باغ تالار یلان

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ تالار یلان

عمارت یلان برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

عمارت یلان

باغ تالار یلان یا عمارت جدید یلان

شکوه سر درب ورودی باغ عروسی در باغ عروسی یلان

باغ جدید یلان

باغ عروسی جدید یلان و عمارت سر درب ورودی باغ عروسی یلان خیره کننده است. تشریفات یلان را باید جزء متقدمین طراحی نوین در دکوراسیون داخلی تالار های عروسی گرمدره به شمار آورد. بعد از ساخته شدن باغ عروسی سفید با نمای بیرونی سفید بلند و باشکوه و قدم بعدی که در باغ تالار تاج با هنجار شکنی در نمای بیرونی ایجاد کرد و نورپردازی و گل آرایی سقفی جدیدی که یک قدم رو به جلو محسوب می شد؛ نوبت به آقای یلان رسید تا با تجربه سالها تشریفات مجالس و اداره باغ عروسی یلان در کوهک گرمدره کلاس سالن های برگزاری جشن عروسی را یک طبقه جابجا کند.و بحث طراحی در باغ تالارهای عروسی را ارتقاء دهد.

باغ تالار عروسی یلان

اطلاعات تکمیلی

مزایای عمارت یلان باغ جدید یلان

کلاهی افراشته قبل از سالن عروسی

شکوه عمارت افراشته در بدو ورود به سالن عروسی از اولین قدم در باغ عروسی یلان همه مهمان های جشن عروسی را تحت تاثیر قرار میدهد. این معماری ب این شکوه در باغ دیگری وجود نداشته و جسارت اجرای چنین عمارتی در باغ یلان نوید یک جشن عروسی در کلاس تشریفاتی ۵ ستاره از همان ابتدا اعلام میکند.

قرینگی و تناسب جایگاه عقد

تقریبا همه عروس ها پله را در سالن عروسی می پسندند. گویا پایین آمدن از پله حس جلال و حشمت را القاء می کند. پله هایی که در باغ تاج و باغ ۲۱ طراحی شده بود این بار بصورت کاملا کاربردی تکمیل شده است. پله های بیرون عمارت شما را از یک سمت به سفره عقد و جایگاه اختصاصی خانواده ها و مهمان های مخصوص عقد می برد و در سمت چپ به فضای پذیرایی ختم میشود.

رعایت هندسه ی تشریفات از لحظه ورود

وقتی به حوض ابتدای مسیر میرسید کافی است خودروی خود را به وله یا پارک بان بسپارید. با قدم زدن از کنار حوض به پله های هلالی شکلی میرسید; که فامیل نزدیک و مهمان های ویژه عقد را به سفره عقد هدایت می کند و مهمان های دورتر از پله های مقابل در فضای پذیرایی سفره خانه سنتی مستقر میشوند . با اتمام مراسم عقد همه مهمان ها وارد سالن میشوند. ترتیب و اولویت بندی معماری این فضا محشر است.

باغ تالار عروسی یلان

دکوراسیون فوق العاده داخلی

سقف سالن باغ جدید یلان بی نظیر است. نزدیک به معماری هتل های ورساچه در دبی سقف پر از ابزار و در قطاع مربع شکل است. خبری از اسپلیت و کولر های ایستاده و بخاری که سالن عروسی تان را زشت کند نیست سیستم تهویه هوای سقفی این سالن درب هایی که بجا دسترسی مناسبی به رختکن و سرویس ها دارند از نشانه استاندارد بودن طراحی سالنی است که از ابتدا با هدف باغ تالار شدن ساخته شده است.

باغ تالار عروسی یلان

ویدئوی این باغ

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.