خدمات مجالس

خدمات مجالس تورسفید

مهمانداری و پذیرایی

آداب پذیرایی مهمانداران ما زبان زد است. مهماندار ما خوشرو اتو کشیده با اتیکت تیم پذیرایی و مهمانداری تشریفاتی و علاقه مند به خدمتگزاری در جشن شما حاضر میشوند. سر مهماندار و لیدر ایونت های بین المللی مسلط به مهارت سرو مختلف و برقراری ارتباط با زبان خارجی هستند.

پذیرای مراسم

کترینگ مجالس

تهیه غذای خوب و خوشمزه با بهترین کیفیت ممکن دغدغه ای برای کیفیت کیترینگ مجالس باقی نمی گذارد. سرویس سرو در محل پذیرایی با سرویس انتقال غذا به شیوه گرم و بهداشتی در هر نقطه از تهران با تنوع کاملی از انتخاب در غذاهای ایرانی و فرنگی را در اختیار شما می گزاریم.

غذای کیترینگ عروسی

چیدمان و ظروف کرایه

ارسال ظروف پذیرایی و چیدمان پذیرایی در محل کار یا محل زندگی شما برای پذیرایی از مهمان های جشن در عرض ۲۴ ساعت بدون کوچکترین آثاری از مراسم انجام میگیرد. متضمن آسیب نرسیدن به وسایل محیط شما و جارو و پاک سازی محیط و بازگردانی چیدمان بصورت اول هستیم.

جشن ساده

آپشن های جانبی

خلاقیت را به جشن شما می آوریم، طراحی سناریو گروه های هنری و سرگرمی انواع نوازنده و شومن و افراد خلاق را برای سرگرمی و هیجان بیشتر فضای فان و ثبت خاطرات شاد بخدمت می گیریم تا به همه شما خوش بگذرد.

tooresefid

خدمات صوت و تصویر

موزیک بخش فراموش نشدنی هر جشنی است. هیجان نور صوت تصویر هماهنگی در جلوه های ویژه فیلم برداری و عکاسی تلویزیون های شهری برای بخش کلیپ و انواع شو شما در تورسفید  آخرین تکنولوژی روز و مجهز ترین تیم صوت و نور مجالس را در اختیار دارید

موزیک عروسی

دیزاین و گل آرایی

۴ سبک مختلف طراحی و دیزیان با ۴ طراح و گل کار با سابقه به شما امکان را می دهد از کارهای تکراری پرهیز کنید. ۴ سبک در دکوریشن جشن انواع دکوری های ورودی و جایگاه و ست میز شام و چیدمان پذیرایی دامنه کاملی از انتخاب را فراهم می کند.

tooresefid

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.