باغ عروسی تک کرج

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی تک کرج

باغ تالار تک برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی تک

باغ عروسی تک در منطقه محمد شهر کرج واقع شده این باغ عروسی واقعا زیباست. بصورت کلی باغ تالار های عروسی محمد شهر به سرسبزی و درختان میوه قدیمی بخصوص سیب معروف هستند و باغ عروسی تک در محمد شهر کرج یکی از بهترین های آن هاست.

 

باغ تالار عروسی تک

باغ تالار عروسی تک دارای ظرفیت سالن برای جشن های حداکثر ۲۰۰ نفره می باشد. ولی برای برگزاری جشن های عروسی با تعداد بالای ۲۰۰ نفر فضاهای بیرونی سالن قابل استفاده است. پارکینگ این باغ عروسی در سمت دیگر کوچه و در زمین مقابل واقع شده و ولی  ماشین عروس داماد و اقوام نزدیک حق ورود به باغ عروسی را دارند.

 

آدرس باغ تالار عروسی تک از تهران

شما برای رسیدن به باغ عروسی تک از تهران حداقل به یک ساعت زمان برای رانندگی در اتوبان تهران کرج نیاز خواهید داشت. ولی به محض ورود به این باغ عروسی متوجه خواهید شد که این باغ عروسی ارزش یک ساعت رانندگی را داشته. این باغ عروسی غنی از درختان میوه است و با راهرو هایی از لابه لای درختان سرسبز  که به سالن ختم میشود. استخر روبروی سالن عروسی محل مناسبی برای اجرای مراسم عقد کنان شما خواهد بود.  در زمان بارندگی مراسم عقد در داخل سالن باغ تالار تک و در تراس سالن و بصورت سر پوشیده اجرا خواهد شد.

 

اطلاعات تکمیلی

سالن عروسی باغ تالار عروسی تک

نمای داخلی و بیرونی این سالن عروسی سفید است. سالن عروسی تک سقفی مورب دارد. رنگ غالب در دکوراسیون داخلی سفید و نارنجی می باشد. این باغ عروسی برای طرفداران جشن عروسی با تم های اسپورت کم تعداد و صمیمی و شاد ایده آل خواهد بود. فضای باغ و ویلای داخل آن که به سالن شام تبدیل شده احساس صمیمیت و امنیت را به مهمان های جشن عروسی متبادر می کند.

اگر ساکن کرج هستید باغ عروسی تک یکی از بهترین انتخاب های شما خواهد بود. این باغ از زمره باغ تالار های با سابقه، با مسیر امن و خوشنام منطقه محمد شهر می باشد.- راهنمای تورِ سفید

باغ عروسی تک

  • باغ عروسی تک در منطقه محمد شهر کرج واقع شده
  • ظرفیت باغ عروسی تک : در زمستان و تابستان حداکثر ۲۰۰ نفر مهمان
  • سالن شام : مستقل دور از سالن اصلی
  • زیبایی باغ و فضای درختی : بسیار خوب
  • فضای عقد کنان : تراس داخلی سالن اصلی
  • سقف سالن اصلی : بلند

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

ask-Telegram
پرسش و پاسخ
Telegram-channel
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.