باغ عروسی باران

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی باران

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی باران

  • دسترسی : مسیر گرمدره – خ سعادتیه
  • ظرفیت داخل سالن در حالت بهینه ۳۵۰ نفر
  • ظرفیت کلی پذیرایی تا ۶۰۰ نفر
  • تمایز : زیر ساخت کافی برای عروسی های پر تعداد-سقف بلند-شهرت و اعتبار
  • کلاس و هزینه : تشریفات ۴ ستاره

باغ عروسی باران

باغ عروسی باران شاید معروف ترین باغ عروسی گرمدره باشد. قدمت و شهرت و نام خوب این باغ تالار در سرویس دهی و خدمات خوب مدیون زحمات مدیریت باغ تالارباران است که سال ها هم نسبت به همکاران تشریفات و هم نسبت به ارائه خدمات شایسته به مهمان های جشن عروسی عزم جزم و همت بلندی داشته اند.

باغ عروسی باران در روشن نگه داشتن چراغ باغ تالارهای عروسی کل منطقه گرمدره سهم بسزایی دارد. باغ باران باغ استانداردی است که هنوز هم با توجه به افتتاح باغ تالارهای متعدد عروسی در گرمدره خصوصیاتی دارد که باغ تالارباران را در صدر استاندارد های پذیرایی جشن های عروسی و سالن های مرغوب جشن عروسی قرار می دهد.

اطلاعات تکمیلی

باغ عروسی باران

فضای سبز باغ عروسی باران

به جرات می توان گفت فضای سبز باغ عروسی باران بزرگ ترین فضای مشجر و درختی در بین باغ تالار های منطقه گرمدره است. بصورتی که اغلب عروس خانوم ها بخاطر شیفتگی به این فضای باز و چمن محل دیگری برای جشن عروسی خود انتخاب نمی کنند. این باغ چند هزار متری دارای انواع درختان میوه بوده و حس باغ تالارعروسی باران را واقعا تدایی می نماید.

باغ عروسی باران

سنتی بزرگ باغ باران

یکی از ویژگی های باغ عروسی باران وسعت باغ و فضاهای مورد استفاده در آن است. از جمله سفره خانه سنتی باغ باران براحتی برای استقرار یک گروه موزیک سنتی برای فضای بیرون و سمت آقایان محیا می کند. بصورتی که می توانید در بیرون از سالن یک موزیک سنتی در باغ داشته باشید.

باغ عروسی باران

برکه باغ عروسی باران

وقتی برکه باغ تالار عروسی باران به استخری با زاویه های نود درجه تبدیل شد حس جلال و رسمیت باغ باران بالا تر رفت. این حوض ها معمولا با گل رز پرپر شده پر میشوند و منظره بسیار زیبایی برای جشن عقدکنان شما خواهند ساخت.

باغ عروسی باران

فشفشه و آتش بازی در باغ عروسی باران

نورپردازی سقفی باغ عروسی باران این امکان را به گروه تدارکات می دهد که فشفشه ها را در زاویه های مختلفی کار گذاری کنند. آتش بازی در هنگام برش کیک اغلب از روی زمین انجام می شود . در حالیکه فشفشه های دارای ریموت کنترل که از راه دور با فرمان کارگردان جشن شروع بکار می کنند قبل از شروع مراسم در نقاط مختلفی از سقف بالای سر عروس و داماد کار گذاشته می شوند و از بالا و پایین و در زمان های مختلف قابل طراحی هستند.

باغ عروسی باران

پیشنهاد تم طلایی جشن عروسی در باغ عروسی باران

طلایی دیزاین باغ عروسی باران

ست میز طلایی شکوه ویژه ای به جشن عروسی در باغ تالار عروسی باران میدهد. تم ویژه سالن جشن عروسی باران طلایی رنگ است. پرده های تیره قهوه ای و رگه های نباطی که در سالن وجود دارد با همراهی دستمال سفره طلایی رنگ و حلقه طلایی و زیر بشقابی طلایی نهایت شکوه را در یک مراسم جشن عروسی تدایی می کند. اگر طرفدار بکارگیری تم طلایی هستید باغ تالار عروسی باران بسیار مناسب است.

باغ عروسی باران

نورپردازی سالن باغ عروسی باران

نورپردازی از زیر میزهای مهمان در سال های گذشته بسیار مرسوم بود. در طی سال های ۹۳تا ۹۵ میزهای پذیرایی مورد استفاده در باغ تالار های عروسی شیشه ای استفاده میشد. که معمولا سالن را سرد و لخت نمایش میداد . خوشبختانه کاربرد میزهای کلاسیک که دارای رومیزی گیپور بودند مجدد مورد استقبال قرار گرفته است و مجدد می توان زیر میز ها را با نورپردازی به آباژور شبیه ساخت.

باغ عروسی باران

سالن میز شام اختصاصی در باغ عروسی باران

سالن شام باغ تالار باران استاندارد سرو شام سلف سرویس را رعایت می کند. سالن سرو شام باغ تالار باران دارای ۲ درب ورود و خروج به سالن اصلی خانم هاست و این مساله در فصل سرد سال بخصوص در قسمت خانم ها یکی از نکات بسیار مهم است. این سالن بقدر کفایت بزرگ و دارای تهویه مناسب است که میتوان تا ۴۰۰ نفر مهمان را بدون ایجاد ازدحام و بر هم خوردن نظم و کلاس تشریفاتی سرو نمود.

باغ عروسی باران
باغ عروسی باران

سالن باغ عروسی باران

سالن جشن عروسی باغ عروسی باران دارای تم رنگی نباتی و طلایی است. پرده های قهوه ای و درب های شکلاتی همگی انتخاب رنگ طلایی را برای یک تم رنگی برای عروسی مساعد تر می کند. این سالن جزء اولین سالن های عروسی در تهران است که دارای سیستم چیلر خنک کننده سقفی بوده و در این سالن خبری از اسپیلت های بد قواره و بخاری های گازی نبوده و نیست.

سقف بلند و چهارچوب عرض و طویل سالن باغ تالارعروسی باران این سالن را برای انواع چیدمان و دیزاین جشن عروسی محیا می کند. می توان گفت که تنوع نوع چیدمان و خلاقیتی که گروه های مختلف تشریفات مجالس عروسی در باغ تالار باران گرمدره پیاده سازی کرده اند هنوز هم جزء بهترین نمونه کارهای تتشریفات و خدمات مجالس عروسی شان محسوب می شود و این علتش ساختار سالن باغ تالار باران است که دست دیزاینر مراسم عروسی تان را باز می گذارد.

باغ عروسی باران

ظرفیت سالن جشن عروسی باغ تالار باران

باغ تالار باران دارای یک سالن ۴۰۰ نفره برای خانم هاست. این سالن عروسی داراری یک تراس در انتهای سالن است که در فصل سرد سال برای برگزاری جشن عقد در فضای سر بسته قابل بهره برداری است.

اطلاعات تکمیلی

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.