قیمت لباس عروس

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
قیمت لباس عروس

قیمت لباس عروس

قیمت لباس عروس را در درجه ی اول کیفیت دوخت لباس و متریال استفاده شده در لباس عروس  تعیین می کند. میزان سنگ دوزی و نوع سنگ لباس عروس و میزان کار دست و بعد از آن مدل لباس عروس تعیین کننده قیمت لباس عروسی هستند.

قیمت لباس عروس دوخته شده

اگر لباس عروس وارداتی باشد برند و کشور تولید کننده ی آن در قیمت اش مؤثر است. اکثر لباس عروس های وارداتی از کشور چشن به ایران وارد میشوند و نسبت به اینکه شما در کجای تهران آن را خریداری می کنید قیمت آن از چهر راه امیر اکرم تا مزون های خصوصی برج های میردادماد از ۱ میلیون تومن تا ۲۰ الی ۲۵ میلیون تومان متغر خواهد بود.

خرید لباس عروس با قیمت بین ۱ تا ۲ میلیون تومان

برای خرید لباس عروس با قیمت زیر ۲ میلیون تومان می توانید به خیابان جمهوری تهران در تقاطع خیابان ولیعصر و  به خصوص پاساژ دیبا مراجعه کنید. چهار راه امیر اکرم بورس لباس عروس است. مناسب ترین قیمت لباس عروس در ایران را می توانید در این محله تهیه کنید. قبل از خرید بهتر است با حضور در مزون ما در رابطه با خواص پارچه و متریال و انواع دوخت لباس اطلاعات بیشتری کسب نمایید. تا در هنگام خرید با اطمینان بیشتری تصمیم بگیرید.

سفارش لباس عروس در رنج قیمت ۲ تا ۷ میلیون

قیمت لباس عروس در مزون های خصوصی معمولا از ۲ میلیون تومان شروع می شود. پایه ی قیمت لباس عروسی در مزون ها به سطح کیفیت و برند و اسم هر مزون بستگی دارد. و بعد از آن طرح و مدل و همین طور پارچه و متریال استفاده شده در لباس عروس در قیمت لباس عروس مؤثر هستند. ولی توصیه ما برای تهیه لباس عروسی در این رنج قیمت حتما سفارش دوخت لباس عروس اختصاصا برای بدن خودتان است.

قیمت لباس عروس وارداتی

قیمت لباس های عروس وارداتی معمولا بین ۳.۵ تا ۷.۵ ملیون تومان است. که البته هزینه اصلاح لباس را باید به آن اضافه نمایید. چون کمتر لباسی و کمتر عروسی پیدا می شود که بدون اصلاح قسمتی از لباس عروس وارداتی یک ظرب آن را برای جشن عروسی اش بپوشد. برای اصلاح لباس عروس خریداری شده حتما به یک خیاط مجرب رجوع کنید. برعکس تصور عامه مردم تعمیرات و اصلاحات لباس های دوخته شده عملیاتی پیچیده تر از شروع به دوخت لباس عروس از ابتدا است.

قیمت سفارش لباس عروس در مزون ما

متخصص برش و دوخت مزون ما تحت نظر متخصصین COUTURE فرانسه آموزش دیده و با کیفیت قابل رقابت با بهترین دوخت های اروپایی سفارشات لباس عروس را تحویل میدهد. با وجود این کیفیت بالای دوخت، قیمت لباس عروس در مزون دکوئین قابل توافق خواهد بود.

در اینستاگرام تورسفید ببینید

اینستاگرام تورسفید
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.