باغ عروسی عرشیا

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی عرشیا

باغ تالار عرشیا برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی عرشیا

باغ عروسی عرشیا باغ عروسی واقعی

  • ظرفیت پذیرایی نهایی باغ عروسی ۴۰۰ نفر
  • وجه تمایز : تنها باغ عروسی واقعی  – پذیرایی کاملا در فضای باز – باغ تابستانه
  • کلاس تشریفات و رنج قیمت : ۵ ستاره 

باغ عروسی عرشیا با همه باغ های عروسی که دیده اید متفاوت است. این باغ فاقد چیدمان داخل سالن بوده و پذیرایی کاملا در فضای باز انجام میشود. باغ عروسی عرشیا به معنی واقعی یک باغ عروسی فوق العاده است. پوشش گیاهی مرغوب  آلاچیق های فضای بیرون و میز شام در باغ آلاچیق عقد و دکورهای سرو آبمیوه در خارج از سالن

 

باغ عروسی عرشیا و فصل تابستان

باغ عروسی عرشیا واقعا باغ عروسی عرشیاست. این باغ عروسی مشابه هیچ باغ عروسی دیگری نیست. اگر موزیک از اهمیت پایین تری برای شما برخوردار می باشد. یعنی جشن عروسی تان را بیشتر در کنار هم بودن شام یا ناهار خوردن در فضای تابستانی و بهاری یک باغ زیبا می پسندید. و یا جشن عروسی تان را شبیه جشن های عروسی در خارج از کشور می پسندید نه همان کارهای تکراری باغ تالارهای تهران باغ عرشیا برای شما بهترین گزینه است.

اطلاعات تکمیلی

باغ عروسی عرشیا

باغ عروسی عرشیا باغ عروسی واقعی

باغ عروسی عرشیا یک باغ عروسی واقعی با فضای چمن برای عقد و پذیرایی از مهمان ها بیرون از سالن جشن عروسی است. باغ عروسی یک باغ با سطح خدمات تشریفات ۵ ستاره است که طی سال ها پذیرایی و خدمات خوب تشریفاتی در بین مهمان های ویژه اش بر سر زبان ها افتاده. باغ عروسی عرشیا تمام نام و برندینگ و شهرت خود را مدیون جناب آقای عرشیا و تشریفات عرشیاست .

باغ عروسی عرشیا یک تالار عروسی نیست این باغ بکلی تمرکزی برای ایجاد سالن عروسی نداشته و ندارد. مخالف اکثر باغ تالار های عروسی که شما در گرمدره می بینید که تمرکز بر با شکوه ساختن عمارت سر درب سالن و نورپردازی های داخلی است, باغ عروسی عرشیا کاملا بر پذیرایی در خارج از سالن و فضای باغ تمرکز دارد.

باغ عروسی عرشیا

آدرس و دسترسی

باغ عروسی عرشیا در زمره شعاع اول باغ تالار های عروسی نزدیک به تهران است. باغ عروسی عرشیا در منطقه شهرک دانش واقع شده و به شما توصیه می کنم زمان بازدید از باغ تالار های عروسی والا، باغ عروسی دانش، باغ عروسی زامیاد و باغ عروسی صدرا حتما از باغ عروسی عرشیا هم بازدید نمایید. برای رسیدن به شهرک دانش کافی است از خیابان ایران خودرو به سمت جنوب حرکت نمایید.برای رسیدن به باغ عروسی عرشیا از تهران از مسیر کاملا آسفالته چهار راه ایران خودرو تا درب باغ عروسی حدود ۱۵ دقیقه رانندگی خواهید کرد.

ظرفیت پذیرایی از مهمان

در باغ عروسی عرشیا شما می توانید تا ۵۰۰ نفر مهمان دعوت نمایید ولی به هیچ وجه انتظار نداشته باشید همه این تعداد در داخل سالن باغ عروسی عرشیا جا شوند. در باغ عروسی عرشیا حتی جایگاه عروس و داماد در خارج از سالن ایجاد می شود . و فقط برای استفاده از موزیک مهمان وارد سالن میشود. باغ عروسی عرشیا شاید تنها باغ عروسی واقعی باشد که سبک و اجرا جشن عروسی در آن بکلی با آنچه که دیده اید متفاوت است.

باغ عروسی عرشیا

فضای بیرون سالن باغ عروسی عرشیا

در نگاه اول باغ عروسی عرشیا یک زمین فلت سرسبز است ولی با گذاشتن یک ردیف صندلی شیواری سفید روی زمین شما تازه متوجه زیبایی یک جشن عروسی در ترکیب تورسفید و چمن سبز خواهید شد.

شاید مسیری که همین الان جناب عرشیا رفته و این باغ را به فضایی برای برگزاری جشن های تشریفاتی تبدیل کرده مسیری باشد که سایر باغ تالار های گرمدره در سال های بعد به آن نزدیک شوند. چونکه باغ عروسی عرشیا خیلی بیشتر از آنکه شبیه باغ تالار های ایرانی باشد مشابه باغ عروسی در اروپاست.

نزدیک ترین باغ عروسی به این فضا باغ عروسی صدراست. باغ هایی همچون باغ عروسی عرشیا دارای منابع طبیعی بسیار قوی هستند. بخصوص در باغ عروسی عرشیا شما شاهد دقت و انتخاب دقیق جناب آقای عرشیا در تهیه گل و گیاه بیرون از سالن هستید. فضای باغ عروسی عرشیا برای زیبا شدن به تزئینات و تشریفات خاصی احتیاج دارد که بهترین نوع آن را باید از خوده تشریفات عرشیا انتظار داشته باشید.

باغ-عروسی-عرشیا

بهترین تشریفات در باغ عروسی عرشیا چیست؟(بیشتر بدانید)

• عروسی هایی با رویای پذیرایی بیرون از سالن
• خانواده هایی که اکثریت سن بالا یا مومن هستند
• عروسی های با تشریفات ۵ ستاره و پر از گل

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.