بهترین تشریفات عروسی از ظروف مستهلک استفاده نمی کند

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید

استفاده از ظروف غیر اجاره ای خط قرمز تشریفات عروسی

معمولا باغ تالار های عروسی امروزه ظروف ثابتی در باغ عروسی خریداری کرده و مستقر کرده اند و خود افراد باغ دار گاهی اقدام به برگزاری جشن عروسی می کنند .

دلیلی اینکه امروزه تمام عکس های جشن عروسی تشریفاتی شبیه کار های باغ تالار های عروسی شده است

همین موضوع است که تشریفات های عروسی ضعیف تر که توان خرید صندلی چیدمان و لوازم دیزاین و دکور بصورت مستقل ندارند امروزه با استفاده از همین ظروف موجود در باغ تالارهای عروسی اقدام به برگزاری جشن عروسی تشریفاتی میکنند.

کمتر تشریفات عروسی امروزه باقی مانده که ظروف و ابزار پذیرایی مستقل خودش را برای جشن عروسی شما استفاده کند.

دکتر شهرزاد به نام شب آرزوها که در سال های گذشته یکی از سره های کار تشریفات عروسی به شمار می آمد و از افراد شناخته شده و تاثیر گذار خدمات تشریفات عروسی درتهران و ایران به شمار می آید هنوز قاشق و چنگال هایی دارد که با لوگوی تشریفات شب آرزو ها حکاکی شده اند.

امروزه تشریفات عروسی ترجیح می دهند از ظروف کرایه مستقر در باغ عروسی استفاده کنند و باغ دار عروسی هم از اینکه علاوه بر اجاره باغ عروسی ظروف هم اجاره بدهد عایدی بیشتری کسب می نماید. و برای همین تقریبا اکثر جشن های عروسی شبیه هم شده اند.

 

ولی ظروف انبار باغ عروسی بر اثر تکرار در استفاده و شستشو بسیار مستهلک و لعاب رفته می شوند و اکثرا باغ های عروسی برای کم کردن هزینه ها از ظروف درجه یک بهره مند نیستند.

بهترین تشریفات عروسی تهران همیشه از ظروف پذیرایی و ستینگ های اختصاصی خودش برای جشن عروسی استفاده می کند.

در این صورت بهترین تشریفات عروسی برای ارائه خدمات بهتر می تواند بیشتر از تعداد مهمان قاشق و چنگال و ظروف پذیرایی وارد باغ عروسی بکند و بنابر این آفت تشریفات عروسی که آشغالگیری سر میز مهمان است از بین خواهد رفت.

ولی بزرگترین تفاوت بهترین تشریفات عروسی در استفاده از ظروف بیشتر از تعداد مهمان این است که اگر مهمانی تصادفا قاشقش از دستش افتاد و یا به بشقاب تمیز دیگری احتیاج داشت ظروف برای مهمان های آخر جشن عروسی کم نخواهد آمد.

 

 

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.