عمارت ۲۱

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
عمارت ۲۱

باغ ۲۱ برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

برای معرفی بهترین راه تماس بگیرید

تورج بهرهمند

باغ عروسی ۲۱

  • دسترسی : مسیر گرمدره – خ تاجبخش
  • ظرفیت داخل سالن در حالت بهینه ۲۵۰ نفر
  • ظرفیت کلی پذیرایی تا ۶۰۰ نفر
  • تمایز : وسعت باغ – هندسه حوض و جدول کشی – سالن بسیار قوی – اتاق عقد پنجره ها
  • کلاس و هزینه : تشریفات ۵ ستاره

باغ عروسی ۲۱ در گذشته به باغ آقای مهدی هیبتی معروف بود و کمتر کسی از زیبایی منحصر به فرد این باغ عروسی مطلع بود. اگر چه نبود سالن عروسی یکی از نقاط ضعف این باغ عروسی به شمار میرفت ولی در سال ۱۳۹۶ باغ عروسی ۲۱ با سرمایه گذاری مجدد مشکل سالن عقد و سالن پذیرایی را از بین برد و اکنون در کلاس تشریفات ۵ ستاره تشریفات مجالس یکی از بهترین باغ های عروسی ایران محسوب میشود. باغ عروسی۲۱ با دسترسی از خیابان تاجبخش در گرمدره ظرفیت مطلوب پذیرایی از ۲۵۰ نفر مهمان را در داخل سالن و ۶۰۰ نفر در خارج از سالن عروسی را دارد.

اطلاعات تکمیلی

جادوگر باغ تالارهای عروسی تهران باغ عروسی ۲۱

باغ عروسی 21

شاید در نگاه اول باور نکنید که این باغ عروسی در ایران باشد. باغ عروسی ۲۱ را با فضای هندسی حوض های شکسته و پرچین های ماز شکل مشابه باغ های سلطنتی در اروپا بخوبی متمایز از سایر باغ تالار های عروسی تهران و سایر باغ های عروسی گرمدره است. این باغ تالار عروسی را باید جادوگر باغ تالارهای زمان حاضر دانست چونکه هیچ عروسی نیست که این باغ را برای برگزاری جشن عروسی خودش آرزو نکرده باشد.

ویژگی های باغ عروسی بیست و یک

باغ عروسی با هندسه بی مانند

هندسه باغ عروسی ۲۱ در باغ عروسی ایرانی سابقه نداشته است. هندسه منظم و زمین وسیعی که به فضای باغی شکل در باغ تالار ۲۱ داده شده است کاملا کریمانه است. شکوه باغ عروسی ۲۱ به محض قدم گذاشتن مهمان در باغ او را تحت تاثیر قرار می دهد. حرکت از لابلای حوض هایی پر از گل قرمز که مهمان ها را از مسیر های مورب به درب اصلی سالن پذیرایی می رساند. خاصیتی است که تنها این جادو گر دارد.

باغ عروسی 21

نقطه ضعفی که در باغ عروسی ۲۱ تبدیل به نقطه ی اوج شد

باغ عروسی بیست و یک در سال های گذشته به دلیل نداشتن سالن جشن عروسی فقط در فصول گرم سال مورد استفاده قرار میگرفت و مشابه باغ عروسی عرشیا یک باغ کاملا تابستانی به شمار می آمد. و در سال ۱۳۹۶ با سرمایه گذاری عظیمی که در ساخت و احداث ۲ سالن در این باغ عروسی صورت گرفت. باغ عروسی بیست و یک هم اکنون دارای یکی از قوی ترین سالن های جشن عروسی در ایران می باشد.

سالن باغ عروسی ۲۱ – ویژگی و مزیت

ظرفیت استاندارد سالن باغ عروسی ۲۱ در بهترین حالت ۲۵۰ نفر و ظرفیت حداکثری داخل سالن ۳۰۰ نفر می باشد. این سالن عروسی در قسمت خانم ها یکی از بهترین سالن های برگزاری جشن در حال حاضر ایران است که بار ها مورد تقلید قرار خواهد گرفت . در ساخت سالن باغ عروسی ۲۱ از دیوار کوب ها قرنیز ها و ستون های آماده بکار رفته بصورتی که فضای داخلی آن بسیار شبیه به کاخ های سلطنتی است.

باغ عروسی 21

ابزار ها و قرنیز های سالن عروسی

مطمئن هستم جرات و جسارتی که در ایجاد ابزارهای بکار رفته در ایجاد حاشیه دیوار ها و سقف سالن جشن عروسی در باغ بیست و یک بکار رفته سال ها مورد استفاده و اقتباس و کپی برداری سایر سالن های جشن عروسی در سایر باغ تالار های عروسی ایران قرار خواهد گرفت. سقف بلند, استفاده و تاکید بر رنگ سفید و حاشیه های با سلیقه این سالن جشن عروسی باغ ۲۱ را از این نظر در رتبه های اول سالن های مجلل عروسی ایران قرار میدهد.

باغ عروسی 21

خلاقیت در سقف سالن عروسی ۲۱

استفاده از نورهای مووینگ ( قابلیت کنترل مسیر تابش از راه دور) با قابلیت تغییر رنگ در کنار لوستر های پر از کریستال در سقف سالن جشن عروسی باغ تالار بیست و یک یکی از ویژگی هاییست که برای اولین بار در باغ عروسی ۲۱ اجرا شد بازی نور و رنگ در شب این سالن محشر است. همچنین قسمت هایی از سقف بصورت توری هایی خالی گذاشته شده که برای دیزاین مجالس عروسی مشابه جشن های خیلی خاص در هتل های مجلل خارج از کشور با گل پوشیده خواهد شد.

باغ عروسی 21

• کلاس ۵ ستاره در تشریفات جشن عروسی.

• اگر به پذیرایی بیرون از سالن در جشن عروسی معتقد هستید.

• جشن عروسی شما بیشتر از ۲۵۰ نفر مهمان یک دست ندارد. چونکه ظرفیت سالن در بهترین منوهای انتخابی ایده آل برای ۲۵۰ نفره است.

• اگر مهمان های جشن عروسی شما چند دسته هستند و ترجیح می دهند خارج از قلب مراسم و بصورت دورادور در جشن عروسی شما حضور داشته باشند.

اطلاعات تکمیلی

ویدئوی این باغ

باغ ۲۱ امروزه با درایت و مدیریت آقای مجید تقی زاده یکی از افراد شناخته شده صنف تشریفات مجالس اداره میشود.

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.