باغ عروسی تاج

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی تاج

باغ تالار تاج برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی تاج

معماری چشمگیر نما فقط باغ تالارتاج

  • دسترسی : مسیر گرمدره – انتهای خ تاجبخش
  • ظرفیت داخل سالن در حالت بهینه ۲۵۰ نفر
  • ظرفیت کلی باغ تالار تاج ۴۰۰ نفر
  • تمایز : نمای خارجی مدرن – نورپردازی داخلی – شیکی داخل سالن – جایگاه ثابت در سالن
  • کلاس و هزینه : تشریفات ۵ ستاره

باغ تالار تاج از لحظه ی اول تولد توجه همگان را به خود جلب نمود. خرق عادت در نمای بیرونی باغ تالار تاج عبور از فضاهای کلاسیک نماهای رومی و ساخت نمایی مشابه تاج پادشاهی نورپردازی های طلایی و گرم در بیرون از سالن و نام گذاری جسورانه باغ تالار به نام باغ تالار تاج همگی در معروف شدن باغ تالار تاج موثر واقع شدند تا آنجا که در کوتاه تر از ۱ سال از شروع فعالیت باغ تالار تاج این باغ تالار گوی سبقت را از خیلی از رقیبان خود ربود و در جدول ۱ تا ۵ بهترین باغ تالارعروسی تهران ایستاد.

اطلاعات تکمیلی

باغ عروسی تاج

بدون شک یکی از جذلب ترین نماهای سالن عروسی در سال ۹۶ متعلق به باغ تالار عروسی تاج است. باغ تالار عروسی تاج دارای ۲ سالن پذیرایی با ظرفیت هر طرف ۲۰۰ نفر پارکینگ داخلی و سایر امکانات لازم برای برگزاری جشن های مجلل عروسی در کلاس تشریفات ۵ ستاره می باشد.

باغ تاج

ویژگی های اصلی باغ تاج

باغ تاج را بهتر است تالار تاج بنامیم. نقطه ی قوت باغ تالار تاج هوشمندی معماری بیرونی نمای سالن عروسی دانست که هر کسی را با دیدن عکس های باغ تالار تاج متحیر می کند. قرینه بودن ۲ یال سالن و تاج افراشته در وسط و نام گذاری باغ تالار تاج به اسم باغ عروسی تاج بسیار هوشمندانه بوده و این باغ تالار عروسی به محض ورود به جرگه باغ تالار های عروسی بسیار عالی تجاری سازی شد و چیزی نگذشت که اسم آن بر سر زبان ها افتاد. و امروزه قابلیت تبدیل شدن به برند در تشریفات مجالس عروسی را دارد.

باغ تاج

ویژگی های اصلی باغ تاج

سالن فوق العاده شیک استفاده درست و بجا از آینه و دسترسی داخلی به سالن پذیرایی شام از ویژگی های اصلی باغ تالار تاج است. همچنین پارکینگ و محل پارک مهمان ها در باغ تالارتاج همان ابتدای ورودی یعنی دقیقا درست پشت درب اصلی قرار گرفته. مهمان ها پس از پارک وسیله نقلیه از مسیر کناری و بیرون سالن به نمای اصلی باغ تالارتاج که همان تاج برافراشته است می رسند و در فضای لابی قسمت خانم ها از قسمت آقایان جدا میشود.

باغ تاج

نقاط قوت باغ عروسی تاج

یکی از بهترین سالن های برگزاری جشن عروسی براستی در باغ تاج قرار گرفته استفاده بجا از گل های مصنوعی در سقف نورپردازی سفید  یخی و بکارگیری ابزار های مرغوب در سقف بلند این باغ تالار عروسی جلال و شکوه سالن را چند برابر می کند.

جا نمایی درست رختکن

باغ تالار تشریفاتی بخصوص در محل ورود خانم ها باید دارای آینه و رختکن باشد خوشبختانه رختکن بسیار شیک این باغ تالار عروسی درست پشت درب ورودی سالن عروسی قرار دارد که نکته ی بسیار مهمی در تاثیر گذاری روانی ارائه خدمات تشریفاتی است.

باغ تاج

جایگاه ثابت عروس در باغ تالارتاج

جایگاه عروس و داماد در انتهای سالن عروسی بصورت یک میز آینه شکل بسیار مجلل ساخته شده است. این میز آینه که ار تفاع بالاتری نسبت به زمین قرار گرفته است.شبیه میز خانواده های سلتنطی در قروت وسطی است. توجه به جایگاه عروس اختصاص دادن یک فضای مستقل مختص به عروس و استفاده از آینه کاری در جایگاه عروس به حشمت و جلال سالن عروسی تاج خاصیت ویژه ای اضافه می کند.

باغ تاج
باغ تاج

جایگاه باغ تاج برای عقد

درست مقابل تاج باغ تالارتاج یک آلاچیق سفید قرارگرفته است. این جایگاه در قلب باغ تالار تاج این امکان را می دهد که اقوام درجه یک شما برای حضور در جشن عقد کنار جمع شوند. این آلاچیق در فصل سرد و گرم برای برگزاری جشن عقد در بیرون سالن باغ عروسی تاج بکار می رود.

باغ تاج

ویدئوی این باغ

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.