درباره تور سفید

راهنمای تورِ سفید چیست؟

تورِ سفید اولین وب سایت راهنما (wedding-adviser) عروس و داماد به زبان فارسی است.

راهنمای تورِ سفید با پاسخگویی به سوال ها و نیازمندی هزاران عروس و داماد طی سال های گذشته تبدیل به مرجع اطلاعاتی شده که به اکثر سوال های عروس و داماد در مسیر برگزاری یک جشن عروسی خوب پاسخ میدهد.

هدف راهنمای تورِ سفید

انتشار مطالب مفید و ضروری برای آگاهی هر عروس و داماد در چگونه بهتر برگزار کردن جشن عروسی است.
هر نوعروس و تازه دامادی می تواند با تعقیب نوشته ها و اطلاعاتی که از طریق راهنمای تورِ سفید در اختیارش قرار میگیرد با قدرت و اطمینان کامل، بهترین پکیج را برای برگزاری عروسی اش انتخاب کند.

مشاوره با تورسفید

همچنین عروس و داماد در هر زمان می توانند سوال خود را با کارشناسان امین و مورد تایید راهنمای تورِ سفید درمیان گذاشته و بصورت دقیق مشاوره دریافت کنند.

اطلاعات قابل اعتماد

قسمت اعظم راهنمایی در تورِ سفید توسط خود عروس و داماد ها صورت میگیرد. جشن عروسی پر از سوالات مشترکی است که برای اکثر عروس و داماد ها شکل میگیرد. عروس و داماد و زوجین جوان با طرح پرسش و یا پاسخ دهی به سوالات یکدیگر در گروه های پرسش و پاسخ راهنمای تورِ سفید بزرگترین کمک برای برگزاری بهتر مراسم یکدیگر هستند.

ارزش های ما در تورسفید

در راهنمای تورِ سفید عقیده داشته و داریم که مشتری آگاه تر همیشه مشتری بهتری خواهد بود، سعی ما بر این بوده است که با انتقال آگاهی و دانش مفید و مورد نیاز تصمیمات عروس و داماد در بزرگترین روز زندگی مشترکشان، برای هر زوجی بهترین جشن عروسی را رقم بزنیم.

وجه تمایز راهنمای تورِ سفید

در محتوی منتشر شده از طریق راهنمای تورِ سفید نیازمندی عروس و داماد به اطلاعات صادقانه، نسبت به تبلیغات تجاری در اولویت قرار دارد. تورِ سفید بستری است برای انتشار مطالب بی طرفانه تخصصی تا هر عروس و دامادی بتواند بهترین جشن عروسی ممکن را رقم بزند.

دریافت لیست امکانات مورد نیاز

یک به یک پیمانکاران نام برده شده در راهنمای تورِ سفید؛ اعم از افراد و باغ تالار های عروسی که از جانب راهنمای تورِ سفید به شما معرفی می شوند افراد حقیقی شناخته شده و معتبری هستند که در امر برگزاری جشن عروسی تجربه کافی و امکانات متفاوتی دارند و به تناسب نیاز ها و اولویت های عروس و داماد معرفی خواهند شد.

ارتباط همکار و توسعه همکاری با تورِ سفید

چنانکه شما به معرفی امکانات خود از طریق راهنمای تورِ سفید علاقه مند هستید ما هم به توسعه همکاری با شما مشتاق هستیم.بنابراین صمیمانه از شما دعوت می کنیم از طریق صفحه تماس با تور سفید خود را به ما معرفی نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

گزارش مغایرت اطلاعات

از همه خوانندگان و مستمعان تقاضا داریم در صورت مشاهده هر گونه مغایرت تورِ سفید را با خبر سازید.