باغ عروسی فرمانیه

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی فرمانیه

باغ تالار فرمانیه برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی فرمانیه

باغ تالار فرمانیه

  • دسترسی : بعد از گرمدره – کلاک پایین – جاده قدیم کرج
  • ظرفیت : بهینه ۱۵۰
  • رفیت نهایی : ۲۵۰
  • مزیت باغ فرمانیه:  فضای عقد بیرونی در باغ و چمن – باغ ۴ فصل – محیط باغی و صمیمی
  • رنج قیمت و کلاس تشریفاتی : ۳ ستاره و  ۴ ستاره

باغ عروسی فرمانیه آخرین باغ زیبای کلاک

باغ عروسی فرمانیه در منطقه ی کلاک واقع شده. کلاک نام محله ی بعد از گرمدره است. دقیقا نقطه ای که پل های سیمانی متروی تهران کرج و خروجی چالوس از اتوبان تهران کرج جدا میشود. باغ تالار های عروسی کلاک همچنان از سمت خانواده های تهرانی مورد استقبال قرار میگیرند زیرا قیمت بسیار مناسب تری نسبت به باغ تالار های گرمدره داشته و هنوز هم از باغ تالار های کرج و محمد شهر بسیار نزدیک تر به تهران هستند.

باغ تالار فرمانیه

باغ تالار فرمانیه با ظرفیت نهایی ۲۰۰ نفر در کیلومتر ۴۲ جاده قدیم تهران به کرج واقع در کوچه طالقانی یکی از باغ تالار های خوشنام و با سابقه در منطقه است که مدت هاست توسط آقای اسداللهی اداره میشود. تشریفات اسداللهی معمولا مجری بهترین جشن ها در این باغ تالارعروسی است که نامگزاری باغ عروسی فرمانیه را شخصا انجام داده.

اطلاعات تکمیلی

باغ عروسی فرمانیه

باغ عروسی فرمانیه در یک نگاه

باغ عروسی فرمانیه

دسترسی به باغ تالار فرمانیه

باغ تالار فرمانیه در انتهای کوچه باغبان محمدی واقع شده قبل از ساخته شدن باغ تالار سفید و باغ تالار نارسیس باغ تالار فرمانیه اولین باغ تالار عروسی این کوچه بود. مسیر تا کوچه باغبان محمدی آسفالت و راحت است ولی تا رسیدن با باغ تالار فرمانیه باید تا انتهای کوچه رانندگی کنید.

باغ تالار فرمانیه نام زیبا باغ زیبا

آدرس باغ تالار فرمانیه

باغ تالار فرمانیه در حقیقت در محله بعد از گرمدره واقع شده. باغ تالار فرمانیه یکی از بهترین باغ تالار های منطقه کلاک و خیابان طالقانی است. برای رسیدن به خیابان طالقانی لازم است تا انتهای جاده مخصوص و یا اتوبان فتح غرب رانندگی کنید بعد از دیدن تابلوی امام زاده به سمت تهران دور بزنید و خیلی سریع به منتهی علیه سمت راست خود حرکت کنید. اولین خیابان دست راست کوچه طالقانی است.

باغ فرمانیه

باغ فرمانیه شاید اولین باغ تالاری بود که به برگزاری جشن عقد اهمیت ویژه ای داد . مدیریت باغ تالار فرمانیه که در قدیم به باغ تالار اسداللهی معروف بود برای اولین بار به موسسات تشریفات جشن عروسی اجازه داد که بر روی چمن سبز سفره عقد چیدمان کنند و مهمان ها روی صندلی های شیواری سفید فضای کلاسیک جشن عقد روی چمن سر سبز را تجربه می کردند. هرچند در همه باغ تالار های امروزی این چمن طبیعی با چمن مصنوعی جایگزین شد ولی مدیریت مجموعه باغ تالار فرمانیه هزینه تعمیر و نگه داری زیادی برای مرمت این چمن پرداخت می کرد. بعد ها فضایی به شکل کلاه فرنگی با نمای سفید قبل از درب ورودی سالن ساخته شد که تا مدت ها زیبا ترین محل عقد کنان در کل منطقه به شمار می رفت. این عمارت سقف دار در باغ تالارهایی که بعد ها در گرمدره ساخته شد بارها مورد اقتباس قرار گرفت.

