قیمت باغ عروسی را حرفه ای بپرسید! تکنیک اول

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
قیمت باغ عروسی را حرفه ای بپرسید! تکنیک اول

چرا مثل یک حرفه ای قیمت باغ عروسی را نپرسید؟

در اینجا خواهید آموخت که چگونه مثل یک حرفه ای از طریق تلفن کردن به باغ عروسی قیمت باغ عروسی را واقعا را در بیآورید! این کار باعث میشود تا حد زیادی در زمان رفت و آمد و استرس های اضافه صرفه جویی کنید و مثل یک حرفه ای به هدف بزنید.

از آنجایی که معتقدم مشتری آگاه تر مشتری بهتری است

در اینجا مواردی که در مشاوره ها به عروس و داماد آموزش میدهم را برای شما توضیح میدهد.

 

وقت قیمت باغ عروسی گرفتن تکنیک داشته باشید

معمولا عروس و داماد در پرسش های تلفنی از قیمت باغ تالار عروسی تکنیک مشخصی ندارند و در  بدو قضیه برای کسب اطلاعات پایه تماس هایشان را شروع میکنند. و اینقدر تماس میگیرند تا بعد از مدتی متوجه میشوند که اصلا پرسیدن از چه چیزهایی مهم است.

من به همه عروس و داماد ها پیشنهاد می کنم این وقت را ابتدا در مطالعه مطالب راهنمای تورسفید صرف کنید. راهنمایی های اولیه سایت تورسفید روش های بیسیک و ساده بودجه بندی برای جشن عروسی و اصول پایه محابسه ی قیمت ها در جشن عروسی را به شما آموزش میدهد. نا آگاهی عروس و داماد نسبت به اصول قیمت ها ممکن است به ضرر شان تمام شود. ما در راهنمای تورسفید اعتقاد داریم مشتری آگاه تر همیشه مشتری بهتری است.

تکنیک اول سوال قیمت باغ عروسی

  • وقتی هزینه ها را نمی دانید و بودجه مشخص نکردیه اید

اگر صورت هزینه ها در باغ عروسی را نمیدانید ا آخر به اول شروع کنید یعنی بجای “ورودیه باغ عروسی”  یا چیزهایی که ممکن است به مرور متوجه شوید که باید می پرسیدید کل هزینه تمام شده ی جشن تان را بپرسید!

برای اینکه بفهمید این باغ عروسی با چه ورودی و با چه منویی و با چه چیزهایی و شامل چه چیزهایی با چه کیفیتی چند میشود. سر جمع برگزاری جشن را بپرسید. مثال :

سلام باغ فلان

من  ۲۰۰ نفر مهمان دارم هزینه جشن من در شهریور باغ تالار شما معمولا چقدر تمام میشود؟

برای شما این شکل پرسیدن سوال چندین حسن دارد

  •  اولا :اجازه میدهید که فرد پشت خط برای شما حساب کتاب کند. و با ریز هزینه قیمت باغ عروسی آشنا میشود شاید به چیزی حواستان نرفته باشد. و تا روز آخر هم کسی به شما نگویند.
  • دوما : معمولا یک رنج به شما میدهند. و بهترین قیمت برگزاری در آن باغ عروسی و رنج استانداردش مشخص میشود. لطفا در این مرحله به منوها و ریزه کاری ها کاری نداشته باشید. هر باغ تقریبا یک قیمت متوسط و یک رنج کاری مشخص دارد که در آن رنج بهتر خدمات جشن عروسی را ارائه میکند.

 

اقدام:
اگر این اعداد به چیزی که در ذهن داشتید نزدیک است. شماره مالک را از راهنمای تورسفید پیدا کنید و  برای بازدید با شخص مالک قرار بگزارید تا کف قیمت ها مشخص شود.

برای ادامه تکنیک دوم در پرسش قیمت باغ عروسی را مطالعه کنید.

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.