باغ عروسی روما

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی روما

باغ تالار سفید برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی روما

  • دسترسی : گرمدره – میدان اتمسفر
  • ظرفیت بهینه سالن ۳۰۰
  • ظرفیت نهایی باغ عروسی: ۶۰۰ نفر بصورت غیر متمرکز
  • وجه تمایز : جایگاه عروس ثابت-دسترسی مستقل سالن شام- فضای ورودی باغ زیبا
  • کلاس تشریفات و رنج قیمت : ۴ ستاره .

باغ عروسی روما دارای استاندارد های پذیرایی تشریفاتی ۴ ستاره بوده و یکی از تنها باغ تالار های با دسترسی مستقیم سالن پذیرایی به سالن شام است.
ظرفیت پذیرایی در باغ عروسی روما در داخل سالن بصورت مفید نهایتا ۳۰۰ نفر خواهد بود.

اطلاعات تکمیلی

باغ عروسی روما

باغ تالار عروسی روما مجموع همه ی چیز های لازم برای جشن عروسی

 

باغ تالار عروسی روما

باغ عروسی روما را می توان گفت که ایرادی ندارد. این باغ تالار عروسی دارای سالن پذیرایی با سقف بلند و تم نباتی می باشد. لوستر های باشکوهی از وسط آویز گشته این باغ عروسی دارای سفره خانه و فضای خصوصی عقدکنان نیز هست. بزرگ ترین مزیت باغ تالارعروسی روما دسترسی سریع و نزدیک به میز شام است. گاهی عبور از حیاط برای رسیدن به سالن شام و کشیدن غذا و بازگشت به سالن پذیرایی بخصوص در فصول سرد سال مهمان ها را به زحمت می اندازد. خوشبختانه در باغ تالار عروسی روما این مشکل وجود ندارد.

باغ عروسی روما در یک نگاه

باغ عروسی روما
باغ عروسی روما
باغ عروسی روما

ورودی باغ روما

ورودی باغ روما آدم را یاد عرشه کشتی می اندازد. باید گفت که ورودی باغ عروسی روما هم زیباست و هم موجز و خلاقانه. فانوس های آویز شده روی تیر های چوبی پل هایی شبیه اسکله و آب نما که به باغ با درختان بزرگ ختم میشود. مسیر شکسته و مارپیچ و عبور از میان درختان قدیمی باغ تا پشت درب اصلی تالار پذیرایی شبیه پارک جمشیدیه تهران است.

فضای باغ عروسی روما

باغ عروسی روما طبقه طبقه و در مسیر هایی که گاهی با پله و گاهی با شیب هستند شما را به بالا هدایت می کند. در طول این مسیر آلاچیق هایی برای پذیرایی افرادی که در بیرون می نشینند تعبیه شده و در آخرین پاگرد فضای سنتی نشین تعبیه شده که بخاطر سر پوشیده بودن چهار فصل است. در بیرون از سالن عروسی شما یک فلت چمن مصنوعی خواهید دید که می توان برای تعدادی از مهمان ها چیدمان خارج از سالن ترتیب داد.

باغ عروسی روما

سالن جشن عروسی و جایگاه عروس

سالن بزرگ و سقف بلند باغ عروسی روما بخش متمایز آن است. موزیک در انتهای سالن قرار گرفته و مجهز به کف نوری شده . جایگاه عروس و داماد در باغ روما بصورت پیش ساخته با سنگ است که شبیه یک تکه بالکن یا یک ایوان در سمت چپ موزیک و در ارتفاع بالاتری از که سالن قرار دارد.

باغ عروسی روما

نقطه قوت باغ عروسی روما

سالن های مربع شکل و با سقف بلد باغ عروسی روما و دسترسی سریع به میز شام در کمتر باغ عروسی بدست می آید. این سالن بخاطر عریض بودن حسه خفگی به شما القاء نمی کند  و بهترین نکته سالن پذیرایی خانم ها اینکه بصورت مستقیم و بدون هیچ پله ای به سالن سرو شام مرتبط می شود.

باغ عروسی روما

بهترین جشن عروسی در باغ عروسی روما

باغ عروسی روما در جشن های متمرکز ظرفیت مفید پذیرایی نهایتا از ۳۵۰ نفر را در داخل سالن دارد ولی در جشن های غیر متمرکز و پراکنده تا ۵۰۰ نفر را می توان در فضای سنتی و فلت پشت درب سالن اصلی و روی چمن های مصنوعی چیدمان کرد.

باغ عروسی روما

باغ عروسی روما برای چه عروسی مناسب است؟

• چشن پر تعداد با قیمت مناسب در گرمدره

• مهمان های نه چندان همگن با پراکندگی زیاد

• تاکید بر سنتی و پذیرایی آقایون خارج از سالن

اطلاعات تکمیلی

ویدئوی این باغ

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.