باغ عروسی فرمانیه

سالن باغ تالار فرمانیه

سالن باغ تالار فرمانیه چندین بار مورد بازسازی و زیبا سازی قرار گرفته، زمانی وجود رختکن خانم ها در انتهای سالن خانم ها یکی از بزرگترین عیوب سالن باغ تالار فرمانیه به شمار می رفت که خوشبختانه با نظر فنی و تشریفاتی مدیریت باغ تالار فرمانیه این فضا اکنون در ابتدای مسیر و پشت درب دقیقا در محل درستش قرار دارد.

ظرفیت سالن باغ تالار فرمانیه

ابعاد کلی باغ تالار فرمانیه برای جشن های کم تعداد و صمیمی بسیار مناسب است. این باغ تالار دارای فضای مسقف برای چیدمان نهایت ۲۰۰ نفر مهمان را بصورت استاندارد دارد. در بسیاری از موارد جشن های نامزدی و حنا بندان که فضاهای صمیمی تر و جمع جور تری احتیاج دارند خیلی خوب در این باغ تالارعروسی برگزار میشوند.

باغ-عروسی-فرمانیه

هندسه سالن

هندسه سالن باغ تالار فرمانیه کشیده و مستطیل شکل است جایگاه در انتهای سالن و دست راست جایگاه موزیک قرار گرفته و به درخواست عروس و داماد قابل طراحی و جابجایی است. بهتر است جایگاه را در ارتفاع بالاتری سفارش دهید تا کاملا در صدر مجلس قرار بگیرید. این سالن دارای دسترسی داخلی به فضای پذیرایی شام بوده که یکی از بزرگترین مزیت های آن به شمار می آید. همچنین سقف سالن ۲ پله بوده و ستون هایی که در وسط سالن قرار دارند به شما این امکان را می دهند تا سطح ستون ها را گل آرایی نمایید.

باغ عروسی فرمانیه

پارکینگ باغ تالار فرمانیه

پارکینگ باغ تالار فرمانیه در زمین مجاور باغ قرار گرفته ولی ارتباط پارکینگ از طریق درب میان ۲ زمین فراهم می شود. پارکینگ مجاور باغ تالار فرمانیه اجازه پارک ۵۰ ماشین را بدون بسته شدن راه را به مهمان های شما می دهد. اگر تعداد مهمان ها بیشتر از این باشد زمین دیگری به عنوان پارکینگ به مهمان های شما تعلق میگیرد.

سنتی و سفره خانه باغ تالار فرمانیه

سفره خانه باغ تالار فرمانیه یک سفره خانه خاص است. این سفره خانه سنتی بشکل یک وایت روم کامل ساخته شده یعنی اتاقی فقط با رنگ سفید دیوار سفید سقف سفید و مبل سفید. حتی عکاسی عروسی در این وایت روم بسیار دیدنی خواهد شد. این سفره خانه در انتهای دیگر باغ دقیقا مقابل درب سالن جشن عروسی قرار گرفته و دیوارهای شیشه ای آن روبه باغ عروسی باز می شود.

تمایز باغ تالار فرمانیه

باغ عروسی فرمانیه حس عروسی در باغ عروسی را به شما هدیه می کند. درختان این باغ تالار قدیمی و کهن سال هستند. حتی به احترام طبیعت این درختان از وسط سالن پذیرایی عبور می مکنند و از سقف خارج میشوند. قیمت این باغ تالار به نسبت امکاناتی که در اختیار شما می گذارد بسیار مناسب است. باغ تالار فرمانیه فضای بسیار مناسبی برای برگزاری جشن عقد هم دارد ولی بصورت کلی جشن های صمیمی و کم تعداد در این باغ تالار عروسی پیشنهاد می شود.

