باغ عروسی باغستان شهریار

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی باغستان شهریار

باغ عروسی باغستان

باغستان تهران ابتدای جاده شهریار است. برای رسیدن به باغستان تهران باید از آزادگان جنوب وارد جاده قدیم تهران کرج شوید و بلافاصله اولین دور برگردان را به سمت تهران دور بزنید تا تابلوی شهریار باغستان را مشاهده نمایید. باغستان تهران دارای باغ های عروسی متعددی است که بجز باغ عروسی والا و باغ عروسی صدرا همگی در زمره باغ های عروسی ضعیف و ۳ ستاره قرار میگیرند.

فهرست باغ عروسی باغستان

منطقه باغستان سعید آباد منطقه بسیار نزدیک به تهران است که از میدان آزادی با ۱۵ دقیقه رانندگی قابل دسترسی می باشد. نزدیک ترین باغ تالار های عروسی حومه تهران در این منطقه قرار دارند. این منطقه دارای مناطق صنعتی و کشتارگاه های زیادی است . بنابراین قبل از انتخای باغ عروسی خود حتما با تورسفید در مورد کیفیت و قیمت باغ عروسی در این منطقه مشورت کنید.

باغ تالار عروسی منطقه باغستان

باغ تالبار های عروسی این منطقه معمولا دارای پارکینگ جانبی بوده و فضای سالن شام با فاصله از سالن پذیرایی اصلی قرار دارد. این باغ تالار ها معمولا در زمره باغ تالار های عروسی ۳ ستاره از نظر استاندارد های برگزاری جشن عروسی تورسفید قرار دارند.

بهترین باغ تالار های نزدیک به تهران

البته بهترین باغ تالار های نزدیک به شهر تهران در این منطقه قرار دارند. این منطقه به سعید آباد یا زرنان و شهرک دانش دسترسی نزدیکی دارد. باغ عروسی دانش , باغ عروسی والا, باغ عروسی شهریار , باغ عروسی بهار و باغ عروسی صدرا از بهترین باغ تالار های تهران هستند که در این دسترسی قرار دارند.

اجاره باغ عروسی باغستان

باغ عروسی این منطقه یا در زمره باغ تالار های عروسی ضعیف بوده که با قیمت های ۴ تا ۶ میلیون تومان قابل بهره برداری و قرار داد اجاره مستقیم از سمت تورسفید هستند و یا در زمره باغ تالار های بالای ۵۰۰ نفر مانند باغ عروسی والا و باغ صدرا می شوند که در فصول گرم سال از بالا ترین قیمت اجاره برخوردارند. قیمت اجاره و ورودی باغ تالار عروسی والا در فصول گرم تا ۱۵ میلیون تومان و باغ صدرا تا ۱۲ میلیون تومان هم خواهد رسید. برای بازدید و رزرو باغ عروسی منطقه باغستان با تورسفید همراه شوید.

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست