بهترین آرایشگر عروس را انتخاب کنیم؟

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
بهترین آرایشگر عروس را انتخاب کنیم؟

بهترین آرایشگر عروس رو چطور انتخاب کنید

انتخاب آرایشگر عروس

  • اگه عروسیتون نزدیکه و بار اوله که برای شب عروسیتون دنبال آرایشگر عروس می گردین یا دلتون می خواد بتونید بعد عروسی عکسای عروسی تون رو بزرگ روی دیوار خونه بزنید، وقتی دنبال آرایشگر می گردین توجه به این ۹ مورد می تونه به اندازه یه عروسی بی نظیر حیاتی باشه.

۱-سری کاری یا سریع کاری در آرایش عروس

حتی وقتی ماهر ترین آرایشگران با ۴ نفر عروس تو یه روز قرارداد می بندن اغلب نتیجه کار مثل کارخونه یخچال سازی عروس های شبیه هم درمیاد! تجربه نشون داده که نتیجه همیشه به اندازه روزایی که آرایشگر فقط روی یک عروس تمرکز می کنه خوب نیست، چون جدا از اینکه آرایشگر عروس تمرکز و وقت کمتری برای سرویس به هر یک از عروس ها رو خواهند داشت، میکاپ آرتیست در اون روز با ۴ جور قیافه و صورت مختلف سرو کار داره که هرکدوم جنس پوست مختلفی دارن و سن مختلفی دارن و….. شما که مایل نیستین شانستون رو روز عروسیتون امتحان کنید.احتمالا.

۲-نظرش رو راجع به لباس عروس تون بدونید

اگه تونستین لباس عروس تون رو پیش میکاپ آرتیست بپوشید حد اقل عکسش رو نشونش بدین. بهش اجازه بدین نظرش رو کامل راجع به لباستون بگه وقتی راجع به لباستون حرف بزنه با صحبت سر ویژگی های لباس عروس با سلیقه هم بیشتر آشنا میشید و شما راحت تر می فهمید که آیا این آرایشگر کسی هست که شما رو توی اون لباس به یه جواهر تبدیل کنه یا ….

۳-آرتیست شدن به یه آلبوم نیست

از آرایشگرتون بخواین که آلبوم های آرایش عروس های  قدیمی تر رو براتون بیاره.۱)ببینید چقدر راغب به این کاره.۲)دقت کنید نمونه کارها و مهارت میکاپ آرتیست چقدر و چطور پیشرفت کردن و الان چقدر دمده بنظر میرسن. اینکار بهتون کمک می کنه آرایشی رو انتخاب کنید که ۱۰ سال دیگه شبیه عروس های قجری بنظر نرسید و همین طور مهارت دست آرایشگر رو در تنوع کار با صورت های مختلف رو براتون مشخص می کنه.

۴-میکاپ آرتیست به شرط چاقو

این روز ها به یکی از آپشن های اغلب سالن های عروس بدل شده- تست یا پیش نمایش شما از آرایشی که قراره شب عروسی براتون اجرا بشه – شما می تونید تست کار رو قبل تصمیم گیری راجع به سالن زیباییتون از آرایشگرتون بخواین.گاهی هزینه این کارو از عروس می گیرن گاهی نه. توصیه من اینه: می تونید در موردش مذاکره کنید!

از آرایشتون تست بگیرید

makeup

۵-همیشه برای آرایشگاه یک پیش مرگ داشته باشید

نظر یک دوست قدیمی، حالا قدیمی هم نه صمیمی در مورد اون سالن زیبایی و میکاپ آرتیست می تونه نجات دهنده باشه. از یکی از دوستاتون بخواین که آخر هفته از اون آرایشگر وقت بگیره و از خدمات اون سالن بهره مند بشه.حتی مهمونش کنید باورکنید ارزششو داره.نظرش رو راجع به برخورد پرسنل حرفه ای بودن روابط کاری و جا افتاده بودن دستیار های میکاپ آرتیست سوال کنید این اطلاعات برای شما تعیین کننده مرگ و زندگی هستن. فقط نکتش اینه که اگه همین دوستتون اون سالن زیبایی رو معرفی کرده از یکی دیگه از دوستاتون بخواین که پیش مرگ شه.

۶-فتوشاپ یا ناتو شاپ مسئله اینست

وقتی دارید آلبوم دیجیتال میکاپ آرتیستی رو می بینید تا جایی که ممکنه روی گونه های عروس زوم کنید در اون حالت براحتی می تونید تشخیص بدین که عکس های مدل های آرایش عروس روتوش شدست یا نه. در مورد آلبوم های چاپ شده چشمتون رو تا حد ممکن به عکس نزدیک کنید سعی کنید بجای تصویر گونه های عروس نقطه های جوهر روی کاغذ رو ببینید که کنار هم قرار گرفتن تغییر رنگ و محو شدن تدریجی مشخصه دستکاری با فتوشاپه البته آرایشگر های حرفه ای به ندرت دست به روتوش با فتوشاپ می برند هر چند که تقریبا همشون از فیلتر های فتوشاپ برای نمایش رنگ بهتر و بهتر شدن چاپ استفاده می کنن. نگران حاشیه سر و گردن و رنگ پس زمینه نباشید ولی خیلی نگران صداقت های فتوشاپ شده باشید.

makeup

۷-عروس در دقیقه نود

شما حساسین که با بهترین نتیجه از صحنه آرایشگاه بیرون برین و هر کاری که لازمه حتما تیم میکاپ برای شما انجام بده.ولی الان از ظهر گذشته همینجوریش تا برسین نصف وقت آتلیه مدلینگ گذشته و از طرف دیگه فیلم بردار هر ۵ دقیقه به جناب داماد میگه جناب نور خورشید داره میره و بدترین چیز واسه وقتی که تاج عروس رو روی سر شما می زارن یه موبایل که هی میگه زود باش. از خوش قولی آرایشگرتون مطمئن بشین.

۸-خیلی دور خیلی نزدیک

فاصله سالن زیبایی از منزل شما شاید اینقدر ها مهم نباشه ولی فاصله آرایشگاه تا محل عکاسی شما و محل برگزاری جشن تون واقعا مهم هستن. در تصمیم گیری به روز هفته تاریخ جشنتون دقت کنید. ترافیک پجنشنبه ها همیشه بیشتره.

۹-با خیال راحت سرویس در محل رو تجربه کنید خانوم عروس

اگر دلتون می خواد تو حموم خونه خودتون دوش بگیرید و ۲ تا چمدون لباس رو با خودتون این ور اونور نکشید استرس شلوغی کار روزانه سالن های آرایشی رو تحمل نکنید، خیلی راحت دنبال یه آرایشگر حرفه ای باشین که کارشو در منزل شما انجام بده. این سرویس به شما کمک می کنه در تمام این ساعات کنار خانواده و دوستاتون باشین حتی اصلاح داماد در کنار شما و در یک محل انجام بشه و برای حرکت فقط یه ماشین گل زده بخواین که تو حیاط خونتون آماده شده و همه چیز رو براهه رو براهه.

عروس
بهترین آرایشگر عروس
بهترین آرایشگر عروس
بهترین آرایشگر عروس
بهترین آرایشگر عروس
گل مراسم عروسی
بهترین آرایشگر عروس
بهترین آرایشگر عروس
بهترین آرایشگر عروس
بهترین آرایشگر عروس
بهترین آرایشگر عروس
بهترین آرایشگر عروس
با تورسفید تماس بگیرید ۸۸۹۶۹۴۰۸

بهترین گزینه آماده شدن عروس اعزام آرایشگر به منزل عروس است برای خدمات vip

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.