باغ عروسی فردوس

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی فردوس

باغ تالار فردوس برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ تالار فردوس

ظرفیت باغ تالار فردوس : نهایتا ۶۰۰ نفر مهمان
آدرس باغ تالار فردوس : گرمدره – تاجبخش
وجه تمایز باغ فردوس : سالن بزرگ سقف بلند و سالن شام مجزا مناسب تعداد زیاد مهمان
کلاس تشریفاتی و رنج قیمتی : ۴ ستاره

باغ فردوس یا باغ تالار فردوس

باغ عروسی فردوس به باغ عروسی پلاک ۱۱۰ معروف بود یکی از باغ های گمنام منطقه ی گرمدره که بعد از ساخت یک سالن بزرگ می توان گفت که جای باغ تالار کریملو یا همان باغ تالار زندگی که بهترین سالن عروسی و بهترین باغ تالار عروسی گرمدره بود را پر کرده است.
بزرگترین حسن باغ تالار فردوس سالن بزرگ و مناسب آن برای برگزاری جشن های پر جمعیت است.

اطلاعات تکمیلی

باغ تالار فردوس

بزرگترین سالن جشن عروسی در گرمدره باغ تالار عروسی فردوس یا همان باغ ۱۱۰

ظرفیت سالن باغ تالار فردوس

سالن باغ تالار فردوس از بهترین سالن های جشن عروسی در بین باغ تالار های منطقه گرمدره است.سالن ظرفیت پذیرش ۶۰۰ نفر مهمان را در جشن های کاملا متمرکز را دارد. که در صورت غیر متمرکز بودن جشن عروسی این ظرفیت بالا تر هم خواهد بود.

باغ عروسی فردوس در یک نگاه

باغ عروسی فردوس

آدرس باغ تالار فردوس

مثل سایر باغ تالارهای گرمدره برای رسیدن به باغ تالار ۱۱۰ یا همان باغ تالار فردوس شما باید تا انتهای همت رانندگی کنید و از مسیر زیر گذر شهرداری گرمدره وارد بلوار اصلی بشوید. این باغ عروسی تا درب باغ کاملا از مسیر آسفالته برخوردار است. فاصله ی زمانی باغ تالار فردوس از تهران حدودا ۴۵ دقیقه خواهد بود.

سالن باغ تالار فردوس

یکی از بزرگ ترین سالن های جشن عروسی در بین تمام باغ تالار های عروسی گرمدره است. سالن باغ تالار فردوس به لحاظ مساحت کاربردی و گرد بودن سالن خاره ی باغ تالار کریملو که یکی از بهترین باغ تالارهای عروسی منطقه گرمدره بوده است را زنده می کند.

سالن شام باغ تالار فردوس

یکی از مزیت های باغ تالار عروسی فردوس سالن سرو شام مستقل است. وجود سالن شام مستقل این باغ تالار فردوس را به باغ تالار عروسی چهار فصل تبدیل کرده است.

جشن عقد در باغ تالار ۱۱۰ گرمدره

تراس داخل سالن اصلی در باغ تالار فردوس به عنوان سالن عقد در نظر گرفته می شود. و برگزاری عقد در تراس سالن این زیبایی را به عکس های عروس می دهد که از بالای پله ها به سمت سالن حرکت کند. بهترین فضای برگزاری جشن عقد در باغ تالار فردوس این تراس داخلی است . البته به خواست عروس و داماد می توان جشن عقد را در بیرون سالن و روی چمن مصنوعی هم برگزار نمود.

باغ عروسی فردوس

نقاط قوت باغ تالار فردوس گرمدره

پارکینگ داخلی و ابتدای مسیر ورودی جزء محاسن باغ تالار فردوس محسوب میشود. این اتفاق در باغ سفید گرمدره هم افتاده یعنی اولین چیزی که مهمان مشاهده می کند و با آن روبرو میشود فضای پارکینگ است. وسیله نقلیه خود را پارک می کند و از فضای جانبی سالن اصلی وارد فضای باغ تالار و تشریفات عروسی می شود.

باغ عروسی فردوس

نقاط قوت باغ تالار فردوس در سالن

سالن بزرگ و وسیع با سقف بلند باغ فردوس جزء مناسب ترین سالن ها برای جشن های پر تعداد است. فضای کاربردی وسیع به طراح جشن عروسی امکان را می دهد از دکورهای خارق العاده در این سالن عروسی بهره ببرد. تورکشی هایی که در ارتفاع بالا همراه با نورپردازی اتفاق می افتد می تواند جشن های عروسی در این باغ تالار عروسی را منحصر به فرد کند بصورتی که خفگی و کوتاهی سقف که معمولا در سالن های عروسی آزاردهنده است در این باغ تالار بکلی نقطه قوت تبدیل شده.

فضای باغی و چمن باغ تالار فردوس در باغ

فضای باغ شکل باغ تالار فردوس به شما این فرصت را نمی دهد که از مهمان های خود زیر درختان پذیرایی کنید ولی با چمن شدن فضای پشت سالن اصلی می توانید یک چیدمان کامل خارج از سالن جشن عروسی خود انجام دهید.

باغ عروسی فردوس

نقاط قوت باغ تالار فردوس در ورودی

ستون های بلند استفاده از مجسمه و دیوارهای سفید باغ تالار فردوس این باغ تالار را یکی از بهترین نماهای بیرونی در بین تمام باغ تالارهای گرمدره تبدیل کرده. این نوع طراحی در خیلی از باغ تالار های دیگر تکرار شده و لی نمای بیرونی باغ تالار فردوس شکوه یک جشن عروسی را نمایش می دهد.

نقاط قوت باغ تالار فردوس در محل رختکن

محل قرار گیری رختکن در این باغ تالار استاندارد است. مهمان ها بلافاصله بعد از وارد شدن به سالن می توانند از آینه و رختکن در قسمت خانم ها و آقایان بهره مند شوند. قرار گیری رختکن در انتهای سالن بعضی باغ تالارهای عروسی باعث معذب شدن اتمسفر جشن عروسی میشود.  با عبور خانم هایی که لباس خود را عوض نکرده اند از طول سالن نظام تشریفات جشن عروسی بهم میریزد.

باغ عروسی فردوس
باغ تالار فردوس

باغ عروسی فردوس برای چه عروسی مناسب است؟

• تعداد مهمان های بالای ۴۰۰ نفر
• برگزاری جشن عروسی در فصل سرد سال
• تمرکز همه ی مهمان ها در داخل سالن

اطلاعات تکمیلی

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.