بهترین روز هفته برای عروسی چند شنبه است؟

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
بهترین روز هفته برای عروسی چند شنبه است؟

بهترین روز هفته برای عروسی چند شنبه است؟

بهترین روز برای برگزاری جشن عروسی چند شنبه است؟ اگر جشن عروسی تان را در روز خاصی برگزار کردید حتما نظراتان را در پایین همین برگه ارسال کنید تا دیگران بتوانند از تجربه شما استفاده کنند.

بهترین روز برای جشن عروسی از نظر هزینه

  • معمولا شنبه بهترین روز برای جشن عروسی کم هزینه است

معمولا روز های آخر هفته در باغ تالار عروسی پر میشود و عوامل باغ تالار عروسی پنجشنبه و جمعه را به احتمال زیاد مشغول بکار هستند و در باغ عروسی ساکن میشوند. جشن های روز های آخر هفته هم معمولا مفصل تر و با امکانات کاملتر برگزار میشوند. دایر بودن آشپزخانه و سایر عوامل سرکار در روزهای قبل از شنبه حتی باقی ماندن ملزومات مصرفی از روزهای قبل مثل چیده بودن سالن و اسفنج گل کار ها هزینه های حمل و نقل و پرسنلی باغ تالار عروسی را بشدت پایین می آورد و شنبه را مقرون بصرفه ترین روز برای برگزاری جشن عروسی می کند.

  • بهترین روز برگزاری جشن عروسی روز بعد از تعطیلی است. به عنوان مثال من مدتی که مدیر باغ تالار عروسی والا بودم روز شنبه را همیشه به مشتری های دوست داشتنی ام که از من مشاوره می خواستند پیشنهاد میکردم. می دانید چرا؟

به عنوان یک راهنمایی به یاد داشته باشید اگر هدف شما برگزاری جشن عروسی خوب با هزینه مناسب است، هدف باغ تالار عروسی پر نگه داشتن تمام روز های کاری اش است. پس اگر اهل مذاکره باشید تا چونه زدن بهتر به نتیجه میرسید.

بهترین روز برای جشن عروسی از لحاظ ترافیک

برای اجاره باغ عروسی به جمعه بله و به پنجشنبه نخیر بگویید

اگر چه طرفدار عروسی در روز پنجشنبه بیشتر است. ولی روز جمعه واقعا روز کم ترافیک تری محسوب میشود بخصوص برای عروسی در تهران . فکرش را بکنید ترافیک عصر پنجشنبه تهران به سمت کرج و باغ عروسی شما در وسط های اتوبان قرار گرفته؟ تازه از آرایشگاهی می آیید در فرمانیه و باید به سمت کرج بروید! من که فکرش را نمیکنم.

  • روز های از جمعه بهتر!

روزهای تعطیلات رسمی هستند البته ممکن است که هزینه خرید گل در این روزها افزایش پیدا کند. ولی ترافیک وجود ندارد. در ایام تعطیل روز اول را انتخاب نکنید چونکه به علت مسافرت رفتن مردم روز اول تعطیلات رسمی شلوغترین روز برای اتوبان های خروجی تهران خواهد بود.

بهترین روز برای جشن عروسی از نظر استرس

  • پنجشنبه های افتضاح

روزهای پنجشنبه خود به خود آرایشگاه ها شلوغ ترند، تجهییزات موزیک و آتلیه بیشتر اجاره میروند ، قیمت میوه و شیرینی و گل بالا تر میرود، باغ آتلیه عکاسی ترافیک عروس و داماد بیشتری دارند. ممکن است آرایشگر شما همزمان ۴ تا عروس را میکاپ کند و آتلیه عکاسی گروه دوم اش را با شما همراه کند و موزیک عروسی هم هم برای شما برنامه اجرا کند و خواننده اصلی در جای دیگری هم برنامه داشته باشد، عاقد دیر برسد و هوا زودتر تاریک شود و شب جشن عروسی شما کوتاه شود و….

  • آخه اگر وسط هفته بگیریم….

ولی وسط هفته برگزار کنید، معمولا عروس و داماد می گویند ممکن است مهمان ها به جشن عروسی نیایند، خوب چه بهتر؟ فقط کسانی را دعوت کنید که مطمئن هستید هر جور شده می آیند. هزینه هایتان هم پایین می آید. کسی باید به جشن عروسی من بیاید که حتی اگر قرار باشد یک شب دیرتر بخوابد و فردا کم خواب تر سر کار برود اینقدر مهم باشم که در بد تر از این هم بیاید. اینجوری نه تنها همه ی امکانات درجه یک به بهترین شکل در اختیار شماست بلکه هزینه هایتان در بخش های دیگر هم پایین تر است. یعنی هزینه کمتر و کیفیت بالاتری در آتلیه آرایشگاه و …دریافت می کنید.

اگر با این موارد موافق یا مخالف هستید در پایین همین برگه می توانید یک گفتگو را آغاز کنید. قول میدهم شخصا به سوالات شما پاسخ خواهم داد.

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.