باغ عروسی یلان

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ عروسی یلان

باغ تالار عروسی یلان برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

 باغ عروسی یلان

باغ عروسی یلان باغ ۵۵۵

  • دسترسی : گرمدره بلوار اصلی
  • ظرفیت : بهینه ۲۰۰ نفر حداکثر داخل سالن ۳۰۰ نفر
  • مزیت باغ یلان :  باغ عروسی ۴ فصل با ۳ سالن
  • رنج قیمت و کلاس تشریفاتی : ۴ ستاره
  •  مدیریت : جناب یلان

همان باغ عروسی ۵۵۵

باغ عروسی یلان که باید به آن باغ عروسی قدیم یلان گفت در خیابان کوهک پنجم قرار گرفته این باغ عروسی را با عمارت جدید یلان که در خیابان زرشکی گرمدره است اشتباه نگیرید. برادران یلان سال هاست که بشکل فعالی در حوزه تشریفات مجالس با شکوه عروسی مشغول هستند. و باغ های متعددی را ایجاد و باز سازی نموده اند.

باغ عروسی یلان ( قدیم)

باغ عروسی ۵۵۵ یا باغ تالار یلان ( قدیم) یک باغ تالار استاندارد برای جشن های زیر ۳۰۰ نفر می باشد. این باغ تالار دارای ۲ سالن خانم ها و آقایان و یک سالن شام بوده و مجهز به پارکینگ کافی آلاچیق عقد و سنتی هست که از نظر کلاس تشریفاتی جزء بهترین باغ تالار های ۴ ستاره گرمدره رده بندی میشود.

اطلاعات تکمیلی

باغ تالار عروسی یلان

 یک باغ تالار خوش نقشه در گرمدره

چرا باغ عروسی یلان یا باغ ۵۵۵ کوهک یکی از بهترین باغ تالار های عروسی گرمدره است؟

اگر باغ عروسی یلان بهترین باغ تالار عروسی گرمدره نباشد قطعا یکی از بهترین باغ تالارهای گرمدره هست. باغ عروسی یلان با پارکینگ کافی, میز شام مستقل با دسترسی داخلی از سالن خانم ها و قابلیت پذیرایی از آقایان در خارج از سالن عروسی با وجود سالنی مستقل مخصوص آقایان، آلاچیق سفره عقد در کمترین فضا همه امکانات لازم یک باغ تالار عروسی استاندارد را در اختیار شما می گذارد.

حسه خوبه باغ تالار عروسی

باغ تالار یلان حس خوب باغ عروسی یعنی پذیرایی و چیدمان در فضای باغ عروسی را بیشتر از سایر باغ تالار های عروسی منتقل می کند. باغ عروسی یلان علاوه بر داشتن ۲ سالن مجزا برای خانم ها  و آقایان دارای یک سالن شام مستقل و فضای آزاد کاملا کاربردی هم هست.

باغ عروسی یلان

سورپرایز شدن بعد از ورود

وقتی برای بازدید از باغ تالارعروسی یلان از درب اصلی باغ تالار پلاک ۵۵۵ خیابان کوهک وارد باغ عروسی یلان می شوید. پشت درب منظره ی رویایی و غافلگیر کننده از حریر و آویزهای بیشماری از گلهای رز سفید هر کسی را سورپرایز می کند. باغ عروسی یلان در پشت درب خیابان اصلی ورودی نامشخصی دارد و ممکن است شما را در انتخاب مسیر  گیج کند. ولی توجه داشته باشید که در روز جشن عروسی مهمان ها از پارکینگ وارد باغ تالار عروسی می شوند. یعنی از درب مستقل دیگری که در عرض باغ عروسی یلان قرار گرفته.

باغ عروسی یلان در یک نگاه

نکته ی قابل تحسین در باغ یلان

نکته قابل تحسین در باغ تالار عروسی یلان یا باغ تالار عروسی ۵۵۵ که نشان دهنده ی سلیقه و سابقه ی زیاد آقای مهندس یلان در زمینه برگزاری تشریفات عروسی است. استفاده از یک آینه ی بزرگ و زیبا پشت درب سالن اصلی برای خانم هاست که قبل از ورود خانم ها به سالن عروسی آخرین تایید را به آن ها خواهد داد و با امنیت و آرامش و اعتماد به نفس بیشتری وارد سالن می شوند.

باغ عروسی یلان

فضای باغ عروسی تا درب اصلی سالن عروسی

فضای بیرون باغ تالار عروسی زمانیکه از پارکینگ وارد باغ عروسی می شوید بسیار زیباست. درختان ریسه کشی شده و چمن مصنوعی بیرون سالن اصلی اولین چیزی است که می بینید. فضای چمن بیرون از سالن با حریر کشی و سازه و داربست هایی که در تشریفات جشن عروسی به شاه نشین جشن عروسی معروف شده اند را می توان به پذیرایی بیرون از سالن از آقایان در فصول گرم سال اختصاص داد.

باغ عروسی یلان

سفره عقد و جایگاه عقد کنان

سفره عقد در باغ تالار یلان  مثل خیلی از باغ تالار های گرمدره آلاچیق با دیوار های شیشه ای است که در فصول سرد یا گرم برای پذیرش از مهمان های جشن عقد شما بین ۴۰ تا ۷۰ نفر مهمان را سر سفره عقد جای می دهد.

باغ عروسی یلان

نمای بیرونی سالن

در سال های دور نمای بیرونی سالن عروسی باغ تالار یلان آجری بود ولی با طراحی های ویژه ای که در نمای بیرونی انجام شد این باغ تالار روحی تازه گرفت. استفاده از طرح های کلاسیک ظروف درجه یک طراحی نئوکلاسیک سالن آقایان باغ تالار یلان تبدیل به یکی از شیک ترین باغ تالار های منطقه ی گرمدره شد.

باغ عروسی یلان
باغ عروسی یلان

باغ عروسی یلان برای چه کسانی مناسب است؟

• باغ چهار فصل مناسب جشن عروسی در فصول سرد
• تعداد مهمان های زیر ۳۰۰ نفر در جشن های متمرکز
• علاقه مند به پذیرایی در فضای باز و فضای سنتی مرغوب

اطلاعات تکمیلی

باغ عروسی یلان
باغ عروسی یلان

ویدئوی این باغ

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.