باغ عروسی گرمدره خیابان سعادتیه

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی گرمدره خیابان سعادتیه

باغ عروسی گرمدره در خیابان سعادتیه

خیابان سعادتیه را به عنوان آخرین بازدید خود از باغ عروسی گرمدره قرار دهید. این خیابان گرمدره شرقی ترین قسمت گرمدره است و بهتر است از این خیابان به سمت تهران بازگردید. جز اینکه به مسیر های دستری فرعی و محلی شناخت کافی داشته باشید.

آدرس باغ عروسی گرمدره در خیابان سعادتیه

اگر از میدان اتمسفر به سمت تهران در جاده مخصوص دور زده اید تابلوی سعادتیه را دنبال کنید . باید وارد لاین کند رو شوید و وقتی تابلوی دانشگاه آزاد گرمدره را دیدید به سمت راست بپیچید و از زیر یک پل سیمانی متعلق به مسیر قطار عبور کنید. اولین خیابان بلافاصله بعد از پل دست چپ شما خیابان تیر است.

باغ عروسی باران

معروف ترین باغ عروسی گرمدره باغ عروسی باران است. باغ عروسی باران در انتهای خیابان تیر واقع شده شما باید موازی مسیر قطار به سمت شرق (دست چپ) تا انتها رانندگی کنید. دیوار سنگ رودخانه ای و درب مشکی بزرگ باغ عروسی باران کاملا مشخص است.

باغ عروسی باران

ما بهترین باغ تالارهای عروسی را معرفی میکنیم

آیا می دانستید؟

ما در انتخاب باغ تالار عروسی کمک تان میکنیم؟

شاید شما از باغ تالارهای عروسی جدید بی خبر باشید یا پیدا کردن بهترین گزینه ها برایتان دشوار و زمانگیر باشد در یک جلسه با تمام باغ تالارهای عروسی مناسب زیبا آشنا شوید و برآورد هزینه کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

همین حالا با راهنمای تورسفید تماس بگیرید

۸۸۹۶۹۴۰۸

خیابان واعظی

باغ تالار مشهور سعادت که مدت های زیادی توسط آقای دانیال زمانی اداره میشد در این کوچه قرار دارد. باغ تالار معروف زندگی که هنوز به عنوان بهترین باغ تالار ایران شناخته میشود در کوچه واعظی ساخته شد و به باغ تالار کریملو معروف بود که همچنان تعطیل است.

باغ عروسی سعادت
عمارت گرمدره دانیال

عمارت دانیال

جالب ترین تالارعروسی این کوچه عمارت دانیال است که توسط برادران زمانی در این خیابان ساخته شده و هم اکنون مجلل ترین باغ تالار یا عمارت برگزاری جشن های تشریفاتی ایران به شمار می رود. بازدید از عمارت دانیال را از دست ندهید ولی حتما قبل از آن با آقای زمانی هماهنگ شوید.

باغ عروسی پرنیان و باغ عروسی ونوس

یکی از باغ تالارهای عروسی مهم باغ عروسی پرنیان است که دقیقا نبش کوچه پرنیان قرار دارد. برای بازدید از باغ عروسی پرنیان با آقای خاکپور تماس بگیرید. در انتهای کوچه باغ عروسی ونوس قرار دارد و یکی از باغ عروسی های قیمت مناسب گرمدره به شمار می آید.

خروج از خیابان سعادتیه گرمدره

برای خروج از خیابان سعادتیه گرمدره یا به ابتدای مسیر و اتوبان لشکری وارد شوید و به سمت تهران بازگردید که در مسیر بازگشت از باغ عروسی های منطقه قلعه حسن خان می توانید بازدید نمایید.

نکته

ادامه بازدید از باغ عروسی گرمدره

در انتهای خیابان سعادتیه مسیر خاکی را ادامه دهید ( تنها یک مسیر وجود دارد ) نگران نشوید و ادامه دهید تا به بلوار اصلی گرمدره بازگردید. و از باغ عروسی یلان و باغ عروسی میرزایی بازدید کنید. برای بازدید از باغ عروسی بلوار اصلی این دکمه را بزنید.

در اینستاگرام تورسفید ببینید

اینستاگرام تورسفید
پرسش-در-تلگرام
کانال-تلگرام-1

برای معرفی بهترین راه تماس بگیرید

تورج بهرهمند
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.