تالار عروسی

تالار عروسی

تالار عروسی در واقع تالار پذیرایی است که از ابتدا مختص برگزاری جشن عروسی ساخته شده است. معمولا تالار عروسی دارای ۲ سالن در قسمت خانم ها و آقایان هستند که سرویس و نمازخانه مستقلی دارد و شما در هر سالن ممکن است چیدمان و دکوراسیون متفاوتی ببینید. به محض ورود به تالار عروسی متوجه خواهید شد که صندلی های هر سالن از مقابل جایگاه عروس و داماد و یا محل استقرار موزیک و رقص نور در سالن چیدمان شده و ثقل و محوریت خاصی در طراحی به جایگاه عروس داده شده است.

چه جشنی را تالار عروسی برگزار کنیم؟

تالار عروسی مشخصا برای برگزاری جشن عروسی دیزاین و دکور میشوند. استفاده از صندلی های استیل با روکش های مخمل قرمز و یا مشکی و دیوار کوب های طلایی و پرده های والان دار در چند سال اخیر در اغلب تالارهای عروسی مرسوم شده است. این رنگ های غلیط معمولا برای برگزاری جشن های ارگانی و سازمانی و آیینی مثل ولیمه سنخیت نداشته و اگر شام بله برون و یا نامزدی تان را در تالار عروسی پذیرایی کنید جایی برای برگزاری جشن عروسی باقی نخواهید گذاشت.

در هنگام انتخاب تالارعروسی به این نکات توجه کنید:

  1. ارتفاع سقف سالن بخصوص سمت خانم ها
  2. تم و هماهنگی رنگی
  3. تعداد سالن تالار
  4. مسیر دسترسی آشپزخانه و آبدارخانه به سالن ها

شاید مهمترین اختلاف تالارعروسی مختلف ارتفاع سقف سالن خانم ها باشد . در  سالن های عروسی با سقف کوتاه فیلم و عکس های عروسی فقط حالت افقی خواهند داشت و معمولا عکاس شما نمی تواند از کرین و سایر تجهییزات در عکاسی و فیلم برداری استفاده کند.

راهنمای تورِ سفید

دسترسی آبدارخانه و آشپزخانه به سالن های پذیرایی گلوگاه اصلی پذیرایی و تعیین کننده کیفیت سرویس دهی به آن هاست. بخصوص در جشن های پر تعداد به این مسیر ها و سهولت سروس دهی به داخل سالن توجه نمایید

راهنمای تورِ سفید

 

 

 

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.