باغ عروسی ملک

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی ملک

باغ تالار ملک برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی ملک

  • ظرفیت نهایی باغ عروسی ملک ۴۰۰ نفر است.
  • ظرفیت داخلی یکپارچه بیشتر از ۲۰۰ نفر .
  • مسیر باغ عروسی ملک جاده کرمان خودرو می باشد.
  • باغ عروسی ملک در حوالی ۲۴ کیلومتری تهران و در جاده کرمان خودرو قرا گرفته است.
  • نقطه قوه باغ عروسی ملک پذیرایی بیرون در فضای باغ و جایگاه ویژه عقد کنان است

آدرس باغ عروسی ملک

چگونه با خودروی شخصی به باغ عروسی ملک برویم؟

باغ عروسی ملک در جاده مخصوص شهریار قرار گرفته . شما باید از طریق اتوبان مخصوص تهران-کرج تا تنها چراغ قرمز این اتوبان که مختص به جاده مخصوص شهریار (معروف به کرمان-خودرو) می باشد را نندگی کنید و به سمت چپ بپیچید.

برای رسیدن به باغ عروسی ملک باید تا تالار پذیرایی مروارید رانندگی کنید که تقریبا از تهران حدود بیست دقیق طول می کشد. مسیر امام زاده دقیقا از پشت تالار پذیرایی مروارید شما را به سمت باغ تالار عروسی ملک راهنمایی می کند.

بزرگترین حشن باغ تالار عروسی ملک

جایگاه خیلی ویژه برای عقد

جایگاه عقد کنان باغ عروسی ملک در نوع خود بی نظیر است. دقیقا بر عکس باغ تالار والا که برای جشن عقد شما در جزیره محصور شده با آب قرار میگیرید در باغ عروسی ملک جایگاه عقدکنان اطراف یک استخر بزرگ قرار گرفته است. و مهمان های جشن عقد دور یک استخر بزرگ قرار میگیرند. این منظره خیلی شبیه فضاهای عقد در خارج از کشور است. اگر طرفدار برگزاری جشن عقد و عکس های زیبا برای جشن عروسی خودتان هستید یکی از بهترین باغ تالار های عروسی نزدیک به تهران باغ عروسی ملک محسوب می شود.

اطلاعات تکمیلی

مزیت باغ عروسی ملک در پذیرایی بیرون

سنتی یا شربتخانه باغ ملک

در زمینه سنتی باغ عروسی ملک یک گام از سایر باغ های عروسی جلو تر است. فضای سنتی بسیار مدرن ساخته شده که یاد آور باغ عروسی کریملوست. پیانوی رویال شرابی رنگ در شربت خانه بصورت دائمی قرار گرفته. کتیبه بسیار زیبای دیوار دکوراسیون در تلفیق فضای سنتی و مدرن موفق است و این شربت خانه در بین باغ تالار های عروسی تهران یک حرکت رو به جلو در باغ های عروسی بشمار می آید.

چیدمان و پذیرایی در فضای باغ ملک

باغ عروسی ملک دارای یکی از بهترین باغ های عروسی برای پذیرایی در فضای باز است. باغ عروسی ملک دارای فضای مثلثی شکل در بیرون سالن اصلی برای پذیرایی از آقایان است.

با حرکت باغ تالارهای عروسی به سمت عمارت ها و ساخت ابنیه مجلل و تمرکز بر نمای بیرونی باغ تالار عروسی امروزه معنی باغ عروسی کم تر مورد توجه قرار میگیرد . ولی باغ تالار عروسی ملک با همه فرق می کند در کنار جایگاه عقد بسیار زیبا و نمای با شکوه و مجسمه های سفید رنگ فرشته باغ تالار ملک دارای یکی از بهترین فضاهای مشجری است که به مهمان های شما امکان پذیرایی در خارج از سالن را میدهد. درختان قدیم  باغ تالار عروسی ملک با فاصله مطلوب از هم قابلیت چیدمان دارند.

جشن عروسی با تم های روستیک

تم روستیک رفته رفته در جشن عروسی ایرانی مطرح میشود

باغ تالار عروسی ملک برای استفاده از ابزار های فانتزی و چیدمان های روستیک کاربری قابل انعطافی دارد.

سالن اصلی باغ تالار عروسی ملک

سالن با شکوه و کشیده

بخاطر سقف بلند سالن عروسی باغ تالار ملک کشیده بنظر می آید. این سالن عروسی دارای سقف بلند و کتیبه هایی برای با شکوه تر کردن نمای داخلی سالن است.

بک استیج

سالن باغ تالار عروسی مجهز به فضای مخصوص عوامل موزیک است. این مزیت در همه باغ تالارهای عروسی دیده نمیشود. شما می توانید با خواننده مهمان یا گروه موزیک که در پشت صحنه استقرار دارند و در زمان سورپرایز وارد صحنه میشوند مهمان های خود را یا حتی عروس خانم را شگفت زده کنید.

معمولا در سالن هایی که مجهز به پشت صحنه گروه موزیک نیستند عوامل و دست اندر کاران موزیک یک یا دو میز از میز های مخصوص مهمان ها رو اشغال می کنند. و بالاجبار داخل سالن مستقر میشوند.

باغ ملک

دسترسی های پشتی

باید یک کیترینگ عروسی یا برگزار کننده باشید تا مزیت وجود مسیرهای پشتی به سالن را واقعا بفهمید. همینکه برای شارژ و حمل بار مهماندار از درب های عبور مهمان ها حرکت نمی کنند خودش یکی از بزرگترن محاسب هر باغ تالار عروسی محسوب مشود. سالن باغ تالار عروسی ملک دارای ۳ درب برای ورود، مسیر داخلی برای رسیدن به شربت خانه و مسیر دسترسی مستقیم به میز شام است.

پارکینگ داخلی باغ عروسی ملک

باغ عروسی ملک دارای پارکینگ داخلی بدون مزاحم برای ۲۰۰ نفر مهمان است. این باغ عروسی مجهز به زیبا ترین و مرغوب ترین ابزار و لوازم در سرویس بهداشتی بوده که بسیار مجلل و تمییز در کلاس سرویس ها و رختکن رستوران های طبقه آخر سام سنتر الاهیه می باشند.

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.