محاسبه هزینه جشن در تالار

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید

هزینه جشن در تالار پذیرایی

محاسبه هزینه جشن در حالت دوم

اولین فرق تالار های پذیرایی با باغ های تشریفاتی ثابت بودن ظروف و چیدمان باغ تالار یا تالار پذیرایی است. فرقی نمی کند که در داخل شهر یا حومه شهر اقدام به رزرو تالار یا باغ تالار پذیرایی نماید. محاسبه هزینه جشن در تالار ها بشکل زیر است.

هزینه کل = (تعداد مهمان * قیمت منو )+ هزینه خدمات جانبی+حق سرویس+مالیات

فرق مشخص محاسبه در سیستم تالار ها دریافت “حق سرویس” است.
و فرق دوم اینکه سیستم تالاری از شما ورودیه دریافت نمی کند!.

اگر ورودیه دریافت کند بسیار ناچیز و در حد ۵۰۰ هزار تومان یا ۱ میلیون تومان است.

حساب و کتاب هزینه جشن در تالار:

مرحله ۱

در سیستم تالار شما منوی غذایی انتخاب می نمایید. قیمت ان منو در تعداد مهمان های شما ضرب می شود.
بعد از آن هزینه های جانبی مثل سفره عقد موزیک و نور گل آرایی و شمع آرایی با عدد نهایی جمع میشود. همه این امکانات به جز منوی غذا انتخابی هستند و عدد ثابتی بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان دارند
مثلا: شما ۲۰۰ نفر مهمان با منوی شماره ۲ که قیمت سرانه اش ۵۰ هزار تومان است انتخاب می کنید. تا اینجا ۲۰۰ ضرب در ۵۰ هزار تومان یعنی ۱۰ میلیون تومان باید پرداخت کنید.

مرحله ۲

مرحله بعد امکانات جانبی تالار است که ممکن است دوست داشته باشید در اختیار بگیرید. مثل اتاق عقد و یا گل آرایی پله و یا بار شمع و نظیر این ها هر کدام عدد ثابتی هستند که با ۱۰ میلیون تومان جمع خواهند شد.فرض کنید با اتاق عقد و دیجی و لیزر و بادکنک می شود ۱۴ میلیون تومان.

مرحله ۳

بعد از تمام شدن سفارشات شما مدیر تالار عدد بدست آمده را در ۱۵ % ضرب و جمع می کند به معنی دریافت حق سرویس در استفاده شما از ظروف و صندلی تالار و دستمزد شستشو و حق الزحمه پرسنل پذیرایی یعنی
۱۳ میلیون تومان ضرب و جمع با ۱۵ درصد که میشود ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

مرحله ی ۴

عدد نهایی شده که باید پرداخت کنید مشمول مالیات بر ارزش افزوده است. در سال ۱۳۹۶ این عدد همچنان ۹ درصد باقی مانده که با عدد نهایی فاکتور شما جمع می شود.
یعنی کل مبلغ پرداختی شما می شود ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

تالار های پذیرایی حومه شهر به نسبت قیمت های بسیار پایین تری دارند.
تعدد این تالارها در احمد آباد مستوفی و محله چیتگر بسیار بالاست و معمولا در مسیر های اصلی با تابلوهای بزرگ تبلیغاتی قابل تشخیص هستند.

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.