باغ عروسی گرمدره بلوار اصلی

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی گرمدره بلوار اصلی

باغ عروسی گرمدره بازدید و راهنمای آدرس

راهنمای باغ عروسی گرمدره بلوار اصلی گرمدره

توجه
اگر از همت به سمت گرمدره می روید

۱- بعد از اتمام اتوبان همت خواه ناخواه به اتوبان تهران-کرج وارد خواهید شد.
۲- ۴۰۰ متر جلوتر تابلوی ورود به گرمدره را مشاهده خواهید نمود. از خروجی سمت راست به میدان کوچکی می رسید میدان را دور می زنید و به سمت جنوب (پایین) سرازیر می شوید. تا انتهای این مسیر اگر بروید از زیر اتوبان مخصوص تهران کرج عبور می کنید به مسیر خمیده ای وارد میشوید.
۳- حتما تابلوی بلوار امیر آباد را در دست چپ خود تعقیب نمایید. وقتی از یک زیر گذر دیگر عبور کردید در بلوار اصلی گرمدره قرار گرفته اید.

بهترین باغ عروسی گرمدره

باغ عروسی میرزایی کوهک چهارم

اگر مهمان های شما زیر ۲۰۰ نفر است اولین باغ عروسی که باید در گرمدره بازدید کنید باغ تالار عروسی میرزایی است که به نگین باغ عروسی گرمدره معروف است.
در انتهای بلوار اصلی گرمدره باید به کوچه کوهک چهار در سمت راست خود وارد شوید. بعد از ۱۰۰ متر تقریبا در ابتدای کوچه تابلوی باغ تالار میرزایی را دست چپ خود خواهید دید.

 

کوهک پنجم و باغ تالار یلان قدیم

باغ عروسی ۵۵۵ معروف به روژانو

بعد از بازدید از باغ عروسی میرزایی دور بزنید و دقیقا در خیابان مقابل خود سمت مقابل بلوار به نام کوهک پنجم وارد شوید. در مسیر خیابان کوهک پنجم باید چند دقیقه رانندگی کنید تا در دست چپ خود باغ تالار پلاک ۵۵۵ یا باغ عروسی یلان را مشاهده کنید. همچنین در مقابل باغ عروسی یلان که امروزه باغ قدیم یلان معرفی میشود از باغ عروسی اسفندیار که تحت مدیریت آقای طوفان اداره میشود هم بازدید کنید.

بهترین باغ تالار عروسی را برای جشن تان انتخاب کنید

آیا می دانستید؟

ما در انتخاب باغ تالار عروسی کمک تان میکنیم؟

شاید شما از باغ تالارهای عروسی جدید بی خبر باشید یا پیدا کردن بهترین گزینه ها برایتان دشوار و زمانگیر باشد در یک جلسه با تمام باغ تالارهای عروسی مناسب زیبا آشنا شوید و برآورد هزینه کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

همین حالا با راهنمای تورسفید تماس بگیرید

۸۸۹۶۹۴۰۸

خیابان آیت و باغ های عروسی خیابان سعادتیه

در مقابل باغ عروسی یلان دور بزنید و به بلوار اصلی گرمدره برگردید و بعد از یک خیابان جلوتر در بلوار اصلی گرمدره به خیابان آیت دست راست خود بپیچید و اینقدر ادامه دهید تا خیابان سعادتیه برسید.
خیابان آیت تنها خیابانی است که شما را از بلوار اصلی بعد از یک Z شکل به خیابان سعادتیه می رساند.

خیابان معراج و باغ های عروسی خیابان تاجبخش

یکی از خیابان های مهم بلوار اصلی گرمدره که در ابتدای ورود خود به بلوار آن را مشاهده می کنید خیابان معراج است. اگر از بلوار امیر کبیر -همان بلوار اصلی گرمدره- به خیابان معراج به سمت غرب بروید در نهایت به خیابان تاجبخش وارد خواهید شد که می توانید باغ عروسی تاج باغ عروسی ۲۱ و باغ عروسی یلان و سایر باغ تالارهای عروسی معروف این خیابان را بازدید کنید.

در اینستاگرام تورسفید ببینید

اینستاگرام تورسفید
پرسش-در-تلگرام
کانال-تلگرام-1

برای معرفی بهترین راه تماس بگیرید

تورج بهرهمند
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.