قیمت باغ عروسی را حرفه ای بپرسید تکنیک دوم

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
قیمت باغ عروسی را حرفه ای بپرسید تکنیک دوم

چرا مثل یک حرفه ای قیمت باغ عروسی را نپرسید؟

در اینجا خواهید آموخت که چگونه مثل یک حرفه ای از طریق تلفن کردن به باغ عروسی قیمت باغ عروسی را واقعا را در بیآورید! این کار باعث میشود تا حد زیادی در زمان رفت و آمد و استرس های اضافه صرفه جویی کنید و مثل یک حرفه ای به هدف بزنید.

 

تکنیک دوم سوال قیمت باغ عروسی

از آنجایی که معتقدم مشتری آگاه تر مشتری بهتری است

در اینجا مواردی که در مشاوره ها به عروس و داماد آموزش میدهم را برای شما توضیح میدهد.

 حرکت از روی بودجه خوتان برای رد یا تایید گزینه

این روش شاید یکم مردانه بنظر برسد ! ولی خیلی راحت نتیجه می دهد.

معمولا عروس و دامادی که مقدار بودجه محدودی برای برگزاری یک جشن عروسی خوب در نظر میگیرند در پیدا کردن باغ تالار عروسی مناسب بیشتر باید وقت و انرژی بخرج دهند و معمولا از جواب های سر بالا و قیمت های بسیار متفاوتی که میشنوند تعجب کرده و حتی دلسرد میشوند.

پس اگر بودجه فیکس در نظر گرفته اید برای جلوگیری از این دلسردی که در بازار جشن های عروسی  تشریفاتی

وجود دارد تلفن را بردارید و بجای پرسیدن نرخ تک تک چیز ها عدد خودتان را با شهامت اعلام کنید!

 

  • مثال : بجای اینکه اول از منو سوال کنید و بعد از ورودی و بعد از موزیک و گل و شیرینی و امکانات و منوی شام  و جزئیات به جایی برسد که نتوانید حساب و کتاب کنید ایگونه سوال کنید:

مثال :
سلام من ۵۰ میلیون برای برگزاری جشن عروسی ام کنار گذاشتم برای ۲۵۰ نفر مهمان بهترین تاریخ و خدماتی که می تونید به من بدین چی هست؟

با این شیوه:

شما اجازه میدهید کار سخت محاسبه برای متعادل کردن قیمت منو و تاریخ و تعداد مهمانان را طرف مقابل برای شما انجام بدهد و بخاطر از دست ندادن یک مشتری احتمالی بهترین آفرهایی که می تواند را ارائه کند. فراموش نکنید که قبل از تلفن زدن کاغذ و قلم داشته باشید.

معمولا در هیچ باغ تالاری جواب این سوال منفی نیست و با جابجایی تاریخ و منو می توانید در هر باغ عروسی که خواستید جشن تان را برگزار کنید ولی از آنجا که در پرسیدن قیمت باغ عروسی مسیر را بر عکس طی می کنید با بودجه های کمتر به نتیجه نمیرسید و از باغ عروسی دلخواهتان نا امید میشوید.

از اینکه با تورسفید همراه هستید سپاسگزاریم – لطفا پیج اینستاگرام مارا ببینید.

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.