باغ عروسی فرمانیه

باغ عروسی فرمانیه

 

باغ عروسی فرمانیه یک باغ استاندرد ۲۰۰ نفره و زیباست. باغ تالار عروسی فرمانیه در کل منطقه به علت سلبقه خوب مدیریت باغ و پرسنل از شهرت خاصی برخوردار است. این باغ عروسی بهترین گزینه برای عروس و داماد و جشن های عروسی جمع و جور است که مراسم عقد و جشن عقد کنان برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است.

باغ عروسی فرمانیه از ابتدای تاسیس جزء باغ تالار های عروسی بوده که علی رغم اینکه زحمت سرسبز نگه داشتن چمن طبیعی را بر خود پذیرفته بود به عروس و داماد اجازه می داد که از فضای سرسبز باغ و چمن به منظور چیدمان سفره عقد استفاده کنند. به شخصه خود من بهترین سفره های عقد و جشن های عقد را در این باغ عروسی مشاهده نموده ام. این باغ عروسی به علت استقبال خانواده ها از این فضای طبیعی برای عقد کنان در سال اخیر اقدام به احداث یک طاق عربی با نورپردازی ویژه نموده تا در برگزاری جشن های عقد حرف اول را بزند.

 

سالن باغ عروسی فرمانیه

باغ عروسی فرمانیه دارای سالنی با سقف حریر بود که در آخرین تغییرات و تعمیرات به سقفی بلند با نورهای سقفی و طراحی جالبی از نورپردازی تغییر پیدا کرد. درب ورودی سالن جشن عروسی در محل مناسبی نسبت به سفره عقد قرار گرفته و ورودی عمارت شکل آن تقریبا همه را راضی می کند. این سالن دارای ۴ ستون در یک سوم ابتدای سالن اصلی جشن عروسی است که از سنگ بد رنگی پوشیده شده اند و شما حتما باید بخاطر داشته باشید تا از دیزاینر جشن خود بخواهید برای آن فکری بکند.

سالن شام باغ عروسی فرمانیه

ویژگی که مهمان ها از این میز شام به خاطر خواهند داشت تنه های تنومند درختان قدیمی چناری است که در هنگام احداث سالن شام از داخل سقف عبور داده شده اند که نشانه تفکر مدیریت مجموعه نسبت به زیبایی طبیعی گل و گیاه در این باغ تالار عروسی است.

  • میز شام دارای دسترسی داخلی و سریع برای پذیرایی مهمان هاست.

ویژگی های باغ عروسی فرمانیه

  • قهوه خانه سنتی

این باغ تالار عروسی خوشبختانه دارای دکور قهوه خانه و سنتی خانه نیست و در عوض دکور سنتی به  وایت روم بسیار مجلل با مبل های راحتی چرم سفید در انتهای باغ تعبیه شده که هم محل بسیار جالبی برای عکاسی مادلینگ عروس ایجاد می کند و هم در حین مراسم محل مناسبی به عنوان یک لونج برای پذیرایی از افراد خاص را بوجود می آورد.

  • رختکن

رختکن باغ تالار عروسی فرمانیه ابتدای مسیر ورود مهمان است. با ساخته شدن این رختکن در محل مناسب یکی از بزرگترین مشکلاک باغ تالار عروسی فرمانیه حل شد.

باغ تالار فرمانیه برای چه کسانی مناسب است؟

• درختان کهن سال، چمن سرسبز و سفره عقد در فضای باز
• امکان ایجاد بار آبمیوه و نوشیدنی در خارج از سالن
• پذیرایی مهمان ها در فضای پشت درب اصلی بصورت خیلی صمیمی در جشن هایی با تعداد مهمان زیر ۲۰۰ نفر
• هزینه مناسب و برگزاری جشن های بی درد سر

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram

 

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.