه این باغ تالارهایی که به شما معرفی شد، جزء باغ تالارهای با قیمت متوسط و پایین هستند و جهت برگزاری جشن های کم هزینه به عروس و داماد معرفی میشوند.

در برگزاری جشن های کم هزینه خیلی احتیاط کنید. اگر در برگزاری کامل جشن عروسی برای هر نفر مهمان چیزی کمتر از ۲۰۰ هزار تومان در نظر گرفته اید احتمال اینکه در جشن عروسی تان با خدمات بی کیفیت مواجه شوید زیاد است. برای دریافت بهترین کیفیت و در عین حال پایین نگه داشتن هزینه ها بسته های نقره ای را در اختیار شما گذاشته ایم.

بسته نقره ای بدون افت در کلاس تشریفاتی با تکیه بر سفیدی و سادگی و حذف جزئیات سعی دارد یک جشن عروسی شیک و ساده را با بهترین کیفیت پذیرایی و خدمات به شما عرضه کند. لطفا بسته های نقره ای را مطالعه کنید ویا برای مشاوره با قرار قبلی تشریف بیاورید.

 

معمولا با  با کیفیت بالا به مراتب کار سخت تری است. برای اینکه بتوانید در کوتاه ترین زمان باغ تالار مناسب تان را پیدا کنید توصیه می کنم از راهنمایی تورسفید بهره بگیرید.

در اینستاگرام تورسفید ببینید

اینستاگرام تورسفید
پرسش-در-تلگرام
کانال-تلگرام-1
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.