عکاسی عروس چه چیزی به شما تحویل میدهد؟

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
عکاسی عروس چه چیزی به شما تحویل میدهد؟
آتلیه عروس

عکاسی عروس و عکس عروسی

 عکس عروسی تنها بخش جشن عروسی است که با خودتان میبرید. و ممکن است تا سال های اول هر کسی که به منزل شما می آید اولین بهانه برای صحبت، دیدن همین عکس ها و فیلم ها باشد. ولی واقعا چه چیزی باعث تفاوت بین عکاسی عروس حرفه ای و عکاسی عروس بی کیفیت میشود؟

برای اینکه تفاوت بین عکاسی عروس بصورت حرفه ای و عکاسی عروس چیپ و بیکیفیت ولی با تبلیغات خوب را برای شما مشخص کنیم اول ببینیم که همه عکاس های عروسی در چه چیزی مشابه هستند. و در پست های بعدی در مورد هر جزء آن بحث میکنیم.

لیست زیر را تقریبا در منوی همه عکاس های عروسی و آتلیه های فیلم و عکس عروس مشابه است.

آتلیه عروس

منوی آتلیه عروسی

شما مدتی وقت میگزارید و آتلیه عکاسی مورد نظرتان را پیدا می کنید و ولی این هزینه را بابت چه چیزی پرداخت خواهید کرد؟

۱- آلبوم عکس عروسی

آلبوم عکس عروسی معمولا در قطع های استاندارد تعریف می شوند . مثل ۹۰ در ۳۰ سانت یا ۸۰ در ۴۰ سانت به این معنی که وقتی آلبوم عکس عروسی تان را باز می کنید و این آلبوم را روی میز پهن کنید طول باز شده اش ۱متر خواهد شد. و ۲ تا عکس ۵۰ در ۷۰ در هر صفحه آن قابل مشاهده است.

۲- فیلم عروسی یا DVD

فیلم عروسی یا دی وی دی عروسی می تواند شامل قسمت های متنوعی باشد که زمان عقد قرار داد آتلیه باید در مورد آن توافق کنید. ولی ۹۰ درصد آتلیه های عروسی در لیست زیر مشترک هستند.

 • کلیپ آماده سازی عروس و داماد ( وایت رووم)
 • سکانس های قدم زدن ( ورودی عروس و داماد)
 • کلیپ آشنایی (می تواند همراه با سناریو باشد مثل فضای کافه یا …
 • نما آهنگ یا اسلاید عکس
 • کلیپ اسپرت
 • کلیپ حلقه
 • کلیپ رقص
 • شورت فیلم ( کل جشن عروسی در چند دقیقه)
 • پشت صحنه
 • کلیپ های فان و یا کلیپ ها احساسی
 • فیلم کامل مراسم در باغ یا تالار

 

 

 

 

باغ عروسی

۳- شاسی عکس

معمولا در منوی آتلیه عروسی ۱ عکس بزرگ در ابعاد ۱۰۰ در ۷۰ برای اتاق خواب عروس  و داماد گنجانده شده که ممکن است در منوهای بالاتر تعداد آن افزایش یابد.

۴- لیت های عکس

منظور از لیت عکس عروس و داماد همان عکسای سایز دفتر چه است که عروس و داماد سر مجلس به مهمان هایشان می دهند. معمولا در منوی همه آتلیه های عروسی ۲۰ تا ۴۰ عدد از آنها گنجانده میشود.

۵- عکس چاپ شده خارج از آلبوم

عکس هایی که می توانید به خواهر و برادر و اقوام بدهید و معمولا این عکس ها روی طاقچه ها و ویترین های داخل منازل دیده میشوند. معمولا تعداد آنها در منو ۱۰ یا نهایتا ۲۰ عدد بصورت معمول است.

۶- تجهییزات و دم دستگاه

لیستی  از لوازم عکاسی و فیلم برداری که معمولا با بالا رفتن منوها این اسامی هم عجیب و غربت تر میشوند. مثل کرین و رونین تعداد دوربین DSLR هلی شات و کواد کوپتر که تقریبا یک حداقلی برای عکاسی عروس خوب لازم بوده و بیشتر از آن بیشتر برای پر کردن منو نوشته میشوند. و در ادامه بصورت مفصل در مورد هر بخش منوی آتلیه عروسی و عکاسی عروس صحبت میکنیم.

نزدیک ترین باغ عروسی تهران را چگونه بازدید کنیم؟

آیا می دانستید؟

ما در انتخاب آتلیه و عکاس عروسی کمک تان میکنیم؟

شاید کارهای خلاقانه می خواهید ولی هزینه های برند های معروف شما را سر در گم کرده و یا در تشخیص یک آتلیه منصف و دارای مجوز دچار تردید شده اید. برای مشاوره در انتخاب آتلیه مناسب جشن عروسی تان

همین حالا با راهنمای تورسفید تماس بگیرید

۸۸۹۶۹۴۰۸

۰ یک سوال بپرسید

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.