عمارت عروسی دانیال

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
عمارت عروسی دانیال

عمارت دانیال برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی دانیال

کلمه مجلل با عمارت عروسی دانیال معنی میشود.

وقتی هیچ مضایقه ای در ساخت یک تالار عروسی مجلل نمیشود. و همه چیز در حد نهایی خود متجلی میشود باغ عمارت دانیال هیچ رقیبی ندارد.

بدون حرف اضافه باغ عمارت دانیال مجلل ترین عمارت عروسی حال حاضر ایران است. هر بازدید کننده ای به محض ورود به محیط این عمارت عروسی تحت تاثیر جلال و جبروت و هندسه و معماری بکار رفته در این بنا میشود. معماری برگرفته از طراحی قصر های اروپایی استفاده از شمش های کامل سنگ در ستون ها و مجسمه های داخل و کف پوش ها و تمامی ابزارهای راه پله نشانه نلرزیدن دست و دل برای ساخت بهترین عمارت عروسی ایران است.

 

قرینه گی عمارت دانیال

هندسه و قرینگی در ورودی ها و خروجی ها و همچنین نحویه دسترسی و راه رو ها در همه جای عمارت دانیال دیده میشود. همه درب ها و راه رو ها و آسانسورها قرینه ساخته شده اند.

اتاق عقد

اگر چه فضای آزاد و آرک یونانی بیرون محوطه برای برگزاری یک جشن عقد شاهانه کفایت میکند و لی در تراس سمت چپ عمارت محل سرپوشیده ای برای برگزاری جشن عقد به عنوان اتاق عقد در عمارت دانیال ساخته شده.

سنتی در تراس سمت راست

یال غربی یا دست راست عمارت دانیال به سفره خانه سنتی اختصاصا داده شده است. مشابه این سنتی را جای دیگری مگر در دبی نخواهید دید.

 

لابی عروس

رویای همیشگی من برای بوجود آمدن فرهنگ هتلینگ و سرویس در باغ تالارهای عروسی برای اولین بار در عمارت دانیال محقق شد. باغ عمارتن دانیال دارای سوئیت کامل برای استراحت عروس، شامل سرویس دستشویی، ست کامل میکاپ، نشیمن و محل لابی خانواده درجه یک عروس است. شاید تا یک بار در این شرایط قرار نگیرید نفهمید چقدر یک سرویس بهداشتی خشک ، تمییز و خصوصی برای شخص عروس مهم است.

سالن شام مستقل و میزهای رزرو

از یک عمارت برای عروسی کمتر از این هم انتظار نمیرود که سالن سرو شام و صرف شام مستقل داشته باشد. برای اولین بار است که مهمان لازم نیست غذای خود را بشقاب به بشقاب برای خوردن به محل نشستن در سالن جشن عروسی حمل کند و میزهای مستقلی برای صرف شام با دیزاین و چیدمان کامل شام تدارک دیده شده است.

مزیت سالن عروسی عمارت دانیال

۱- سقف بلند اولین چیزی است که در نمایش شکوه یک جشن عروسی دخیل است. عمارتدانیال هیچ چیزی در این قضیه کم ندارد.

۲- بک استیج موزیک : خوشبختانه اگر حتی چند بند موزیک و سورپرایزی برای مراسم خود داشته باشید این فضا در پشت صحنه تدارک دیده شده است.

۳- هوا ساز و بی بو کننده : یکی از مواردی که در بازدید پشت سر هم باغ تالار عروسی ممکن است متوجه شوید این است که معمولا سالن های باغ تالار عروسی بو میگیرند، از بوی عرق تا مواد فاسد شدنی و …. بی بو کننده های هوا و فیلتر های هوا ساز یکی از اصول  مهم در ساخت سالن های پذیرایی است که خوشبختانه در عمارت دانیال وجود دارد.

۴- نورهای هماهنگ: نورپردازی سقفی در عمارت دانیال به نهایت رسیده. نورهای رباتیک و هماهنگ تا انتهای سالن ادامه دارند.

مختص عمارت دانیال

  • پارکینگ سر پوشیده

تنها در عمارت دانیال شما با خودروی شخصی وارد فضای سرپوشیده شده و خودروی شما در محلی امن زیر سالن پذیرایی قرار میگیرد.

  • میز سرو شام و میز صرف شام

تنها عمارت دانیال برای مهمان های سالن مختص صرف شام با دیزاین کامل تدارک میبیند.

  • آسانسور برای پله ها

تنها عمارت دانیال برای رسیدن افراد مسن به طبقات مختلف مجهز به آسانسور شده است.

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.