باغ عروسی میرزایی

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی میرزایی

باغ تالار میرزایی برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ تالار میرزایی

باغ تالار میرزایی را باید یکی از بهترین باغ های عروسی برای برگزاری جشن عروسی روستیک دانست.فضای سرسبز و طبیعت باغ تالار میرزایی فضای جشن عروسی شما را صمیمی و از تجملات دور می کند.

سفره عقد در باغ میرزایی

یکی از بهترین و زیبا ترین مکان ها برای برگزاری جشن عقد در فضای باز متعلق به باغ تالار میرزایی است. اگر طرف دار سفره های عقد سفید روی چمن با صندلی های شیواری سفید و گل های پرپر روی زمین و یک برکه کم عمق پر از گل هستید اگر تصویر شما از جشن عقد مشابه نمونه کارهای اروپایی است این باغ تالار میرزایی ایده آل شماست.

 

میز شام مستقل

در باغ تالار میرزایی یک سالن شیشه ای در مجاورت فضای باز میبینید که حس انفصال پذیرایی شام و میز شام که در سایر باغ تالارهای عروسی میبینید را از بین میبرد. این سالن شیشه ای به شما امکان میدهد در فضای بیرون از سالن میز و پذیرایی شام داشته باشید.

 

در باغ میرزایی چه چیزی که در انتظار شماست؟

در باغ میرزایی انتظار زرق و برق و فضای تجملاتی و صندلی های استیل و طلایی و جلال و جبروت یک عمارت عروسی را نداشته باشید. باغ میرزایی یک باغ عروسی است. کمتر باغ عروسی امروزه مشغول بکار است که تکیه پذیرایی و چیدمان همچنان در فضای سبز عالی اش باشد.

چمن های طبیعی باغ میرزایی

در باغ میرزایی شما چمن مصنوعی نمی بینید. همه درختان و درخت چه ها طبیعی هستند . باغ میرزایی را را تزئینات فانوس و شمع و ریسه می توان مشابه عکس های پینترست ساخت. اگر طرفدار جشن های روستیک و رنگ های کم رنگ و ساده هستید هیچ باغ تالاری روی دست باغ تالار میرزایی نخواهد بود.

 

تغییر نام پیک به میرزایی

شاید سال ها پیش در این باغ تالار عروسی مهمان بوده اید و آن زمان این باغ عروسی را پیک مینامیدند ولی امروزه خود شخص مالک مجموعه ، جناب اقای میرزایی اداره باغ تالار را در دست گرفته و این مجموعه را به باغ تالار میرزایی تغییر نام داده. است

برای تماس و سوال از قیمت های ورودی مستقیما با اقیا میرزایی تماس بگیرید برای مشاوره بهترین جشن عروسی و سبک برگزاری جشن عروسی تان می توانید از مشاوره راهنمای تورِسفید استفاده نمایید.

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.