باغ عروسی الماس

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی الماس

باغ تالار الماس برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی الماس گرمدره

باغ تالار فرمانیه

  • دسترسی : گرمدره – خ زرشکی
  • ظرفیت : بهینه سالن ۲۵۰ نفر
  • ظرفیت با چیدمان باغ ۳۰۰ نفر
  • ظرفیت نهایی باغ الماس ۴۰۰ نفر
  • مزیت باغ عروسی الماس: همه چیز بدون عیب با بهترین قیمت
  • رنج قیمت و کلاس تشریفاتی : ۳ ستاره و ۴ ستاره

باغ عروسی الماس از پایه گذار استاندارد باغ تالار عروسی گرمدره

باغ عروسی الماس از زمره باغ تالار های عروسی گرمدره با قدمت و سابقه ی طولانیست. این باغ عروسی سال های زیادی است که توسط آقایان مسیب زاده و محمدی اداره میشود. نام کوچه زرشکی گرمدره بخاطر نام باغ تالار الماس بر سر زبان ها افتاد و سایر باغ تالار های عروسی در این کوچه بخشی از آبادانی و چراغ روشنی کسب و کار خود را مدیون باغ تالار الماس یا همان باغ تالارعروسی ۷۷۰ یا باغ تالارعروسی الماس هستند.
باغ عروسی الماس گرمدره در انتهای کوچه زرشکی و ظرفیت نهایی ۲۵۰ نفر داخلی یک باغ تالار ۴ فصلی در کلاس تشریفات ۴ ستاره با شرایط قیمتی عالی به شمار می رود.

اطلاعات تکمیلی

باغ عروسی الماس غرب

باغ عروسی الماس

باغ الماس در گرمدره

باغ عروسی الماس گرمدره همان باغ تالار عروسی ۷۷۰ در کوچه زرشکی خیابان تاجبخش گرمدره است. این باغ تالار عروسی یکی از قدیمی ترین و پایدار ترین باغ تالار های عروسی گرمدره بوده که سالهاست با مجوز قانونی و بدون حتی یک روز تعطیلی مشغول به کار است.

باغ عروسی الماس

باغ عروسی الماس در یک نگاه

باغ عروسی الماس

آدرس و دسترسی

برای رسیدن به باغ تالار عروسی الماس باید از اتوبان همت غرب تا انتها رانندگی نمایید و بعد از زیر گذر گرمدره وارد خیابان زرشکی شوید. ( مشخصه خیابان زرشکی کارخانه رنگ سحر است) در خیابان زرشکی بعد از رانندگی از روی مسیر آسفالته بطول تقریبی ۲ کیلومتر در دست راست خود تابلوی باغ عروسی الماس را خواهید دید.

باغ تالار الماس همان باغ تالار ۷۷۰ گرمدره

نام قدیم باغ تالارالماس باغ تالار عروسی ۷۷۰ گرمدره بوده این باغ تالار در اولین سالهای شروع بکارش که تشریفات جشن عروسی مقیم نداشت و توسط موسسات تشریفات و خدمات مجالس اجاره میشد به نام پلاک آن مشهور شد. مثل باغ تالار ۷۷۷ گرمدره یا باغ تالار عروسی ۵۵۵ گرمدره که باغ عروسی یلان قدیم است. یا باغ پلاک ۱۷ که همان باغ تالار عروسی روماست و یا باغ عروسی ۲۱ که هنوز باغ عروسی ۲۱ باقی مانده.

ورود به سالن باغ عروسی الماس

زمانیکه باغ تالارها تاکید زیادی بر روی ورودی عروس و داماد نداشتند باغ تالار الماس دارای یکی از زیباترین ورودی ها در بین باغ تالار های گرمدره بود. این باغ تالار دارای پارکینگ داخلی است. فضای آلاچیق عقد تقریبا در انتهای مسیر ورودی و در دست چپ شما قرار دارد. بعد از آن به یک سالن شیشه ای به عنوان سنتی و قهوه خانه میرسید. مسیر با شکست ۹۰ درجه به فضای پشت درب سالن ختم میشود.

باغ عروسی الماس

سالن باغ عروسی الماس

سالن باغ تالار عروسی الماس جزء سالن های مربع شکل عروسی است. در باغ عروسی الماس سرویس ها در محل مناسبی یعنی در راهروی انتهای سالن خانم ها قرار گرفته اند. و متاسفانه محل رختکن ها به همان نسبت نا مناسب است. سالن آقایان به شکل مستطیل بوده که چندان مهم نیست ولی مهمترین نکته در باغ تالار الماس دسترسی سریع و راحت مهمان ها به محل پذیرایی شام می باشد.

