مهمانداری افتتاحیه

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
مهمانداری افتتاحیه

مهماندار پذیرایی جشن افتتاحیه

استخدام مهماندار پذیرایی حرفه ای و تحت فرمان و مسلط به کار در جشن افتتاحیه و سایر جشن های کلاس تجاری از دغدغه های برگزاری کیوریتور ایونت است و از گلوگاه های موفقیت و سقوط یک رویداد به شمار می آید. اما هنوز مرکزی برای سازماندهی رتبه بندی و آموزش افراد علاقه مند به حرفه پذیرایی و مهمانداری وجود ندارد.

استفاده از قشر بدون رفاه برای ارائه خدمات رفاهی

مهمانداران پذیرایی معمولا افراد نیازمندی از طیف فقیر جامعه اند که بالاجبار در شرکت ها مشغول میشوند. این افراد معمولا نسبت به کلاس تشریفاتی و سطح خدمات لوکس بیگانه زندگی کرده اند و از آموزش های لازم در امور پذیرایی برخوردار نیستند.

و همچنان استفاده از این افراد به عنوان پرسنل پذیرایی و مهمانداری یکی از بزرگترین آسیب های تشریفات مجالس در ایران ما محسوب می شود.

شکاف سرویس پذیرایی درجه یک

متاسفانه هرچه در سطح میزبانی و کیفیت مهمان های مراسم بالاتر میرویم بیشتر متوجه خلاء دریافت خدمات مهمانداری و تصنع در ارائه حرفه ای خدمات و سرویس پذیرایی خواهیم شد. بطوری که فاصله در ارائه خدمات پذیرایی در رستوران های لوکس تهران گاهی از نظر افراد خارجی و گاها خود ما مضحک بنظر می رسد.

تشکیل تیم پذیرایی حرفه ای در تشریفات مجالس تورسفید

سازمان دهی و انتخاب افراد علاقه مند به حرفه ی مهمانداری و پذیرایی و انتقال آموزش های لازم در فن سرو و آداب پذیرایی چالشی بود که از ابتدا برای تشکیل تیم پذیرایی تشریفات مجالس تورسفید با آن روبرو بودیم.  انتخاب این افراد با حساسیت خاص و بصورت فرد به فرد در طول زمان انجام شد.

درخواست مهماندار پذیرایی با تخصص در تشریفات پذیرایی مجالس

اعزام تیم متخصص در امور پذیرایی

سرپرستی تشریفات مجالس تورسفید باعث بوجود آمدن گروه های متخصص در ارائه امور پذیرایی و مهمانداری شده است. این افراد با سرپرستی تشریفات تورسفید در اسرع وقت برای مرتفع کردن نیاز های تشریفاتی و خدمات پذیرایی به محل شما اعزام خواهند شد. لطفا برای هماهنگی با تشریفات مجالس تورسفید تماس بگیرید.

  • مهمانداران دو یا چند زبانه برای کنفرانس های بین المللی

  • خانم های یک قباره متخصص در امور اینفورمیشن و رجیستری

  • پرزنتور های محصولات مختلف خانم و آقا در استیشن های سطح شهر

  • سر مهمانداران برگزاری برنامه های چند هزار نفره و تیم های مختلف پذیرایی

  • پرسنل پذیرایی با لباس فرم و یک قد ایونت های سطوح vip  و بین المللی

  • مهمانداران با تخصص مختلف پذیرایی و سرو انواع نوشیدنی سرد و قهوه

  • پرسنل امور پذیرایی اماکن شلوغ و عمومی بصورت سرپا مانند ایونت های تجاری مراکز خرید

  • کاپیتان پرسنل خدماتی برای چیدمان میز و صندلی و دکوریشن

  • سر شف ستینگ روی میز پذیرایی رعایت آداب امور بین الملل و مراسم دیپلماتیک و…

ارائه خدمات پذیرایی سرو و مهمانداری مطابق با آداب پذیرایی جهانی در ایونت تجاری یکی از خدمات قابل ارائه از تشریفات مجالس تورسفید است. تماس با تورسفید

برای مشاهده خدمات پذیرایی و امور مهمانداری از طریق اینستاگرام “پرستو ایونت” با تشریفات مجالس تورسفید در ارتباط باشید. تورسفید راهنمای برگزاری جشن و امور همایش …..  بپرس، بدان، برگزین

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.