جشن نامزدی تشریفات نامزدی برگزاری جشن نامزدی

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
جشن نامزدی تشریفات نامزدی برگزاری جشن نامزدی

تشریفات نامزدی برگزاری جشن نامزدی

جشن نامزدی در پیش دارید؟ تبریک ما را بپذیرید.

برای برگزاری جشن نامزدی شما چند راه حل پیش رو دارید:

گزینه اول: برگزاری جشن نامزدی در منزل

اول تعداد مهمان هایتان را محاسبه کنید، اگر فضای منزل پدری یا باغ شخصی شما اجازه پذیرایی از تعداد مهمان ها را میدهد. آنجا اولین جایی است که برای برگزاری جشن نامزدی به شما پیشنهاد میدهیم و همان محل را برای شما با دیزاین و چیدمان حرفه ای برای برگزاری جشن نامزدی شما آماده میکنیم.

اگر نسبت به اندازه و مساحت تردید دارید یا برنامه ریزی میز شام و پذیرایی ذهن شما را مشغول می کند با ما تماس بگیرید. یک کارشناس به محل شما اعزام میشود تا امکانات برگزاری جشن نامزدی شما را در محیط شما را اندازه گیری کرده و برای جشن نامزدی شما برنامه ریزی کند.

اگر از نظر مساحت فضای شخصی شما اندازه بود می توانید با قرار قبلی برای انتخاب طرح های دیزاین و انواع مدل های گل آرایی و انتخاب منوی جشن نامزدی تان به دفتر مراجعه نمایید و منوی اجرایی جشن خود را نهایی کنید و همه امور را به ما بسپارید.

سالن نامزدی در ولنجک

سالن نامزدی ولنجک

برگزاری جشن نامزدی در سالن

 

گزینه دوم: برگزاری جشن نامزدی در سالن

ما می توانیم سالن اجتماعات در اختیار شما قرار دهیم. این سالن های اجتماعات با ظرفیت های مختلفی از ۶۰ تا ۱۵۰ و نهایتا ۲۲۰ نفر در سطح شهر تهران با مزیت ها و شرایط و قیمت های مختلفی وجود دارند.

  • معمولا اجاره سالن اجتماعات خوب و تمییز در محله های شمالی تهران با قیمت ۵ تا ۱۰ م تومان امکان پذیر است.
  • کلیه خدمات پذیرایی و چیدمان مخصوص دیزاین جشن نامزدی، مشابه مورد قبل با انتخاب شما در سالن چیده میشود و بعد از پایان رسیدن جشن سالن جارو شده و مثل روز اول تحویل مالک داده میشود.
  • این سالن می تواند سالن اجتماعات در یک برج مسکونی متعلق به شما یا اقوام شما باشد.

برگزاری جشن نامزدی در باغ

 

گزینه سوم : برگزاری جشن نامزدی در باغ نامزدی

یکی از بهترین انتخاب ها اجاره یک باغ نامزدی در حومه تهران است. باغ نامزدی حالت شخصی ساز داشته و فضای برگزاری جشن نامزدی را خیلی صمیمی می کند. معمولا تعداد مهمان های جشن نامزدی بیشتر از ۲۰۰ نفر نخواهد بود ولی در باغ شما اختیار بالای برای دیزاین و گل آرایی و پذیرایی از عصر تا شام مهمان ها با منوهای غذایی مختلف را در اختیار دارید.

محدودیت زمان و محدودیت صدای موزیک در این شرایط وجود ندارد و جالب تر اینکه میتوانید شام جشن نامزدی را در کنار خوانواده و در یک باغ سرسبز و فضای آزاد میل کنید.

برای معرفی بهترین راه تماس بگیرید

تورج بهرهمند
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.