باغ عروسی نارسیس

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی نارسیس

باغ تالار عروسی نارسیس برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی نارسیس

  • ظرفیت سالن باغ عروسی نارسیس : ۲۰۰ نفر بصورت متمرکز
  • ظرفیت نهایی باغ عروسی نارسیس : ۳۰۰ نفر بصورت غیر متمرکز
  • تمایز : سالن با نورپردازی خوب– دارای ۳ سالن – میز شام مستقل
  • کلاس تشریفات و رنج قیمت : ۳ ستاره
  • تمایز : سالن با نورپردازی خوب– دارای ۳ سالن – میز شام مستقل

اطلاعات تکمیلی

باغ عروسی نارسیس

جشن عروسی در باغ عروسی نارسیس

یک جشن عروسی خوب در باغ عروسی نارسیس برای کسانی بهتر است که تعدادی از مهمان هایشان از کرج در جشن حضور پیدا می کنند. باغ عروسی نارسیس در منطقه ی کلاک بعد از گرمدره واقع شده و دسترسی خیلی خوبی از کرج دارد سالن جشن عروسی ظرفیت پذیرش ۲۵۰ نفر را خواهد داشت.

باغ عروسی نارسیس در یک نگاه

باغ عروسی نارسیس
باغ عروسی نارسیس
باغ عروسی نارسیس

جشن عقد در باغ عروسی نارسیس

در ابتدای ورود به باغ عروسی نارسیس در دست چپ خود آلاچیق فلزی سفید رنگی می بینید که برای برگزاری جشن عقد مورد استفاده قرار میگیرد. دیواره های این آلاچیق در فصل سرد با شیشه پوشیده می شود. و بعد از اتمام مراسم عقد مهمان ها به قسمت دوم باغ منتقل می شوند. این آلاچیق برروی زمین چمن طبیعی قرار گرفته که می توان از این چمن هم برای انداختن سفره عقد بهره گرفت.

باغ عروسی نارسیس

نقاط قوت باغ عروسی نارسیس

باغ تالار ۳ سالنه

باغ عروسی نارسیس یک باغ تالار عروسی با ۳ سالن است. وجود ۳ سالن امکان سرو شام را بسیار راحت می کند. همچنین جشن های غیر متمرکز تا ۳۰۰ نفر مهمان را می توان در این ۲ سالن جای داد و نظم میز شام را حفظ نمود. کما اینکه سالن سوم در فصل سرد سال به عنوان سالن غذا خوری با دسترسی مستقیم از داخل سالن پذیرایی  خانم ها مزیتی فوق العاده باغ عروسی نارسیس محسوب می شود.

باغ عروسی نارسیس

نقاط قوت باغ عروسی نارسیس

سنتی باغ تالار نارسیس

نقطه قوت باغ عروسی نارسیس فضای سنتی و پذیرایی بیرون از سالن است که بخصوص در جشن های غیر متمرکز برای آقایان مزیت فوق العاده ای به شمار می آید. در سراسر باغ تالار نارسیس آب روان وجود دارد و این آب در انتهای باغ در برکه ای جمع می شود که با چیدمان دورتادور تبدیل به سفره خانه خواهد شد. از نظر پذیرایی در فضای بیرون بخصوص در جشن هایی با ناهمگونی طیف مهمان باغ عروسی نارسیس موقعیت و مزیت بیشتری نسبت به باغ تالار های عروسی دیگر دارد.

نقاط قوت باغ عروسی نارسیس

برکه باغ تالار نارسیس

برکه انتهای باغ تالار نارسیس مکان فوق العاده ای برای موزیک سنتی و موسیقی زنده قرار دادن خواننده های سنتی و یا پیانو می باشد فضاهای چمن باغ عروسی نارسیس برای پذیرایی از مهمان های خارج از سالن قابل تدارک و دیزاین شدن است. این برکه در کنار سنتی خانه زیبای باغ نارسیس واقع شده و مسیر انتهایی آبنماییست که از اولین نقطه ی ورود شما به باغ در کنار شماست.

باغ عروسی نارسیس

نقاط قوت باغ عروسی نارسیس

سالن غذا خوری مستقل

وجود سالن غذای خوری مستقل نظم و ترتیب و تشریفات جشن عروسی را بیشتر می کند و از نظر عملیاتی اجرا و سرو غذا و آماده سازی میز شام راحت تر است.

باغ عروسی نارسیس

نقاط قوت باغ عروسی نارسیس

چمن عقد

برگزاری جشن عقد در فضای آزاد همراه با چیدمانی از صندلی های شیواری که بخوبی تزئین شده اند و لابلای آن ها گل پرپر شده ی رز سفید ریخته شاید آرزوی هر عروسی از جشن عروسی اش باشد. که در باغ عروسی نارسیس با کمترین هزینه قابل اجراست.

باغ عروسی نارسیس
باغ عروسی نارسیس

ورودی به اصلی سالن

ورودی سالن جشن عروسی در انتهای باغ قرارگرفته و شما برای وارد شده به سالن در ابتدا وارد فضای لابی می شوید وجود فضای لابی بخصوص در فصول سرد محیط مناسبی برای انتقال دادن چیدمان و ابزار دیزان مثل بار گل و شمع در خارج از سالن ایجاد می کند و محل مناسبی برای انداختن عکس های یادگاری است. همچنین آینه هایی که در کتیبه های دیواری این لابی قرار گرفته نه تنها باعث زیبا تر شدن پشت درب سالن میشود بلکه برای خانم ها بسیار قابل استفاده است.

محل مناسب رختکن در سالن عروسی نارسیس

بلافاصله قبل از ورود به سالن رختکن مهمان ها در دست چپ شان قرار گرفته. قرارگرفتن رختکن قبل از ورود به سالن از معذب شدن مهمان های تازه وارد برای رسیدن به انتهای سالن و عوض کردن لباس جلوگیری می کند.

پارکینگ باغ عروسی نارسیس

پارکینگ جانبی

پارکینگ باغ عروسی نارسیس در زمین مجاور قرار گرفته و مهمان بعد از پارک خودروی شخصی از مسیر کناری وارد باغ تالار نارسیس می شود.

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.