باغ عروسی ویان

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی ویان

باغ تالار عروسی ویان برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی ویان همان باغ تالار عروسی ایلیا در شهر قدس

باغ عروسی ویان از نظر مسیر دسترسی در مجاورت پالایشگاه نفت پارس در وسط جاده مخصوص تهران کرج یا اتوبان شهید لشکری قرار دارد.

ظرفیت حداکثری باغ تالار ویان : ۳۰۰ نفر
تعداد بهینه مهمان : ۲۵۰ نفر
مسیر و دسترسی : شهر قدس – اتوبان مخصوص- آسفالته
مزایای تالار ویان : سالن بزرگ سقف بلند و سالن شام مجزا با دسترسی داخلی

اطلاعات تکمیلی

باغ عروسی ایلیای گرمدره را با تالار ویان اشتباه نگیرید

باغ عروسی ویان

تشابه اسمی در باغ تالار عروسی

باغ عروسی ایلیا نام باغ تالار عروسی بود که در منطقه شهرک قدس یا به کلام عامیانه قلعه حسن خان قرار داشت. این باغ توسط تشریفات یلان تا سال ۸۵ اداره میشد. این باغ از سال ۹۶ توسط آقای جعفری اجاره شد و مورد باز سازی اساسی قرار گرفت و به باغ تالار ویان تغییر اسم داد. با عوض شدن نام باغ ایلیا به باغ ویان و آزاد شدن نام ایلیا در حوزه تشریفات جشن عروسی باغ تالار عروسی تازه تاسیس دیگری در گرمدره با باغ تالار ایلیا تغییر نام داد.

 

آدرس باغ تالار عروسی ویان

باغ تالار ویان در شهر قدس قرار گرفته شهر قدس را به اسم قلعه حسن خان می شناسند. برای رسیدن به شهر قدس از جاده مخصوص تهران کرج تا پالایشگاه نفت پارس رانندگی کنید و از اولین دوربرگردان به سمت تهران دور بزنید و از زیر گذری که درست مقابل پالایشگاه نفت قرار دارد وارد شهرک شوید. تا میدان اول برای دور زدن ادامه دهید و وارد خیابان فرنان شوید.

 

نقاط قوت باغ تالار ویان

سالن جشن عروسی

به واقع نقطه ی اوج باغ تالار ویان سالن برگزاری جشن عروسی است. سالن مربع شکل نو ساز و به رنگ نباتی با ستینگ و چیدمان هماهنگ در تالار ویان یکی از قوی ترین نقاط باغ ویان است. سالن عروسی باغ تالار عروسی ویان مربع شکل بوده و با دیوار کوبه هایی که در ارتفاع دیوار ها نصب شده تا حدود خیلی خوبی بازگشت صدا در سالن عروسی کنترل میشود.

 

پت رنگ طلایی برای جشن عروسی می پسندید؟

باغ تالارویان یکی از بترین ها در رنگ طلایی

بهترین تشریفات عروسی در باغ تالارویان با رنگ طلایی کار می کنند. این سالن امکان برگزاری جشن های مجلل با چیدمان استیل طلایی را بخوبی داراست.

 

فضای بیرون سالن در باغ تالار ویان

استفاده حد اکثری از بیرون سالن باغ تالار ویان

 

همگام ورود به باغ تالار ویان وقتی از مسیر جانبی سالن عروسی به فضای باز میرسید متوجه خواهید شد طراحی منظم و سفید رنگ بیرون سالن جشن عروسی باغ تالار عروسی ویان چقدر هوشمندانه از فضای موجود استفاده کرده. نمای بیرونی سفید ترکیب رنگ سفید و المان هایی که فضای باز محدود باغ ویان را شبیه باغ های رویایی می کند دست شما را برای چیدمان میز و صندلی در بیرون از سالن با هر نوع رنگ آمیزی باز می گذارد.

 

جایگاه عقد در باغ تالار ویان

تراس داخل سالن جشن عروسی

اگر از آن دسته از عروس ها هستید که دوست دارند با پله و از بالا وارد سالن جشن عروسی شام بشوند باغ عروسی ویان در سالن جایگاه عقد کنان عروس را در تراس داخلی قرار داده و عروس بعد از جاری شدن عقد می تواند از پله ها وارد سالن عروسی اش بشود.

 

مزیت های باغ تالار ویان

دسترسی به میز شام

شخصا باغ تالار عروسی که دسترسی داخلی به میز شام نداشته باشد را تشریفاتی نمی دانم. یکی از بهترین نکته ها در مورد باغ تالار ویان دسترسی مستقیم سالن پذیرایی جشن عروسی به سالن میز شام است.

باغ عروسی ویان

مزیت فوق العاده باغ تالار عروسی ویان

محل قرار گیری سرویس و رختکن

باغ تالار عروسی که برای رختکن خانم ها از خارج از سالن درب اختصاصی داشته باشند انگشت شمارند. در باغ تالار ویان خانم ها مجبور نیستند ساک بدست وارد سالن تشریفات عروسی شوند و بعد از سلام علیک جسته گریخته به رختکن و کمدشان مراجعه کنند. باغ تالار عروسی ویان یکی از معدود باغ تالارهای تشریفات عروسی است که پیش بینی دسترسی مستقیم و سریع خانم ها را به رختکن محیا ساخته.

 

ویدئوی این باغ

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.