باغ عروسی حمید

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی حمید

باغ تالار حمید برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی حمید

همان باغ عروسی vip

باغ عروسی حمید در مسیر شهریار باغستان- در ۲۰ دقیقه ای میدان آزادی یکی از باغ تالار های عروسی نزدیک به تهران محسوب شده و دارای ظرفیت مفید ۲۵۰ نفر است. این باغ به علت عدم ثبت نام vip از طرف اداره مربوطه در سال ۹۶ با باغ تالار حمید تغییر نام داد.

ویژگی باغ عروسی حمید

۱- دسترسی نزدیک تر از گرمدره

۲- ظرفیت نهایی ۳۰۰ نفر

۳- ظرفیت بهینه یکپارچه داخلی ۲۰۰ نفر

مزیت باغ تالار عروسی حمید:

مسیر نزدیک و سر راست از تهران – شیک و نوساز بودن – تم رنگ سنگ نباتی- ظاهر با شکوه سر درب

 

بهترین پیشنهاد جشن عروسی

جشن عروسی متمرکز در داخل سالن با ۲۰۰ نفر مهمان با سبک استاندارد

اطلاعات تکمیلی

آدرس باغ تالار عروسی حمید

برای اینکه باغ عروسی حمید را براحتی پیدا کنید از حاشیه غربی تهران وارد اتوبان آزادگان جنوب شوید و تا خروجی فتح راننمدگی کنید.  اولین جا در اتوبان فتح ( از لاین کند رو) را به سمت تهران دور بزنید و در خروجی دست راست خود وارد مسیر شهریار -باغستان شوید. مسیر باغستان شهریار را تا بعد از پل بادامک ادامه دهید و مجدد به سمت پل بادامک دور بزنید. باغ تالار عروسی حمید دقیقا زیر پل بادامک قرار دارد.

 

ویژگی باغ تالار عروسی حمید

باغ تالار حمید در نمای بیرونی خود دارای سنگ نباتی رنگ تراولتن استت. شاید یکی از اولین باغ تالارهای عروسیتهران باغ حمید بود که به سمت استفاده از سنگ های قیمتی و شمش های سنگ حرکت کرد. با وجود اینکه ۵ سال از تاسیس باغ تالار حمید می گذرد ولی هنوز به اندازه ای که باید در باغ تالار های نزدیک به تهران شناخته شده نیست.

 

سالن عروسی تالار عروسی حمید

سالن عروسی باغ تالارحمید خوشبختانه مربع شکل است. در سالن عروسی رختکن در ابتدای سالن خانم ها قرار گرفته و این یک مزیت تدر تشریفات عروسی سالن محسوب می شود. همچنین سرویس ها در دید رس مهمان ها قرار ندارند و بصورت بسیار لوکس و هتلی در نیم طبقه پایینی انتهای سالن عروسی قرار گرفته اند. قرار گیری سرویس های بهداشتی باغ تالارحمید در سالن بسیار هوشمندانه ساخته شده و این فضا را از تیر رس مهمان های داخل سالن عروسی مجزا می کند.

نور و صوت سالن عروسی حمید

بهترین سالن عروسی از لحاظ تجهییزات صوت و نور را باغ تالارحمید دارد. تکنولوژی کف از آخرین ماژول های کامپیوتری برخوردار است که می تواند حتی نام عروس و داماد یا تاریخ را منعکس کند. تلویزیون شهری را در حین مراسم می توانید به اسلاید شوی عکس های عروس و داماد اختصاص دهید و حلقه ال سی دی و بیم های نوری که در سالن عروسی باغ تالار حمید دیده می شود را شاید در سالن عروسی باغ تالار دیگری براحتی پیدا نکنید.

تم رنگ و گل آرایی در سالن عروسی حمید

اگر طرفدار تم های فلزی و بخصوص بکارگیری رنگ طلایی هستید باغ تالار عروسی حمید گزینه اول شماست.

اگر عروس و دامادی هستید که رنگ های تیره و جگری را در گل عروسی می پسندند و عاشق بکارگیری اکسسوری های فلزی و طلایی و صندلی های طلایی استیل در جشن عروسی تان هستید. باغ عروسی حمید به بهترین نحو می تواند از پس تم طلایی بر بیاید شما حتی در باغ تالار عروسی حمید می توانید از مرغوب ترین نوع صندلی شیواری طلایی در برگزاری سفره عقدتان بهره مند باشید.

 

 

طرفدار پذیرایی سنتی در جشن عروسی تان هستید؟

باغ تالار عروسی حمید دارای فضای پذیرایی سنتی در خارج از سالن است

باغ تالار عروسی حمید در تراس انتهایی باغ عروسی پذیرایی کاملی از جمله مخلفات فرحزادی و انواع چایی از مهمان های شما انجام میدهد. تراس انتهای باغ حمید دارای بهترین منظره به منظره ایست که فرصت دیدن آن را نباید از دست بدهید.

 

میز شام و تراس داخلی شام عروسی شما

تالار عروسی حمید دارای سالن مستقلی برای شام و پذیرایی شام عروسی است. همچنین  تراس سالن برگزاری جشن  را فصول سرد سال می توان به فضای سرو شم اختصاص داد که در این حالت میز شام سلف سرویس براحتی در اختیار مهمان های جشن عروسی قرار خواهد گرفت.

میز شام طلایی !

باغ تالار عروسی حمید نه تنها با استفاده از فضا و نمای سنگ در تجللی جلال و شکوه جشن عروسی تم طلایی یکه تاز است . بلکه عروس و داماد می توانند حتی کوچکترین جزئیات جشن عروسی شان را از قاشق و چنگال پذیرایی گرفته تا زیر بشقاب و شو پلیت و حتی میز شام و شف های سرو شام عروسی شان را یک دست طلایی انتخاب کنند. این هارمونی و هماهنگی رنگی در اکسسوری در کمترین باغ عروسی سابقه داشته ولی باغ تالارحمید در تم طلایی انتخاب اول و آخر است.

 

 

ویدئوی این باغ

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.