باغ عروسی آرشین

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی آرشین

باغ تالار آرشین برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی آرشین

باغ عروسی  آرشین فانتزی و مدرن و بالا تر از توقع

  • دسترسی : نزدیک تهران – مسیر شهریار
  • ظرفیت داخل هر سالن در حالت بهینه ۱۵۰ نفر
  • ظرفیت نهایی باغ عروسی تا ۲۰۰ نفر
  • تمایز : فوق العاده شیک – نوساز – سرویس و لابی لوکس – سالن سقف بلند و مربع شکل-
  • هزینه : تشریفات ۴ ستاره

باغ عروسی آرشین بسیار مجلل و تازه ساز و فوق العاده نزدیک به تهران است. این باغ عروسی دارای ۲ سالن مجلل با سقف بلند و پرده های آویز شده از سقف سالن جشن عروسی است. پارکینگ داخلی کاملا کافی و فاصله ی بیست دقیقه ای باغ عروسی آرشین به تهران این باغ تالار عروسی را در زمره بهترین باغ تالار های نزدیک به تهران قرار میدهد. ظرفیت هر سالن در حالت استاندارد ۱۵۰ نفر است. این باغ عروسی یکی از مدرن ترین و شیک ترین باغ تالارهایی است که بخاطر محدودیت در فضای باز برای برگزاری جشن عروسی در فصول سرد سال ایده آل است.

اطلاعات تکمیلی

باغ عروسی آرشین

باغ عروسی آرشین طراحی لاس وگاس در سعید آباد

باغ عروسی آرشین را کسی بازسازی کرده که سالهاست مالک باغ عروسی صدارست و بلحق که در فضای کوچک باغ عروسی آرشین مجلل ترین فضا برای تشریفات جشن های عروسی تهران را ایجاد کرده. باغ عروسی آرشین با طبع بلند و سلیقه عالی جناب صادقی بازسازی شد و حیات مجدد یافت. باغ عروسی یاسین تا مدت ها به نام باغ عروسی یاسمین شناخته میشد و در سال های گذشته توسط آقای حقیقیت اداره شده بود.

باغ عروسی یاسمین

باغ عروسی یاسمین دارای حیاط و فضای باغی محدود و جلیگاه عقد بسیار کوچک بود ولی سالن چهارصد نفره با سقف بلند و دیوارهای سفید داشت. در باز سازی و تعمییرات اخیر باغ عروسی یاسمین به اسمباغ عروسی آرشین تغییر نام داد و با نصف شدن سالن باغ عروسی دارای ۲ سالن مجزا برای قسمت آقایان و خانم ها شد و مجوز گرفت. سلیقه در طراحی نمای بیرون بخصوص طراحی فضای سنتی فوق العاده است. در بکارگیری زاویه ها و گیاهان مصنوعی و طبیعی سعی شده است از فضای محدود بیرون از سالن باغ عروسی آرشین نهایت استفاده برده شود.

باغ عروسی آرشین

کیلومتر ۱۵ اتوبان فتح ابتدای مسیر شهریار

باغ عروسی آرشین در یک نگاه

باغ عروسی آرشین
باغ عروسی آرشین

ظرفیت سالن های باغ عروسی آرشین

باغ تالار آرشین جزء باغ تالار های ۲ سالنه است که از طریق یک لابی مجلل به هم ارتباط بر قرار می کنند. این سالن ظرفیت پذیرش حداکثر ۲۰۰ نفر را در بهترین حالت چیدمان داخلی دارد. چیدمان بیرون از سالن فقط در زمانی قابل انجام است که شما سفره عقد نداشته باشید و حداکثر ۳ نفر را می توان بیرون از سالن جایگذاری نمود البته فضای سنتی باغ تالارآرشین بحدی زیبا و خوش فرم ساخته شده که وقتی مهمان در سنتی نشسته باشد احساس انفصال از باغ تالار را نخواهد داشت.

فضای بیرون سالن باغ عروسی آرشین

باید به طراح سنتی و سفره خانه سنتی باغ تالار آرشین آفرین گفت که به زیبایی تمام تلفیق فضای سنتی و مدرن باغ را بهم گره زده. از طرفی شما با فضای فانتزی و مدرنی روبرو هستید که آبنمای گرمسیری گل کاری های فانتزی دارد و از طرفی سنتی با آجر های قرمز که پنجره های قرمز آن به سمت جایگاه سفره عقد روی چمن سر سبز باز می شود. طاق های آجری دکور کاهگلی رنگ های قرمز مراکشی و طاق های آجری که حس قهوه خانه های مصر را زنده می کند فقط در باغ تالار آرشین دیده شده و در هیچ باغ تالار دیگری به این زیبایی سابقه نداشته است.

لابی باغ تالار آرشین

لابی بین سالن ها یکی از استانداردهای طراحی تالار و هتل محسوب میشود. ولی متاسفانه جای تعجب است که چرا در بسیاری از باغ تالار های عروسی وجود ندارد مشکل اول نبوده لابی ورود بدون مقدمه مهمان به سالن اصلی عروسی است. این اتفاق در باغ تالار عروسی قدیم یلان خواه ناخواه می افتد و بسیار زیباست که جناب آقای یلان برای جبران این قضیه آینه ای پشت درب ورودی باغ تالارعروسی یلان قرارداده است. باغ تالارعروسی آرشین مدل لابی باغ عروسی نارسیس را که دارای دیوارهای آینه کاری شده است و قبل از ورود خانم ها به سالن مجال مرتب تر به نظر رسیدن را می دهد بسیار بهتر اجرا نموده است. باغ تالار آرشین فضای بزرگ لابی قبل از سالن های اصلی را به رختکن خانم ها و آقایان سروس های بهداشتی اختصاص داده و از انواع آینه در زوایای مختلف بهره برده است.

تاسیسات و امکانات باغ تالار آرشین

نکته ای که در قبال باغ عروسی آرشین نباید فراموش کرد استفاده از ابزارهای بسیار لاکچری در سرویس ها و دیوار کوب هاست. پرده هایی که از دقیقا زیر سقف تا پایین سالن ادامه می یابند و در یک کلمه سالن عروسی را مجلل و با شکوه نمایش می دهنمد. ژنراتور برق تاسیسات شیر آلات این باغ تالار عروسی کاملا نو خریداری شده است. این باغ تالارعروسی یکی از شیک ترین و نو ترین باغ تالارهاینزدیک به تهران است.

باغ عروسی آرشین

باغ عروسی آرشین برای چه کسانی مناسب است؟

• جشن های عروسی با مهمان های حدود ۱۵۰ نفر.

• اولویت با دسترسی نزدیک باغ عروسی به تهران.

• تمرکز روی جشن در داخل سالن بخصوص در فصل سرد.

اطلاعات تکمیلی

ویدئوی این باغ

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.