خانه باغ عروسی شمال تهران

باغ عروسی شمال تهران

باغ عروسی شمال تهران

 

شماره تماس : ۰۹۱۲۲۳۹۶۵۵۴

باغ عروسی فرمانیه تهران

منطقه فرمانیه تهران دارای چندین باغ عروسی وابسته به سازمان های مختلف است. باشگاه بانک مسکن در جوار باغ سفارت ایتالیا، باغ عروسی باشگاه بانک ملت در کوچه آذر مینا، از مواردی هستند که از نظر باغ و فضای آزاد از باشگاه فرمانیه و تالار صاحبقرانیه جلوترند.

باغ عروسی آجودانیه تهران

باغ تالار عروسی آجودانیه وابسته به بانک ملی در ابتدای خیابان شهید سباری یا آجودانیه دست چپ بلوار قرار گرفته؛ همچنین مجموعه میثاق داراب باغ تالار عروسی در کوچه ۱۳ آجودانیه وابسته به نیروی زمینی ارتش مجهز به اتاق عقد و باغ آتلیه داخلی هم هست. باشگاه بانک صنعت و معدن از بهترین باغ های برگزاری جشن عروسی در شمال تهران با دید فوق العاده به کل شهر تهران است که چیدمان آقایان در کنار یک استخر روباز بسیار زیبا و چیدمان خانم ها زیر درختان انجام میشود.

باغ عروسی الهیه تهران

باشگاه بانک کشاورزی در خیابان چناران و باغ تالار صدف در انتهای خیابان مهدیه جزء باغ تالارهای عروسی مناسب منطقه الهیه تهران هستند؛ در این باغ عروسی پذیرایی داخل سالن صورت میگیرد.

باغ عروسی تجریش تهران

باغ عروسی شاطر وابسته به سازمان برنامه و بودجه یکی از بهترین باغ تالارهای برگزاری جشن عروسی در شمال تهران است. این باغ براحتی فضای پذیرایی ۴۰۰ نفره در فضای آزاد را در اختیار شما میگذارد؛ ولی تنها برای ۷۰ خودرو پارکینگ داخلی دارد؛ سایر مهمان ها با ترانسفر رایگان از پارکینگ الغدیر نقل میشوند.

باغ عروسی لویزان

شاید یکی از بهترین باغ تالارهای عروسی در تهران هتل شیان در قلب پارک لویزان باشد. این مکان از نظر چشم انداز برای برگزاری جشن عروسی بهترین نقطه تهران است ولی سال هاست توسط پیمانکاران غیر موفق اداره میشود.

اجاره باغ عروسی شمال تهران

جهت آشنایی با امکانات برگزاری جشن عروسی در باغ عروسی در شمال تهران محدودیت ها و مزایای هر باغ عروسی داخل شهر تهران حتما باید بصورت تلفنی مشاوره بگیرید.

شماره تماس : ۰۹۱۲۲۳۹۶۵۵۴