باغ عروسی یلان جدید

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی یلان جدید

باغ یلان

باغ عروسی یلان

باغ جدید یلان

خبر خوب دیگری از برادران یلان در این شهریور منتشر خواهد شد که افتتاح باغ جدید عروسی یلان است. آنطور که معلوم است آقای یلان باغ عروسی البرز غرب را به کلی خریداری نموده و خوشبختانه کل باغ عروسی البرز غرب را تخریب نموده است. باغ عروسی یلان در حقیقت جایگزین باغ البرز غرب یا همان باغ عروسی ملکی واقع در خیابان ملکی در کوچه زرشکی گرمدره شده و باغ عروسی البرز غرب دیگر وجود ندارد.

اطلاعات تکمیلی

افتتاح باغ عروسی یلان

باغ جدید یلان یا باغ تالار جدید یلان هنوز اس گذاری نشده است و اهالی فن این باغ عروسی مجلل را به نام باغ عروسی جدید یلان می شناسند . شاید شما هم می دانید که آقایان مهدی و مجید یلان از افراد شناخته شده در حوزه باغ تالار در منطقه ی گرمدره تهران هستند و سال هاست که در حوزه تشریفات مجالس عروسی و برگزاری جشن عروسی به بهترین خانواده های تهران در باغ زیبای گرمدره یلان که به باغ ۵۵۵ مشهور بود مشغول ارائه بهترین خدمات مجالس عروسی بوده و هستند.

بهترین باغ عروسی گرمدره باغ عروسی یلان خواهد بود آیا؟

گفته میشود جناب آقای یلان تمام قوای خود را برای هجوم به بازار برگزاری تشریفات جشن عروسی جمع کرده. خانواده یلان سال ها تجربه برگزاری جشن عروسی و ارائه خدمات تشریفاتی خود را در سالهای گذشته یکجا صرف طراحی و تجهیز این باغ عروسی جدید یلان نموده است. این باغ عروسی جدید یلان طبق شواهد برای تبدیل شده به بهترین باغ تشریفاتی ایران در حال آماده سازی و تجهییز است در ادامه به امکانات باغ عروسی یلان اشاده خواهیم نمود.

سقف سالن عروسی جدید یلان

سقف سالن های عروسی در باغ تالار های عروسی معمولا مورد کم عنایتی قرار میگیرد. اگر کمی به معماری باغ تالار های عروسی ایران توجه کنید بخصوص باغ تالار های منطقه گرمدره که عموما کارخانه جات تعطیل شده و تغییر کاربری داده هستند. سف سالن باغ تالار عروسی از راویز و کناف استفاده شده است و شاید کمتر سالن جشن عروسی از ابتدا با طراحی اولیه باغ تالار عروسی ساخته و احداث شده باشد.

این باغ تالار جدید یلان از ابتدا با هدف ایجاد بهترین باغ تالار عروسی در گرمدره طراحی و ساخته شده. سقف سالن عروسی باغ تالار جدید یلان برگرفته از طراحی های هتل ورساچه در دبی می باشد. شبکه های مربع شکل با گچ بری و نورپردازی فوق العاده زیبا هم در سالن آقایون و هم در سالن خانم ها.

چیلرهای سقفی

چیلرهای سقفی در سالن عروسی باغ یلان وجود اسپلیت یا کولر و تجهییزات اضافه در سالن را بی مورد می کند و حس تشریفاتی جشن عروسی را تضمین می نماید.

نمای ورودی باغ عروسی جدید یلان

تراس عقد و تراس سنتی

منظره وردی باغ تالار جدید یلان بسیار زیباست. گنبدی در ارتفاع بلند و ۲ راه پله که علیرغم معماری های مشابه در باغ تاج و باغ ۲۱ کاملا کاربردی هستند. این راه پله ها در دست راست به بالکن یا تراس غقد و راه روی سمت چپ به تراس یا سفره خانه سنتی باغ عروسی یلان ختم میشوند.

آخرین تکنولوژی صوت و تصویر برای پیست رقص

خوشبختانه آقای یلان بهترین سیستم صوت و نور را برای باغ تالار یلان خریداری نموده اند. تجهیزات حرفه ای تصویر در باغ تالار یلان دارای تلویزیون شهری خمیده کف نور و نورهای حرفه ای در سقف می باشد.

اطلاعات تکمیلی

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram

عمارت یلان برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.