باغ عروسی الماس

ویژگی سالن خانم ها در باغ الماس

مربع بودن سالن باغ تالار الماس هنوز هم یک حسن محسوب می شود. موزیک و محل آن در مکان مناسبی از سالن قرار گرفته که همه به سمت گروه موزیک دید دارند جایگاه عروس و داماد در گوشه سالن قرار گرفته که بصورت ربع دایره با سه پله از سطح سالن بالاتر و متمایز است. این سالن خیلی برای جشن های صمیمی مناسب است. شما از محلی که قرار گرفته اید همه مهمان های جشن خود را میبینید .

باغ عروسی الماس
باغ عروسی الماس

فضای باغی باغ تالار الماس

باغ الماس خیلی بزرگ تر از آنست که شما شاید حس کنید یال شرقی باغ تالار الماس کلا فضای مشجری است که قسمتی از فضای عقد کنان را در خود جای داده است. ولی این فضای باغی شکل کاربردی برای پذیرایی از مهمان ها ندارد.

باغ عروسی الماس

ویدئوی این باغ

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram

باغ عروسی الماس

باغ عروسی الماس یکی از باغ تالار های معروف منطقه ی گرمدره و چه بسا یکی از معروف ترین باغ تالار های ایران است. باغ عروسی الماس یکی از قدیمی ترین باغ تالارها و شاید اولین باغ تالار های کوچه زرشکی خیابان تاجبخش منطقه گرمدره ی تهران است. سایر باغ تالار هایی که بعد ها در این مسیر ساخته شدند قسمتی از موفقیت خود را در جذب مشتری هایشان را باید مدیون باغ تالار الماس یا همان باغ تالار ۷۷۰ کوچه ی زرشکی بدانند.

باغ عروسی الماس

باغ عروسی الماس استاندارد سال ها پیش

باغ عروسی الماس با همان باغ تالار ۷۷۰ زمانی یکی از بهترین باغ تالار های منطقه ی گرمدره به شمار می آمد. پارکینگ داخلی واقع شدن کل مساحت زیر ساخت بر فضایی مربع شکل. ورودی که از خیلی وقت ها پیش ریسه کشی های فندقی داشت و در زمان وارد شدن مهمان ها از کنار درختچه های کم ارتفاع تا درب اصلی تالار هدایت می شدند می توانست فضای ورودی را بسیار زیبا کند.

دسترسی و مسیر منتهی به باغ تالار الماس

کوچه زرشکی که باغ تالار الماس در آن واقع شده یک خیابان پهن ولی ناهموار است. همچنین این کوچه فاقد نورپردازی شهرداری گرمدره بوده و در مسیر بازگشت ممکن است مسیر اضطراب آوری برای مهمان ها تلقی شود. ولی سال هاست مهمان های زیادی به این باغ برای پذیرایی و حضور در جشن های عروسی مراجعه می نمایند. و هرگز در مسیر با مشکلی مواجه نشده اند.

هزینه های باغ عروسی الماس

باغ تالار الماس بخاطر زیر ساخت های مناسبش جزء باغ تالار های پر تیراژی است که کمتر تاریخ خالی در تقویم کاری آن آزاد باقی می ماند. شما برای رزرو باغ الماس باید حداقل ۳ تا ۴ ماه زود تر اقدام نمایید. هزینه جشن عروسی در این باغ تالار عروسی به علت تیراژ بالا بسیار رقابتی و به قیمت بازار نزدیک است.

بهترین جشن عروسی ممکن

بهترین جشن عروسی ممکن در باغ تالار الماس با تعداد بین ۲۰۰ تا نهایت ۲۵۰ نفر قابل اجراست. همچنین برای برگزاری جشن عروسی در این باغ عروسی در شهریور ماه در پکیج های طلایی هزینه های نفری شما بین ۱۸۰ هزار تومن تا ۲۲۰ هزار تومن خواهد بود که شامل ورودی باغ و بند موزیک است.

بازدید از باغ عروسی الماس

زمان بازدید از باغ عروسی الماس می توانید از باغ عروسی موناکو در انتهای خیابان گلدسته باغ عروسی مهدی در انتهای مسیر باغ عروسی ۷۷۷ در کوچه بعد از کوچه زرشکی یا کوچه باسکول نیز بازدید نمایید. همچنین باغ تالارهای هم تراز باغ عروسی الماس در مسیر محلی باغ تالار ایلیا در گرمدره، باغ تالار میرزایی و باغ تالار باران گرمدره واقع در خیابان سعادتیه، باغ تالار ۷۷۷ ، باغ تالار پرنیان باغ تالار سعادت می باشند که تقریبا در ردیف بودجه و هزینه های یکسانی قرار دارند.

۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.