باغ عروسی لواسان آرشان

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی لواسان آرشان

باغ تالار سفید برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی آرشان

باغ تالار عروسی آرشان در لواسان افتتاح شد. اگر ساکن شرق تهران هستید و یا برای برگزاری جشن نامزدی و یا جشن عروسی خود باغ تالار عروسی تشریفاتی اجاره می کنید باغ عروسی آرشان یکی از باغ تالارهای منطقه لواسان تهران است که باید مورد بازدید قرار دهید.

 

باغ عروسی در لواسان

تعداد باغ تالار عروسی در شرق تهران سابقا بیشتر از این بود حتی تعدادی باغ تالار عروسی در حومه شرقی تهران در ابتدای جاده دماوند فعالیت می کردند. امروزه تقریبا تمام آمها متروکه شده اند و یا حداق اجازه بهره برداری به عنوان باغ تالار عروسی را ندارند.

بسته شدن باغ تالارعروسی در شرق تهران خانواده های ساکن شرق تهرا نرا مجبور می کند برای اجاره باغ عروسی مناسب تعداد و شرایط برگزاری شان به حومه غربی تهران و یا حتی گرمدره بروند.

ویژگی باغ عروسی آرشان

باغ عروسی آرشان را با باغ تالار عروسی آرشین در سعید آباد باغستان اشتباه نگیرید . باغ تالار آرشان در منطقه لواسون تهران را آقای الماسی اداره می کند و باغ تالار آرشین در خیابان باغستان به سمت شهریار را جناب آقای صادقی مدیریت می کنند.

  • ظرفیت باغ تالار آرشان

معمولا باغ تالار لواسان ظرفیت بالای ۲۰۰ نفر ندارند. باغ تالار عروسی آرشان سابقه برگزاری جشن عروسی ۴۰۰ نفره دارد ولی در حالت ایده آل باید تهداد مهمان جشن عروسی شما حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ نفر باشد تا همه چیز روال و راحت پیش برود.

  • پارکینگ باغ تالار آرشان

باغ تالارهای شرق تهران بخصوص باغ تالار عروسی در لواسان تهران پارکینگ داخلی ندارند. ولی باغ تالارآرشان برای ۴۰ خودروی مهمان پارکینگ در فضای خود باغ تالارآرشآن در اختیار شما میگذارد و در صورت نیاز به فضای بیشتر زمین مجاور که از امنیت کافی برخوردار است به عنوان محل پارک مهمان های جشن عروسی به مجموعه باغ تالار عروسی آرشان ملحق میشود.

  • فضای آزاد

اگر طرفدار برگزاری جشن عروسی تان در باغ عروسی هستید آرشان یک باغ عروسی ایده آل است. مجاورت کوه با باغ تالار عروسی آرشان این امکان را فراهم میکند که حتی خانم ها از فضای آزاد و باغ عروسی براحتی استفاده کنند.باغ تالار عروسی آرشان دارای چمن سرسبز و درختان مجنون است که برای پذیرایی از مهمان های جشن عروسی در فضای آزاد و استفاده از آب و هوای روح انگیز لواسان یک باغ تالار عروسی ویژه محسوب میشود.

رکورد بی سابقه باغ تالار عروسی آرشان

هیچ باغ تالار عروسی دیگری نمی شناسم که دارای رودخانه باشد!! بله باغ تالار عروسی آرشان با کمال تعجب دارای رودخانه خصوصی است. و مشرف بودن به کوه پایه دید این نقطه را کور می کند. اتفاقا استفاده بجای طراح مجموعه و ساختن سفره خانه و باربیکیو در جوار این رودخانه باعث شده همه مهمان های جشن شما بخاطر انتخاب این باغ عروسی از شما تشکر کنند. چون خوردن شام عروسی و گوش کردن به موسیقی زنده در این نقطه از لواسان تهران بیشتر شبیه یک آرزوست.

 

طرفدار سبک های روستیک هستید؟

اگر طرفدار برگزاری جشن عروسی در لواسان هستید باید قید عمارت و شکوه جبروت نماهای عمارت های عروسی گرمدره را بزنید ولی در عوض جشن عروسی جمع و جور و خودمانی تان را می توانید در فضای طبیعی

لواسان با اجرای تم روستایی روستیک به یک شاهکار تبدیل کنید.

 

باغ عروسی آرشان موقعیت بسیار مساعدی برای برگزاری جشن عروسی با سبک های روستیک دارد بصورتی که اگر به دفتر باغ تالار عروسی مراجعه کنید و از مدیر مجموعه بخواهید. می توانید عکس های متفاوتی از اجرای جشن عروسی با سبک های روستایی در باغ عروسی آرشان به شما نمایش دهد.

عکس های باغ عروسی لواسان آرشان
عکس های باغ عروسی لواسان آرشان
عکس های باغ عروسی لواسان آرشان
عکس های باغ عروسی لواسان آرشان
عکس های باغ عروسی لواسان آرشان

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.