محاسبه هزینه جشن در کیترینگ

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
محاسبه هزینه جشن در کیترینگ

هزینه جشن در کیترینگ

محاسبه ی هزینه جشن در حالت اول

در این حالت شما محل برگزاری از خودتان است و به خدمات مجالس و کیترینگ نیاز دارید. معمولا کیترینگ های مجهز مثل موارد زیر غذا را در محل با تجهییزات و ظروف و مهماندار ارائه می نمایند.

کیترینگ قریشی
تهیه غذای فارسی
کیترینگ تفرشی و فاسیجانی
کیترینگ شیرین پلو
کیترینگ و رستوران تهران پاریس
کیترینگ هانی

در این شرایط مبنی محاسبه هزینه جشن شما منوی غذای خریداری شده در تعداد مهمان بعلاوه خدمات جانبی مثل ظروف کرایه است که شامل ۹ درصد ارزش افزوده نیز خواهد بود.

کل مخارج = هزینه غذا + هزینه کرایه ظروف + هزینه خدمات پذیرایی * ۹ درصد

شما باید تعداد مهمان تان را به کیترینگ اعلام نمایید و منوی غذایی مورد نظرتان را انتخاب کنید. کیترینگ ها قادرند که درصد غذا را به میزان های دلخواه شما تغییر دهند و شما می توانید انواع دسر ها و سالاد را برای میز شام خود انتخاب کنید.

قیمت منوی جشن در این حالت عمدتا به معنی قیمت تعداد پرس غذاست. که در ابتدا بدون محاسبه ی خدمات جانبی و ارزش افزوده به شما اعلام میشود. در این شیوه قیمت منوی شما بین ۳۰ هزار تومان تا ۶۰ هزار تومان خواهد بود.

در مواردی که شما خواستار بره بریان یا منوهای دریایی و انواع کباب باشید در کیترینگ هایی مثل قریشی و فارسی این عدد به ۹۰ تا ۱۱۰ هزار تومان برای هر نفر هم ممکن است که برسد.

بعد از آن به گل فروشی محل بروید و گل سفارش بدهید

برای چه کسانی مناسب نیست؟

زحمت هماهنگی در این شیوه کار زیاد است. پیدا کردن مهماندار اگر از جانب کیترینگ نباشد ممکن است شما را به درد سر بیاندازد. اگر مهماندار اعزام شده با نحوه ی سرو شام یا آداب پذیرایی مجالس خانگی آشنا نباشد در آخر باید همه ی کارها را خودتان بکنید. همچنین در این موارد زحمت خرید میوه و شیرینی و سایر موارد مصرفی مثل دستمال سفره و دستمال تنظیف بر عهده ی شماست. و در نهایت باید همه جا را شخصا تمییز کنید.

برای چه کسانی مناسب است؟

جشن های خانوادگی کوچک با حداقل هزینه و دیزاین محدود. در این شیوه ی کارگاهی شما باید خودتان زحمت هماهنگی با ظروف کرایه و هماهنگی مهماندار را تقبل کنید. اگر به گل و شمع هم احتیاج دارید در اینستاگرام خانم های خانه دار با سلیقه را پیدا کنید و یا از گل فروشی محل تان مقداری گل و دیزاین سفارش دهید.

راه حل بهتر

دفاتر خدمات تشریفاتی کوچک برای جشن هایی که تعداد مهمان هایشان بالای ۵۰ نفر باشد با رغبت تمام وارد عمل میشوند. این دفاتر برای شما میوه و شیرینی درجه یک تهیه می کنند. معمولا انواع شمعدان و لوازم تزئیناتی مثل میز های ولکام به همراه می آورند و جشن شما را زیبا تر می کنند.
این موسسات را می توانید از قسمت همکاران تورسفید مشاهده نمایید.

اقدام از طریق تورسفید

خدمات ۵ ستاره تورسفید

۱-گروه اعزامی از منزل شما عکس میگیرد تا پس از جابجایی وسایل بتواند آن ها را به محل ابتدایی و مانند روز اول بازگرداند. کلیه وسایل و ظروف مورد نیاز شما در هر نقطه از شهر با کیفیت درجه یک از روز قبل منتقل شده و آماده سازی میشود.
۲-غذا از کیترینگ های معتبر تایید شده ی تورسفید در هماهنگی کامل همراه با کلیه لوازم و ملزومات مانند نوشابه ظروف دسر و ظروف سالاد و شف های درجه یک میز شام شکیل و مهمانداران سر شف و مسلط بر پذیرایی بصورت گرم در محل سرو خواهد شد.
۳-تیم نظافت بعد از اتمام مراسم منزل و محل شما را دقیقا مانند روز اول به شما تحویل می دهد. همه وسایل به محل ابتدایی باز می گردند. زباله ها خارج شده و دفع میشوند.
برای سفارش جشن های تشریفاتی خود با تورسفید مشورت کنید

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.