باغ عروسی موگه

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی موگه

باغ عروسی موگه بازگشت از عمارت عروسی به باغ عروسی

لوکس ساختن باغ تالارهای جشن عروسی تاجایی پیش رفت که باغ های عروسی در زمین های پر مساحت گرمدره تهران سازه های چند طبقه برای جشن عروسی ساختند و برای ایجاد فضاهای فاخر معمارها تا ساخت عمارت های چند طبقه و عمارت های سنگی و تیره رنگ پیش رفتند.

باغ ۲۱ شاید اولین عمارت بیرونی را با سنگ ساخت و بلافاصله بعد از آن عمارت دانیال ساخته شد و سایر باغ تالار های کلاسیک مثل باغ عروسی الماس و باغ باران و باغ تالار ۷۷۷ بلافاصله و بدون دقت زیاد به محوطه سازی برایاینکه از رقابت ساخت و سازها عقب نیوفتند شروع به سنگی کردن نمای بیرون باغ عروسی و ساخت برج و بارو در باغ عروسی کردند.

باغ موگه یک حرکت روبه جلو یا عقب؟

باغ موگه و شاید بهتر باشد بگوییم ابر ویلای عروسی موگه در گیر و دار ساخت و سازهای نمای بیرونی مسیری کاملا برعکس را پیمود و با فلسفه تکراری بودن فضای تالاری در عروسی و خستگی ساکنین آپارتمان نشین تهران با رویکردی جسورانه آرزوی برگزاری جشن عروسی در ویلای شخصی هر عروس و داماد را محقق کرد.

اگر ویلای شخصی ندارید در باغ ویلای موگه جشن بگیرید

حتی خوده من اگر ویلای شخصی چند هزار متری با امکانات کامل برگزاری جشن عروسی داشتم هرگز برای برگزاری جشن عروسی ام به سراغ تالار یا باغ تالار اجاره ای نمی رفتم. این شاید آرزوی شما هم باشد.

باغ عروسی موگه یا بهتر بگویم ویلای عروسی موگه امکانات یک ویلای لاکچری در آندلوس را با همان حال و هوای مدیترانه ای در چند کیلومتری مسیر شهریار برای شما فراهم می کند. برای برگزاری جشن عروسی در باغ ویلای موگه با ۰۹۱۲۰۲۶۳۰۵۶ تماس بگیرید.

ویلای عروسی موگه در حال ساخت نوروز 1397
ویلای عروسی موگه در حال ساخت نوروز ۱۳۹۷

باغ عروسی موگه در امکانات بینظیر است

  • استخر کم عمق باغ موگه

مشابه فضاهایی که برای ککتل پارتی ها در بعد از ظهر فیلم گرگ های وال استریت میبینید . این استخر کم عمق عمدا برای برگزاری عقد ساخته نشده بلکه نمای مشابه پوسترهای هتل های ۵ ستاره را نمایا ن میکند.

  • چاپل عقد در باغ موگه

باغ ویلای کوگه را باید بنیان گزار و اولین چاپل عقد در ایران دانست. خلاف جهت مسیر تمام باغ تالارهای عروسی برای ساختن بارگاه عقد در روی آب و ساخت آلاچیق و برکه و… باغ ویلای موگه یا باغ عروسی موگه یک تپه می سازد و چاپل عقد را روی ارتفاع می سازد تا عروس و داماد در آن ارتفاع از تمام باغ دیده شوند.

  • ویلای اصلی باغ موگه

ویلای اصلی باغ عروسی موگه کاملا با کیفیت ساخته شده. ایجاد تهویه های سقفی باعث شده سقف کمی کوتاه شود ولی در عوض مهمان ها هرگز عرق نکندد و مجبور نباشند از حالت تشریفاتی کت و کراوات خود را خارج کنند.

  • تراس اصلی ویلای موگه

مشابه رستوران های مدرن امروزی دور تا دور ویلای موگه تراس ساخته شده، تراس پشت برای غذا خوری استفاده میشود. تراس های دیگر تا امکان پذیرایی از ۲۰۰ نفر مهمان را در ۴ فصل سال فراهم می کنند. این تراس ها در زمستان توسط شیشه مشابه فود کورت باشگاه انقلاب بسته شده و با بخاری گرم میشوند.

برای معرفی بهترین راه تماس بگیرید

تورج بهرهمند

چگونه در باغ موگه بهترین جشن عروسی را برگزار کنیم؟

آیا طرفدار جشن عروسی بصورت عصرانه هستید؟

شما هم از کارهای تکرای خوشتان نمی آید؟

جشن عروسی در عصر

چند سال پیش وقتی یکی از عروس ها از من پرسید، آقای بهرهمند اگر برای خودت بخواهی که جشن بگیرید چطور عمل میکنید؛ گفتم:

من شخصا دوست دارم جشن عروسی در فضای گفتگو و روشنایی در کنار همه ی دوستان اتفاق بیوفتد با گل های کم رنگ و موزیک با صدایی نه چندان زیاد در فضای آزاد مشابه جشنی که در ابتدای فیلم پدر خوانده میبینید. این ایده همان وقت شکل گرفت.

اگر شما هم طرفدار جشن عروسی غیر تکراری هستید با ما تماس بگیرید.

۸۸۹۶۹۴۰۸

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.